Olimpiai selejtezőtorna, Budapest
 
  MPGD
1.HUN13+4
2.POL13+4
3.EST10-4
4.LTU10-4
 
NévCsapatMGAP
Sarauer AndrewHUN1022
Banham FrankHUN1101
Galló VilmosHUN1101
Hári JánosHUN1101
Kiss DánielHUN1101
Benk AndrásHUN1011
 
Mérkőzések
POL – EST6 - 2 
LTU – HUN0 - 4 
POL – LTU02. 12., 14:30 
HUN – EST02. 12., 18:00 
EST – LTU02. 14., 14:30 
HUN – POL02. 14., 18:00 
 
  MPGólokGD
1.MIS48117220:120100
2.MAC48111227:111116
3.AVS4889171:13239
4.DHK4871145:146-1
5.UTE4869135:138-3
6.FTC4862152:172-20
7.HSC4859133:166-33
8.DAB4846128:168-40
9.BRA4824102:260-158
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
McDonald, IanMAC472668946+66
Klempa, TomásMAC4824507460+59
Hayes, JeffMAC4839317046+60
Holmberg, MitchAVS4837286512+22
Booras, JonMIS4233316485+32
Tambijevs, KirilsHSC3528315971+10
Galanisz NikandroszMIS4522365830+33
Manninen, JoonaFTC4721355664+7
Somogyi BalázsMIS4728275546+32
 
  MPGólokGD
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
1.RBS71729:254
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
2.ZNO71424:26-2
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
3.EHL71322:23-1
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
4.VIC71118:21-3
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
5.DEC71124:240
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
6.HCB71026:242
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
7.VSV72321:129
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
8.KAC71828:217
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
9.G9971316:17-1
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
10.HCI71120:173
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
11.AVS7819:22-3
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
12.OLL7312:27-15
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Hughes, JohnRBS4716476338+10
Kozek, AndrewEHL4937225931+3
McLean, BrettEHL4912475938+5
Yellow Horn, ColtonZNO5027295634+7
Duncan, RyanRBS5117365334+15
Sterling, BrettRBS45311849107+15
Kóger DánielAVS5014183280-1
Nagy GergőAVS5112183076+1
Connolly, BrendanAVS3610162662-7
Francis, ChrisAVS4711122312-13
Sárpátki TamásAVS486131913+6
Wehrs, KevinAVS515141954+1
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2016-02-05
18:30
ZNOHCB
2016-02-05
19:15
G99OLL
2016-02-05
19:15
RBSEHL
2016-02-05
19:15
DECVIC
2016-02-05
19:15
VSVKAC
2016-02-05
19:15
AVSHCI
2016-02-07
17:30
RBSZNO
2016-02-07
17:30
HCBVIC
2016-02-07
17:30
KACOLL
2016-02-07
17:30
HCIG99
2016-02-07
17:40
EHLDEC
2016-02-16
18:30
ZNOEHL
2016-02-16
19:15
VICRBS
2016-02-16
19:15
DECHCB
2016-02-16
19:15
G99VSV
2016-02-16
19:15
AVSKAC
2016-02-16
19:15
OLLHCI
 
  MPGólokGD
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
1.CSZ58127160:8080
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
2.LOK58119146:9155
LIGA
NYUGAT
BOBROV
3.JOK58105162:13527
LIGA
KELET
CSERNISOV
4.AVG58104152:11438
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
5.DMO58102164:12440
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
6.SZO58102164:14321
LIGA
KELET
HARLAMOV
7.MMG58101177:13542
LIGA
NYUGAT
BOBROV
8.SZK58100173:14231
LIGA
KELET
CSERNISOV
9.SZI58100149:13118
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
10.TRP5898157:12928
LIGA
KELET
CSERNISOV
11.SZJ5898172:15022
LIGA
KELET
CSERNISOV
12.ADM5892153:159-6
LIGA
KELET
HARLAMOV
13.AKB5890135:12411
LIGA
NYUGAT
BOBROV
14.SBA5889151:13813
LIGA
KELET
HARLAMOV
15.AVT5888140:155-15
LIGA
KELET
HARLAMOV
16.NYH5883122:128-6
LIGA
KELET
CSERNISOV
17.BAA5883162:177-15
LIGA
NYUGAT
BOBROV
18.DMI5881142:161-19
LIGA
NYUGAT
BOBROV
19.MZA5878138:162-24
LIGA
KELET
HARLAMOV
20.TRA5877124:147-23
LIGA
KELET
HARLAMOV
21.JUG5872116:168-52
LIGA
NYUGAT
BOBROV
22.SZP5871130:168-38
LIGA
NYUGAT
BOBROV
23.DRI5869124:149-25
LIGA
KELET
HARLAMOV
24.LDA5869116:144-28
LIGA
KELET
CSERNISOV
25.AMR5866108:139-31
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
26.VIT5864121:162-41
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
27.SZE5856117:159-42
LIGA
KELET
CSERNISOV
28.MNK5852124:185-61
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Mozjakin, SzergejMMG553435690+13
Radulov, AlekszandrCSZ5123416450+27
Bochenski, BrandonBAA5819405948+19
Sipacsov, VagyimSZK5216435963-6
Zaripov, DanyiszMMG5826315726+12
Omark, LinusSZJ5819375638+11
Ellison, MattDMI5226285452-10
Dawes, NigelBAA5332205216+17
Kovár, JanMMG5620325255+10
Guszev, NyikitaJUG5522295114+16
Azevedo, JustinAKB5716345024+6
Kaspar, LukasSBA5619294825+15
Kozun, BrandonJOK5617314865+8
Kovalcsuk, IljaSZK4916324824-3
Wolski, WojtekMMG5218294722+18
Dadonov, JevgenyijSZK5723234640
Regin, Peter JOK5817284530+7
Golisev, AnatolijAVT5425184324+4
Grigorenko, IgorSZJ5317264318+5
Petersson, AndréSZO4420224220+6
Apalkov, DanyijilLOK5816264242+26
Kosztyicin, AndrejTRP5220204063+1
Boyd, DustinBAA4919214045+16
Koukal, PetrAVT5815254044+5
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2016-02-07
DMIJOK
2016-02-08
SBADRI
Jelentkezés közösségi tagnak

Kérjük, regisztráljon vagy jelentkezzen be, hogy jelentkezhessen közösségi tagnak.

Tudnivalók, feltételek ebben a cikkben.

Szentpétervár vár ránk
Eseménynaptár
február 9., kedd
BL 17:30 KARFRÖ 1-2VÉGE
    • SPORT 1
február 10., szerda
U20 14:30 MACPEF 16-1VÉGE
ROM 16:30 PROHSC 4-7VÉGE
U20 18:45 MISAVS 3-8VÉGE
február 11., csütörtök
U15 12:30 HUNAUT 3-2VÉGE
OST 16:00 POLEST 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
U18 16:00 ITAHUN 3-1VÉGE
ROM 16:30 PROHSC 3-4VÉGE
U18 19:00 POLHUN 2-4VÉGE
OST 19:30 LTUHUN 0-4VÉGE
    • M4 SPORT
U15 20:00 SLOHUN 4-3 HVÉGE
február 12., péntek
U15 12:30 HUNITA 
OST 14:30 POLLTU 
    • M4 SPORT
U18 16:00 AUTHUN 
U18 16:00 HUNFRA 
NŐI 18:00 SVKHUN 
OST 18:00 HUNEST 
    • M4 SPORT
február 13., szombat
EBYSL   DMJKAC 
EBYSL   MACVAS 
NHL 01:00 BUFMTL 
    • SPORT 1
U18 11:00 HUNUKR 
U18 15:00 SLOHUN 
NŐI 18:00 HUNAUT 
február 14., vasárnap
EBYSL   AVSOLL 
EBYSL   VASHCI 
NŐI 13:00 HUNDEN 
OST 14:30 ESTLTU 
    • M4 SPORT
OST 18:00 HUNPOL 
    • M4 SPORT
február 15., hétfő
U20 15:30 DHKUTE 
NHL 19:00 NYIDET 
    • SPORT 2
február 16., kedd
U18   KMHPEF 
U18   MISETO 
U18   UTEVAS 
KHL 17:30 SZOSBA 
    • SPORT 2
U18 18:30 DHKHSC 
EBEL 19:15 AVSKAC 
február 17., szerda
MOL   FTCAVS 
U20   VASDAB 
NHL 01:00 WSHLAK 
    • SPORT 1
MOL 18:00 UTEDHK 
február 18., csütörtök
NHL 02:00 NYRCHI 
    • SPORT 1
U18 15:30 HSCDHK 
KHL 17:30 CSZDMO 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Utolsó hozzászólások
Partnerünk