Magyarország–Ukrajna 4-2

hunukr-u18-ml

A magyar ifjúsági válogatott remek csapatteljesítménnyel, szép gólokkal győzte le Ukrajnát.

Lesz stream az U18-as válogatott összes meccséről

Az ifjúsági válogatott csütörtöktől szombatig Káposztásmegyeren csatázik az ukránokkal, a szlovákokkal és a dánokkal.

Totális katasztrófa közelít Zágrábban

MZA-HCI_20181028-900

Az sem biztos, hogy a horvát EBEL-csapat be tudja fejezni a szezont.

Megfogott 28 lövést, aztán lőtt 1 gólt

Karolus Kaarlehto, a Ketterä kapusa ennyivel vette ki a részét a győzelemből.

Sebők Balázs korongot szerez, gól lesz belőle

A KalPa magyar légiósa komoly munkát tett bele csapata győztes gójába.

Sebők Balázs győztes gólpasszt adott

sebok

A magyar válogatott csatára sorozatban harmadik mérkőzésén szerzett pontot.

Meccsenként 6195 szurkoló megy ki a csarnokokba

KHL

Ez a harmadik legjobb átlag a KHL 11 éves történetében.

Agyrém: bottal verte földön fekvő ellenfelét

A megdöbbentően sportszerűtlen eset Texasban, egy középiskolai bajnoki mérkőzésen történt.

Nyolc vereség után nyert a Chicago

toews 700

A Blackhawks a Pittsburghöt verte, elképesztő feltámadást produkált a Calgary, Kase megszerezte első mesterhármasát, Toews és Getzlaf mérföldkőhöz ért.

A Csíkszereda nem áll ki a Brassó ellen

sccbra

A csütörtöki román bajnokin nem jelenik meg a Sportklub, az eredmény nem számít bele az Erste Ligába.

A Dinamo Riga győzött Pozsonyban

dinamorigalokomotiv

A lett KHL-csapat izgalmas csatában gyűrte le a Slovant, amivel megszakította 7 meccs óta tartó nyeretlenségi szériáját.

Elias Petterssont nem lehet megállítani

elias-pettersson

A svéd újonc számolatlanul szerzi a pontokat, utoljára 25 éve látott hasonlót az NHL, Alekszej Jasin volt ilyen fiatalon ilyen lehengerlő.

Ovecskin diktálja a lépést az ifjú titánoknak

ovecskin

Az orosz gólvágó mindig képes megújulni, 33 évesen is hozzáfiatalodott az egyre fiatalabb ligához.

 
  MP%GólokGD
1.SCC317075,3144:9549
2.FTC286982,1127:6562
3.BRA316569,9113:7736
4.DEB285464,3113:7439
5.UTE275264,2100:7129
6.GYE314447,397:106-9
7.DAB273846,9105:1032
8.AVS263139,799:103-4
9.VIC282023,882:142-60
10.HKB271417,363:135-72
11.VAS26810,343:115-72
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Valchar, RadimSCC2925244910+21
Becze TihamérSCC3122274948+18
Tendler, JeremeBRA3131164712+31
Walls, BradenFTC2725204520+23
Turcotte, HugoDEB2817264355+18
Tóth AdriánFTC2816193518+26
Kiss PatrikAVS261717348+15
Lewis, JackAVS2317173414+10
Izacky, JakubDEB2816183453+19
Nagy GergőFTC2614203426+15
Részegh TamásSCC271222348+21
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2018-12-06
17:30
GYEBRA
2018-12-06
18:00
DEBSCC
2018-12-07
17:30
GYEDAB
2018-12-07
18:00
UTESCC
2018-12-07
18:00
FTCVAS
2018-12-07
19:00
DEBVIC
2018-12-09
16:00
BRADAB
2018-12-09
17:50
VICFTC
2018-12-09
18:40
HKBSCC
2018-12-10
20:00
UTEVAS
2018-12-19
17:50
VICHKB
Albert Schultz-Eishalle
2018-12-19
18:00
DEBFTC
Debreceni Jégcsarnok
2018-12-19
18:00
DABUTE
Dunaújvárosi Jégcsarnok
2018-12-19
18:30
AVSVAS
Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
 
  MP%GólokGD
1.VIC275365,490:7218
2.RBS265165,4113:7340
3.G99275163,0100:7129
4.KAC265165,483:6122
5.EHL274758,085:7411
6.HCB274656,872:666
7.ZNO263848,787:94-7
8.AVS273745,786:101-15
9.HCI273442,095:106-11
10.DEC273239,577:89-12
11.MZA242129,259:96-37
12.VSV271619,861:105-44
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Clark, AndrewHCI2713243726+4
Yogan, AndrewHCI2720153530-2
Yellow Horn, ColtonG99271419338+5
Petersen, NicholasKAC2615163126+15
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2018-12-09
17:30
KACHCB
2018-12-09
17:30
ZNOMZA
2018-12-09
17:30
VSVAVS
2018-12-14
19:15
MZAZNO
2018-12-18
18:30
ZNOVSV
2018-12-18
18:45
AVSKAC
 
  MP%GólokGD
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
1.CSZ376659,5117:4077
LIGA
KELET
HARLAMOV
2.AVT386355,3128:7157
LIGA
NYUGAT
BOBROV
3.SZK365954,6125:4778
LIGA
KELET
HARLAMOV
4.AKB395950,4107:8225
LIGA
KELET
CSERNISOV
5.AVG395345,3110:8030
LIGA
NYUGAT
BOBROV
6.JOK365248,1121:8437
LIGA
KELET
HARLAMOV
7.MMG405243,3112:8725
LIGA
KELET
CSERNISOV
8.BAA375246,8120:10020
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
9.LOK384943,0101:7724
LIGA
KELET
CSERNISOV
10.SZJ384640,497:7621
LIGA
KELET
HARLAMOV
11.TRP384640,4117:1116
LIGA
NYUGAT
BOBROV
12.SZP384236,897:952
LIGA
NYUGAT
BOBROV
13.DMO393933,392:94-2
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
14.SZO383934,285:100-15
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
15.VIT383631,686:104-18
LIGA
KELET
CSERNISOV
16.KUN363532,481:101-20
LIGA
KELET
HARLAMOV
17.TRA363532,467:99-32
LIGA
KELET
HARLAMOV
18.NYH383429,890:104-14
LIGA
NYUGAT
BOBROV
19.DRI373430,676:97-21
LIGA
KELET
CSERNISOV
20.SZI372825,277:107-30
LIGA
KELET
CSERNISOV
21.AMR362725,073:109-36
LIGA
NYUGAT
BOBROV
22.SZE392420,560:116-56
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
23.SBA392319,767:135-68
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
24.DMI372219,870:116-46
LIGA
KELET
CSERNISOV
25.ADM362018,571:115-44
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2018-12-10
DMOSZK
2018-12-10
SZONYH
2018-12-10
DMIVIT
2018-12-10
DRIAKB
2018-12-11
DMOSZE
2018-12-11
JOKSZJ
2018-12-12
KUNBAA
2018-12-12
SBADRI
2018-12-17
KUNAMR
2018-12-17
AKBAVT
2018-12-17
NYHTRA
2018-12-17
TRPMMG
2018-12-17
AVGJOK
 
  MP%GólokGD
1.KOS336868,7116:7343
2.ZVO346664,7124:7747
3.BBY336666,7102:7032
4.POP336666,7102:7626
5.NIT336464,6128:8048
6.NZÁ335757,684:759
7.TRE335454,576:724
8.MIS334949,592:94-2
9.MAC333939,497:111-14
10.LMI343938,281:106-25
11.DTV333434,382:112-30
12.ZIL332929,383:123-40
13.O202422,830:128-98
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Nagy, LadislavKOS3226184400
Chovan, MichalZVO3411304100
Spirko, RastislavZVO3214243800
Lantosi, RobertNIT3315213600
Bodo, ChrisMAC3312223400
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2018-12-09
16:00
NITKOS
2018-12-09
16:00
NZÁPOP
2018-12-09
17:00
ZILLMI
2018-12-09
17:00
ZVOMAC
2018-12-09
17:30
DTVTRE
2018-12-09
17:30
MISBBY
   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 6-2VÉGE
U20 18:00 ETOKMM 6-3VÉGE
december 12., szerda
U18 19:00 FTCETO 2-6VÉGE
VB20 20:00 HUNSLO 4-5 BVÉGE
december 13., csütörtök
U18 15:30 DENSVK 3-5VÉGE
EIHC 16:00 HUNFRA 0-3VÉGE
NU18 18:00 HUNSVK 
U18 18:00 EHCETO 2-6VÉGE
U18 19:00 HUNUKR 4-2VÉGE
EIHC 20:00 NORBLR 6-1VÉGE
december 14., péntek
U18 15:30 UKRDEN 
EIHC 16:00 FRABLR 
VB20 16:30 HUNPOL 
NU18 18:00 HUNCZE 
U18 19:00 HUNSVK 
EIHC 20:00 HUNNOR 
december 15., szombat
EIHC 12:00 HUNBLR 
U18 12:00 SVKUKR 
NU18 13:30 HUNPOL 
U18 13:30 ETOMIS 
U18 15:30 HUNDEN 
EIHC 16:00 NORFRA 
december 16., vasárnap
U18 17:00 ZNOMIS 
Partnerünk