Itt tényleg naponta meg kell küzdenem a helyemért

Stipsicz Cedar

Az A csoportot is megjárt két fiatal hátvédünk a tengerentúlon tölti ezt az évet. Stipsicz Bence a USHL-ben, Garát Zsombor az NAHL-ben kezdte a szezont.

17 lövésből 6 gólt szerzett a Barisz

barisz

A Szocsi kapusai nagyon rossz napot fogtak ki.

Marchand nem lesz Crosby párja Pittsburghben

A Boston ikonja nyolc évvel hosszabbított.

Van, amiben Gretzky előtt jár Jonathan Toews

A kanadai válogatott verhetetlen, amikor a Chicago kapitánya is jégre lép.

Nem kell féltenünk az NHL jövőjét

GTY 609574334 S HKI SPO WCH CAN ON

Észak-Amerika U23-as Világkupa-válogatottja volt az egyik legjobb dolog, ami szeptemberben a jégkorong világában történhetett.

Szoros emberfogást alkalmazott a játékvezető

×åìïèîíàò ÊÕË. Äèíàìî - Ëîêîìîòèâ

Rafael Kadirov nem kockáztatta meg Jakov Rilov szökését a 2+10 percet érő hátulról bottal lökésekor.

DVTK Jegesmedvék–Fehérvári Titánok 1-2

95-vincze-peter

A szezon meglepetése: a Volán Miskolcon verte a címvédőt, megszerezte idei első hárompontos sikerét, megszakította a DVTK hosszú hazai veretlenségi sorozatát.

SC Csíkszereda–Ferencváros 2-3

ml_160909_185_resize

Ilyen is rég volt, már ha volt: hét meccs után a zöld-fehérek vezetik a tabellát a MOL Ligában.

Nem voltunk elég éhesek

Így látták a szakvezetők a Csíkszereda–Ferencvárost.

A Csíkszereda–FTC galériája

01

A Csíkszereda–FTC góljai

Brassó–UTE 4-1

Nem lett hibátlan az UTE-túra, a Brassó alaposan összekapta magát, összességében simán nyert.

Az egyszerű és hatékony játék győzelmet ért

lacroix

A Brassó–UTE mérkőzés után mindkét szakvezető hasonlóan értékelt.

 
  MPGólokGD
1.FTC71628:1711
2.MAC51423:716
3.MIS61223:1112
4.DAB61221:138
5.UTE71225:205
6.BRA71020:182
7.DHK6822:202
8.AVS6815:19-4
9.SCC7816:30-14
10.GAL7517:29-12
11.BEO6010:36-26
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2016-09-23
17:30
BRAFTC
2016-09-23
17:30
BEOMIS
2016-09-23
18:00
SCCUTE
2016-09-23
18:00
DABDHK
2016-09-24
17:00
GALUTE
2016-09-24
17:00
SCCBRA
2016-09-25
17:00
GALFTC
2016-09-25
17:00
DHKMAC
2016-09-25
17:30
BEODAB
2016-09-26
17:30
BRAUTE
2016-09-26
18:00
MISAVS
2016-09-26
18:00
SCCFTC
2016-09-28
19:30
MACAVS
Tüskecsarnok
2016-09-29
17:00
GALMIS
Patinoarul Artificial
2016-09-30
17:30
BRAGAL
Patinoarul Olimpic Brasov
2016-09-30
18:00
FTCUTE
Pesterzsébet Jégcsarnok
2016-09-30
18:30
DABBEO
Dunaújvárosi Jégcsarnok
2016-09-30
18:30
AVSDHK
Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
2016-10-01
17:00
SCCMIS
Vákár Lajos Műjégpálya
2016-10-01
17:30
BRAGAL
Patinoarul Olimpic Brasov
2016-10-01
18:00
MACBEO
Tüskecsarnok
2016-10-02
17:30
BRAMIS
Patinoarul Olimpic Brasov
2016-10-02
18:00
MACDAB
Tüskecsarnok
2016-10-02
18:00
FTCDHK
Pesterzsébet Jégcsarnok
2016-10-02
18:30
UTEAVS
Megyeri út
 
  MPGólokGD
1.EHL4917:98
2.RBS4915:87
3.HCI4918:144
4.AVS4810:91
5.VSV4715:87
6.KAC4713:76
7.G99379:45
8.VIC3713:94
9.HCB4313:19-6
10.OLL427:16-9
11.ZNO415:19-14
12.DEC406:19-13
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2016-09-22
19:30
G99HCI
2016-09-23
19:15
EHLDEC
2016-09-23
19:15
RBSOLL
2016-09-23
19:15
AVSVSV
2016-09-23
19:15
KACZNO
2016-09-23
19:15
VICHCB
2016-09-24
19:15
AVSDEC
2016-09-25
15:30
VSVG99
2016-09-25
17:30
VICRBS
2016-09-25
17:30
ZNOHCB
2016-09-25
17:30
OLLHCI
2016-09-25
17:30
EHLKAC
2016-09-27
19:15
G99VIC
2016-09-29
19:30
DECKAC
2016-09-30
18:30
ZNOVIC
2016-09-30
19:15
OLLEHL
2016-09-30
19:15
G99AVS
2016-09-30
19:15
HCIRBS
2016-09-30
19:45
HCBVSV
2016-10-02
15:30
KACHCI
2016-10-02
17:30
VSVDEC
2016-10-02
17:30
AVSEHL
2016-10-02
17:30
G99ZNO
2016-10-02
17:30
VICOLL
2016-10-02
17:30
RBSHCB
2016-10-04
19:15
VSVEHL
 
  MPGólokGD
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
1.CSZ153746:2125
LIGA
NYUGAT
BOBROV
2.SZK143259:3029
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
3.TRP143134:2113
LIGA
KELET
CSERNISOV
4.AVG152935:287
LIGA
KELET
HARLAMOV
5.MMG142841:2912
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
6.LOK142633:276
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
7.SZO142440:355
LIGA
KELET
CSERNISOV
8.SZI122337:2314
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
9.DMO142334:295
LIGA
KELET
HARLAMOV
10.TRA132132:248
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
11.VIT122131:265
LIGA
KELET
HARLAMOV
12.AKB152136:38-2
LIGA
KELET
HARLAMOV
13.AVT142035:341
LIGA
NYUGAT
BOBROV
14.JOK121927:28-1
LIGA
NYUGAT
BOBROV
15.SZP121928:31-3
LIGA
KELET
HARLAMOV
16.JUG161932:42-10
LIGA
KELET
CSERNISOV
17.SZJ141836:43-7
LIGA
KELET
CSERNISOV
18.AMR161825:34-9
LIGA
NYUGAT
BOBROV
19.DMI91726:206
LIGA
KELET
HARLAMOV
20.LDA131731:34-3
LIGA
KELET
HARLAMOV
21.NYH131622:29-7
LIGA
NYUGAT
BOBROV
22.SBA121532:35-3
LIGA
KELET
CSERNISOV
23.ADM131537:46-9
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
24.SZE141525:39-14
LIGA
NYUGAT
BOBROV
25.MZA131526:41-15
LIGA
KELET
CSERNISOV
26.BAA111331:35-4
LIGA
KELET
CSERNISOV
27.KUN101219:24-5
LIGA
NYUGAT
BOBROV
28.DRI12619:32-13
LIGA
KELET
CSERNISOV
29.MNK14619:50-31
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2016-09-26
AVGMMG
2016-09-26
DMOLOK
2016-09-26
AKBDMI
2016-09-27
SZITRA
2016-09-27
MNKSZJ
2016-09-27
AVGMMG
2016-09-27
SZEAMR
2016-09-27
CSZKUN
2016-09-27
SZPJUG
2016-09-27
SZKADM
2016-09-27
TRPAVT
2016-09-27
SZOBAA
2016-09-28
LDADMI
2016-09-28
NYHDRI
2016-09-28
AKBJOK
Eseménynaptár
szeptember 25., vasárnap
ROM 10:30 SSTSTE 3-20VÉGE
EBYSL 12:15 DMJRBS 1-2VÉGE
EBYSL 12:40 MACEHL 6-3VÉGE
EBYSL 13:00 OLLAVS 2-4VÉGE
EBJL 13:40 VASZES 6-4VÉGE
EBYSL 15:30 G99VAS 1-3VÉGE
EBYSL 16:40 HKBHCI 4-6VÉGE
MOL 17:00 DHKMAC 1-9VÉGE
MOL 17:00 GALFTC 2-3VÉGE
MOL 17:30 BEODAB 2-5VÉGE
szeptember 26., hétfő
MOL 17:30 BRAUTE 4-1VÉGE
MOL 18:00 MISTIT 1-2VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:00 SCCFTC 2-3VÉGE
szeptember 27., kedd
U18 15:30 DHKSCC 1-3VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 7-4VÉGE
szeptember 28., szerda
VK 02:00 CANEUR 
    • SPILLER TV
ROM 17:30 GALPRO 
U18 17:40 VASAVS 
U18 18:30 MISSCC 
MOL 19:30 MACTIT 
szeptember 29., csütörtök
U18 15:30 KMHSCC 
MOL 18:00 GALMIS 
KHL 18:30 SZKKUN 
    • SPORT 2
U18 19:30 TVSMAC 
szeptember 30., péntek
CEHC   MACSPP 
VK 02:00 CANEUR 
    • SPILLER TV
U18 13:00 PEFSCC 
MOL 17:30 BRAGAL 
MOL 18:00 FTCUTE 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 DABHKB 
MOL 18:30 TITDHK 
EBEL 19:15 G99AVS 
október 1., szombat
CEHC   AVSSPP 
CEHC   DTRMAC 
EBJL 13:30 MARETO 
EBJL 14:10 OHCVAS 
EBJL 15:55 VSVHKB 
EBJL 16:00 KACDMJ 
MOL 17:00 SCCMIS 
MOL 17:30 BRAGAL 
EBJL 18:00 EHLAVS 
EBJL 18:00 RBSMAC 
MOL 18:00 MACHKB 
EBYSL 18:10 MACMZA 
EBJL 19:45 ZASUTE 
október 2., vasárnap
EBYSL   DMJOLL 
EBJL 11:45 KACUTE 
EBJL 12:40 OHCAVS 
EBJL 13:10 VSVMAC 
EBJL 13:30 MARVAS 
EBJL 13:30 VICETO 
EBJL 13:30 ZASDMJ 
EBYSL 14:10 HKBVSV 
EBYSL 14:30 RBSVAS 
EBJL 17:00 RBSHKB 
EBEL 17:30 AVSEHL 
    • M4 SPORT
MOL 17:30 BRAMIS 
MOL 18:00 MACDAB 
MOL 18:30 UTETIT 
október 3., hétfő
MOL 18:00 FTCDHK 
    • M4 SPORT
október 4., kedd
BL 19:30 EBBEVZ 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk