Szombaton kezdődik a női válogatott vb-felkészülése

   

A szakmai stáb kihirdette 27 fős előzetes, bő keretét. Gasparics Fanni és Huszák Alexandra nem vesz részt a világbajnokságon.

“A felkészülés két ütemben zajlik, a Jégpalotában kezdődik és a második szakasza Pekingben fejeződik be – mondta a Jégkorongblognak Buzás Norbert, a női válogatott egyik szövetségi edzője. – A Jégpalotában a tábor március 28-án, szombaton indul és április 1-jéig tart, napi két jeges edzés mellett a Metodikai Központban száraz foglalkozásokat is tartunk. Az edzésekkel párhuzamosan előadások várják a játékosokat, ahol a játékelemeket és a szisztémákat vesszük át. A Négy Nemzet Tornán játszott játékrendszert szeretnénk tökéletesíteni a táborban, és a meccsek tapasztalataiból megismert hibákat kijavítani. A budapesti tábort egy különleges csapatépítő programmal zárjuk, ennek részleteit nem árulom el, meglepetést tartogatunk a lányok számára.

Április 2-án indulunk és 3 nappal a világbajnokság előtt érkezünk Pekingbe, így rá tudunk hangolódni a kinti viszonyokra. A kínai fővárosban folytatódik a felkészülés, ahol jégen és szárazon is tudunk edzeni.”

A pekingi divízió 1/B-s női világbajnokság menetrendje:

2015. április 6., 7.00: Magyarország–Koreai NDK
2015. április 7., 7.00: Magyarország–Olaszország
2015. április 9., 13.30: Magyarország–Kína
2015. április 11., 7.00: Magyarország–Szlovákia
2015. április 12., 10.15: Magyarország–Hollandia

A női felnőtt válogatott bő játékoskerete a világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 HTI Barrie (CAN)
Poltzer Renáta 1997 KMH
Szigeti Ágnes 1990 Spisska Nová Ves (SVK)
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 KMH
Kiss-Simon Franciska 1995 Belije Medvegyici (RUS)
Medgyes Dorottya 1996 Marilyn
Molnár Mónika 1995 Mville Valiants (USA)
Németh Bernadett 1996 KMH
Odnoga Lotti 1999 KMH
Pál Vanda 1997 KMH
Tóth Enikő 1996 KMH
Trencsényi Kitti 1992 KMH
Támadók:
Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
Dabasi Réka 1996 KMH
Dettrich Szilvia 1991 KMH
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
Grkovic Jelena 1997 Marilyn
Horváth Tifani 1996 Marilyn
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
Jókai Szilágyi Zsófia 1992 MSSK Pitea (SWE)
Kiss Andrea 1996 Marilyn
Krivi Kriszti 1996 ZHK Poprad (SVK)
Pintér Hanna 1998 Marilyn
Pintér Lili 1996 Marilyn
Rónai Alexandra 1993 KMH
Somogyi Vivien 1995 KMH
Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női együtteseket tüntettük fel.

A magyar női válogatott stáb, 2014/15:
Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Kapusedző: Zuzana Tomciková
Csapatvezető: Jasó Judit
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk