Rövidítések

Erste Liga
BRA – ASC Corona Brasov
DAB – Dunaújvárosi Acélbikák
DEB – Debreceni EAC
FTC – Ferencvárosi TC-Telekom
GYE – Gyergyói HK
HKB – Hokiklub Budapest
SCC – Sportklub Csíkszereda
TIT – Fehérvári Titánok
UTE – Újpesti TE
VAS – Schiller-Vasas
VC2 – Vienna Capitals II
EBEL
AVS – Fehérvár AV19
DEC – Dornbirner EC
EHL – EHC Black Wings Linz
G99 – Moser Medical Graz 99ers
HCB – Südtirol Bolzano
HCI – HC TWK Innsbruck ‘Die Haie’
KAC – EC Klagenfurter AC
MZA – Medvescak Zagreb
RBS – EC Red Bull Salzburg
VIC – UPC Vienna Capitals
VSV – EC Villacher SV
ZNO – HC Orli Znojmo
KHL
ADM – Admiral Vlagyivosztok
AKB – Ak Barsz Kazany
AMR – Amur Habarovszk
AVG – Avangard Omszk
AVT – Avtomobiliszt Jekatyerinburg
BAA – Barisz Asztana
CSZ – CSZKA Moszkva
DMI – Dinamo Minszk
DMO – Dinamo Moszkva
DRI – Dinamo Riga
JOK – Jokerit Helsinki
KUN – Kunlun Peking
LOK – Lokomotiv Jaroszlavl
MMG – Metallurg Magnyitogorszk
NYH – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk
SBA – Slovan Bratislava
SZJ – Szalavat Julajev Ufa
SZE – Szeversztal Cserepovec
SZI – Szibir Novoszibirszk
SZK – SZKA Szentpétervár
SZO – Szocsi
SZP – Szpartak Moszkva
TRA – Traktor Cseljabinszk
TRP – Torpedo Nyizsnyij Novgorod
VIT – Vityaz Podolszk
Tipsport Extraliga
BBY – HC ’05 iClinic Banská Bystrica
DUK – HK Dukla Trencín
DTV – HC 07 Detva
KOS – HC Kosice
LMI – MHk 32 Liptovsky Mikulás
MAC – MAC Újbuda
MIS – DVTK Jegesmedvék
NIT – HK Nitra
NZÁ – MHC Mikron Nové Zámky
O20 – HK Orange 20
POP – HK Poprad
ZIL – MsHK Doxxbet Zilina
ZVO – HKM Zvolen
EBYSL
AVS – Ifj. Ocskay Gábor JA U20
DHK – Debreceni HK U20
EAS – Eishockey Akademie Steiermark
EHL – EHC Black Wings Linz U20
ETO – Győri Nemak-Dana ETO HC U20
HCI – HC TWK Innsbruck Die Haie U20
HDJ – HK Hidria Jesenice U20
KMM – Hokiklub Budapest DVTK Select U20
MAC – MAC Budapest U20
OHC – Okanagan HC Europe St. Pölten U20
RBS – SPG RB Salzburg/EKZ Juniors U20
UTE – Újpesti TE U20
VIC – Vienna Capitals Silver U20
VSV – EC Villacher SV U20
ZNO – Orli Znojmo U20
EBJL
AVS – Ifj. Ocskay Gábor JA U18
DHK – Debreceni HK U18
EAS – Eishockey Akademie Steiermark U18
EHC – European Hockey Club Lions  U18
EHL – EHC Black Wings Linz U18
ETO – Győri Nemak-Dana ETO HC
FTC – Ferencvárosi TC
HKB – Hokiklub Budapest U18
KAC – EC Klagenfurter AC U18
MAC – MAC Budapest U18
MIS – DVTK Jegesmedvék U18
OKR – Okanagan HC Europe St. Pölten Red U18
OKW – Okanagan HC Europe St. Pölten White U18
RBS – EC Red Bull Salzburg U18
RBZ – SPG Red Bull Salzburg/EKZ Juniors U18
UTE – Újpesti TE U18
VAS – Market-Vasas SC Budapest U18
VIC – Vienna Capitals Silver U18
VSV – EC Villacher SV U18
ZNO – Orli Znojmo Junior U18
U20
AVS – Ifj. Ocskay Gábor JA
DAB – Dunaújvárosi Acélbikák
DHK – Debreceni HK
ETO – Győri Nemak-Dana ETO HC
MAC – MAC Budapest
KMH – KMH Budapest
MIS – DVTK Jegesmedvék
PEF – Pesterzsébeti HC
SAP – Sapientia U23
UTE – Újpesti TE
VAS – Vasas SC
U18
AVS – Ifj. Ocskay Gábor JA
DHK –  Debreceni HK
ETO – Győri Nemak-Dana ETO HC
FTC – FTC-Telekom
MAC – MAC Budapest
KMH – KMH Budapest
MIS – DVTK Jegesmedvék
OHA – Óbudai Hockey Academy
PEF – Pesterzsébeti HC
SCC – ISK Csíkszereda
UTE – Újpesti TE
VAS – Vasas SC
ZEG – Egerszegi Titánok
ROM
BRA – ASC Corona Brassó
GAL – Dunarea Galati
GYE – Gyergyói HK
SAP – Sapientia U23
SCC – Sportklub Csíkszereda
SST – Sportul Studentesc
STE – Steaua Rangers
OB II
HEV – Hevület Székesfehérvár
JBE – Jászberény
KMH – KMH Budapest
MAC – MAC Budapest
OHA – Óbudai Hockey Academy
SZV – Goodwill Pharma-Szegedi Vízmű
ZEG – Zalaegerszeg

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 2-8VÉGE
U18 13:50 VASMIS 4-5VÉGE
U18 14:00 ZNOMAC 1-7VÉGE
U18 15:45 UTEDHK 3-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 3-4VÉGE
U18 18:00 FTCDAB 3-8VÉGE
U20 18:35 UTEKMH 7-2VÉGE
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 3-7VÉGE
U20 13:30 AVSMAC 6-2VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 5-1VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 3-0VÉGE
U20 16:20 KMMDHK 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEUTE 6-2VÉGE
EL 17:30 TITSCC 2-4VÉGE
EXL 17:30 MACNZÁ 4-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 2-0VÉGE
november 19., hétfő
EL 16:50 VC2TIT 5-4VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 1-4VÉGE
EL 20:00 DABSCC 2-8VÉGE
    • M4 SPORT
november 20., kedd
BL 17:00 PLZHCB 
    • SPORT 2
EXL 17:00 POPMAC 
U18 17:45 DABPEF 
U20 18:25 UTESAP 
EXL 18:30 MISZIL 
    • DIGI SPORT 1
EBEL 19:15 MZAAVS 
november 21., szerda
U20 18:20 KMHSAP 
U20 18:30 VASPEF 
U18 19:30 MACSCC 
november 22., csütörtök
U18 15:30 OHADHK 
U18 15:50 PEFMIS 
U18 18:00 ZEGVAS 
U20 18:00 MACKMM 
U18 18:30 AVSSCC 
U20 18:30 ETOUTE 
Partnerünk