H I R D E T É S
2014. 08. 28.

Piestany–Dab.Docler 6-3

6

Az utolsó harmadban bukta el a Dunaújváros extraligás ellenfelével szemben a meccset.

Bemutatjuk a Nyugati főcsoportot

khl7

Szerdán kezdődik a KHL 7. szezonja. Áttekintjük a legjelentősebb játékosmozgásokat, csapatonkénti bontásban.

Utánpótlásedzők: Fehérvár

IOGJA
9

A magyar jégkorong jövője tőlük függ, ehhez képest kevés szó esik róluk.

Extraligásokkal tesztelnek MOL Liga-csapatok

25

Kedden az érsekújváriak, a dunaújvárosiak és a ferencvárosiak lépnek jégre Szlovákiában.

Cirkuszi mutatványok 12 évesektől

Videó azoknak, akik szeretik az egyéni gyakorlatok harmóniáját és esztétikáját.

Patrick Seifert csodás büntetője

4

Az Augsburger Panther otthonában tartották a Német Jégkorong Napját, ami kicsiben az All-Star gála ügyességi játékának felel meg.

Elmarad a Csíki Sör Kupa

1

A HSC Csíkszereda vezetősége, illetve a csapat edzője, Christer Dreberg döntött erről, mert túl sűrű lett volna az előszezon.

Autogramosztás a Slovannál

slovan1

Pozsonyban élénk az érdeklődés a KHL-csapat iránt.

Új emblémát villantott a Fehérvár AV19

Fehervar logo
57

EBEL-csapatunk új buszt kapott. A külsőre is adtak.

A nyugati szankciók tükröződhetnek a KHL-ben

Az orosz bázisú liga elnöke elmondta, felkészültek a legrosszabbakra.

9/30 Tampa

Tampa Bay
2

30 napos sorozatunkban az NHL egy-egy csapatát tesszük alapos vizsgálat tárgyává az nhl.com beharangozói alapján. Bemutatjuk a változásokat és hogy mire számíthatunk a 2014/15-ös szezonban.

  MPGólokGD
1.DAB4897200:12377
2.NZÁ4890189:15237
3.BRA4883161:13823
4.MIS4881166:13135
5.HSC4876140:144-4
6.FTC4871189:201-12
7.UTE48685:241-156
NévCsapatMGAPPIM+/-
Ladányi BalázsDAB4820436334+19
Weissmann, ErikNZÁ4924376118+27
Saluga, MartinBRA532532576+9
Metcalfe TylerMIS4227275458+19
Faith, JurajMIS4717365342+20
Sijka DusanFTC4717345174+4
Ojanen, AnttiFTC45272249180
  MPGólokGD
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
1.RBS101936:1818
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
2.HCB101427:225
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
3.VIC101323:32-9
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
4.ZNO101232:266
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
5.VSV101031:35-4
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
6.EHL10918:34-16
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
7.AVS101732:2111
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
8.DEC101533:276
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
9.KAC101533:2211
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
10.G99101334:322
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
11.OLL10830:37-7
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
12.HCI10519:42-23
NévCsapatMGAPPIM+/-
Hughes, JohnVSV5824648818+26
Ryan, DerekVSV5839488752+24
Aquino, LucianoDEC5329507937-3
Fortier, FrancoisVIC5327336021+17
Ulmer, JasonEHL5716435928+14
Havlik, AdamZNO5319355469+14
Banham, FrankAVS5420315132-5
Sarauer, AndrewAVS5419304960+2
Yellow Horn, ColtonAVS4320234334-1
Naglich, AdamAVS5217244148-3
Mihály ÁrpádAVS5211162738-12
Kovács CsabaAVS549172627-8
  MPGólokGD
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
1.DMO54115171:11358
LIGA
KELET
HARLAMOV
2.MMG54108166:11353
LIGA
NYUGAT
BOBROV
3.SZK54105175:11560
LIGA
KELET
HARLAMOV
4.AKB54100139:10831
LIGA
NYUGAT
BOBROV
5.LEV5499149:10742
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
6.DON5497135:9936
LIGA
KELET
CSERNISOV
7.SZJ5494155:14015
LIGA
KELET
HARLAMOV
8.TRP5494153:12132
LIGA
KELET
CSERNISOV
9.BAA5494182:15725
LIGA
NYUGAT
BOBROV
10.DRI5493141:12219
LIGA
NYUGAT
BOBROV
11.MZA5492138:12612
LIGA
NYUGAT
BOBROV
12.CSZ5491130:11812
LIGA
KELET
CSERNISOV
13.SZI5487125:1178
LIGA
KELET
HARLAMOV
14.AVT5486134:1259
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
15.LOK5484109:1036
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
16.ATL5478123:1203
LIGA
KELET
CSERNISOV
17.ADM5478135:1296
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
18.SZE5477128:135-7
LIGA
KELET
HARLAMOV
19.TRA5475126:148-22
LIGA
KELET
CSERNISOV
20.AVG5469136:162-26
LIGA
NYUGAT
BOBROV
21.SBA5467120:160-40
LIGA
KELET
HARLAMOV
22.JUG5464128:166-38
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
23.VIT5458110:147-37
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
24.SZP5458105:147-42
LIGA
KELET
HARLAMOV
25.NYH5457127:152-25
LIGA
NYUGAT
BOBROV
26.DMI5453102:161-59
LIGA
KELET
CSERNISOV
27.MNK5450115:170-55
LIGA
KELET
CSERNISOV
28.AMR5445106:182-76
NévCsapatMGAPPIM+/-
Mozjakin, SzergejMMG7046509610+48
Kovár, JanMMG7026578362+49
Zaripov, DanyiszMMG6933498236+47
Bochenski, BrandonBAA6029356465+23
Dawes, NigelBAA5828245220+7
Salminen, SakariTRP5419304916+9
Cervenka, RomanSZK5918314940+7
Makarov, DmitrijSZJ65143347200
Malihin, FjodorAVT5424224626+14
Kovalcsuk, IljaSZK5120254567-1
Wilson, KyleDRI4917284526+10
Lehtera, JoriSZI5213324520+13
Platt, GeoffDMI6723214422-12
Azevedo, JustinLEV6621224340+14
Plotnyikov, SzergejLOK64172643102+21
Hossa, MarcelDRI5023194233+8
Boyd, DustinBAA5521214243+20
Kolcov, KirillSZJ5712294144+8
Panarin, ArtyemijSZK5120204030+21
Thörnberg, MartinLEV7123163942+10
Burmisztrov, AlekszandrAKB5412273932+7
Wolski, WojtekTRP5419183760+6
Dadonov, JevgenyijDON6018193726+10
Kaspar, LukasDON5517203726+9
Immonen, JarkkoTRP5414233718+7
Lee, ChrisMMG6313243756+19
Thoresen, PatrickSZK4313243744+7
Tyihonov, ViktorSZK5720163620+14
Eseménynaptár
2014. szeptember 2., kedd
PRE17:30TOPFTC3-6VÉGE
PRE18:00NZÁSKA5-2VÉGE
PRE18:00PIEDAB6-3VÉGE
2014. szeptember 3., szerda
KHL15:00MMGDMO   
  • TV
    • SPORT 2
PRE18:00NZÁSVK20   
U2018:35UTEMIS   
U2019:00AVSDAB   
EBYSL19:40MACVAS   
2014. szeptember 5., péntek
KHL17:30DMOCSZ   
  • TV
    • SPORT 2
PRE18:00LVCUTE   
PRE18:30DABDHK   
2014. szeptember 6., szombat
EBJL12:30AVSEHL   
EBJL15:40MACVAS   
EBJL17:00MISKAC   
EBYSL17:30VICAVS   
EBYSL18:10LASMAC   
2014. szeptember 7., vasárnap
EBJL MARAVS   
EBJL VASVIC   
EBYSL AVSVAS   
EBYSL MACZNO   
EBJL12:40MACKAC   
EBJL14:00MISEHL   
H I R D E T É S
H I R D E T É S
Utolsó hozzászólások
Fontos dátumok

14.07.28-09.12. Előkészületi meccsek

14.07.31.-08.03. Női U18 torna, Budapest
HUN, GER, SVK, SWE, ECS, SKIF

14.08.21. Bajnokok Ligája 1. játéknap

14.08.21-23. U18 torna, Budapest
HUN, POL, AUT, SVK-U17

14.08.21-24. U18 torna, Ostrava (CZE)
HUN, GER, CZE, AUT klubok

14.08.25-31. 1. nemzetközi szünet

14.08.27-28. HUN-SLO U20

14.09.03. KHL 1. játéknap

14.09.12. EBEL 1. játéknap

14.09.18-20. IIHF-kongresszus, Tenerife (ESP)

14.09.19. MOL Liga 1. játéknap

14.09.21-10.04. NHL-előszezon

14.10.08. NHL 1. játéknap

14.10.17-19. Kontinentális Kupa, Brassó
Brassó, DAB, Sanok, Prizma Riga

14.10.17-19. női BEK-selejtező, Bolzano (ITA)
MAC, Neuilly, Bolzano, Gric Zagreb

14.11.03-09. 2. nemzetközi szünet

14.11.06-09. EIHC, Magyarország
HUN, ITA, KOR, POL

14.11.06-08. U20 torna, Budapest
HUN, FRA, ITA, SLO

14.11.05-08. U18 torna, Ausztria
HUN, AUT, ITA, SLO

14.12.14-20. U20 vb D1/B, Dunaújváros
HUN, POL, KAZ, FRA, UKR, JPN

14.12.15-21. 3. nemzetközi szünet

14.12.28-30. U18 torna, Budapest
HUN, BLR, NOR, DEN

15.01.09-11. Kontinentális Kupa-döntő

15.01.04-10. női U18 vb D1/A, Vaujany (FRA)
HUN, FRA, GER, NOR, SVK, AUT

15.02.02-08. 4. nemzetközi szünet

15.02.03. Bajnokok Ligája-döntő

15.02.04-08. EIHC, Lengyelország
HUN, POL, UKR, KAZ

15.02.04-08. U18 torna, Olaszország
HUN, ITA, FRA, SLO

15.02.04-08. U18 torna, Lengyelország
HUN, POL, BLR, AUT

15.02.10. MOL Liga-rájátszás 1. játéknap

15.02.27. KHL-rájátszás 1. játéknap

15.04.??-?? Női felnőtt vb D1/B, ?
HUN, SVK, CHN, NED, PRK, ITA

15.04.12-18. U18 vb D1/A, Debrecen
HUN, DEN, NOR, KAZ, BLR, FRA

15.04.15. NHL-rájátszás 1. játéknap

15.04.18-24. Felnőtt vb D1/A, Donyeck (UKR)
HUN, ITA, KAZ, JPN, UKR, POL

15.05.01-17. A csoportos vb, Prága, Ostrava (CZE)

15.06.26-27. NHL-draft, Florida
Partnerünk