Otthon javíthat a Trinec

A cseheknek kétgólos hátrányt kell ledolgozniuk a JYP-pel szemben.

Csehország rutinos kerettel utazik Pjongcsangba

cze2016

Az 1998-ban olimpiai bajnok válogatott keretében mindösszesen hat 27 évnél fiatalabb játékos található.

Greiss 52 védésével nyert az Islanders Montrealban

islanders

Barzal 1+2-vel, a csapatkapitány John Tavares két góllal zárt, a túloldalon Max Pacioretty sorozatban negyedik meccsén szerzett gólt.

Cogliano sorozata 830 mérkőzésnél ért véget

Cogliano

Ez minden idők negyedik leghosszabb sorozata az egymás után játszott találkozókat tekintve. Az új ironman Keith Yandle, de ő még ő is nagyon messze van ettől.

Mutatunk két bunyót az Erste Ligából

Szombaton az SC Csíkszereda–FTC meccsen Sándor Zoltán és Inglis Ákos, míg vasárnap a DVTK Jegesmedvék–DAB mérkőzésen Peter Sakaris és Daniel Nageler mérte össze erejét.

A Junoszty nyerte a Kontinentális Kupát

junoszty-kk

A minszkiek 3. alkalommal hódították el a trófeát.

Sofron gólt lőtt, Wehrs gólpasszt adott

Mindhárom magyar válogatott jégkorongozó vesztes csapat tagja volt az EBEL-ben.

Gawryletz, az NHL-játékvezető

Gawryletz

Az egykori fehérvári bekk, Travis Gawryletz bátyjáról, Brandonról van szó.

Zsinórban hetedik meccsét nyerte a Calgary

hamilton

Jelenleg ez az NHL leghosszabb győzelmi sorozata. Mérföldkőhöz érkezett Phil Kessel.

Kevin Poulin távozott a Medvescaktól

A zágrábi EBEL-csapat Kevin Carrt igazolta a helyére.

Norvégia–Magyarország 3-2

hunnor-nu18

A magyar női ifjúsági válogatott nem kapott ki 60 perc alatt a norvégoktól, így 2019-ben is a divízió 1/A-ban szerepelhet.

A Magyarország–Norvégia galériája

A magyar női U18-as válogatott vb-5. helyet és divízió 1/A-ban maradást érő büntetős veresége  képekben.

Mayer kölcsönkorcsolyával játszotta végig a meccset

A női U18-as válogatott csapatkapitánya érdekes helyzetbe került a norvégok elleni meccs előtt.

Fehérvár–Klagenfurt 0-3

avskac-201801

A fehérváriak lőtt gól nélkül maradtak a felsőházi szereplését bebiztosító KAC ellen.

A Fehérvár–Klagenfurt góljai

 
  MP%GólokGD
1.MIS328184,4124:5668
2.MAC326466,7133:8152
3.DAB326163,5116:8927
4.UTE325355,2106:9313
5.SCC325254,2115:10114
6.FTC324041,7102:126-24
7.BRA323738,582:96-14
8.AVS323738,598:124-26
9.VIC3277,351:161-110
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Vas JánosMIS3221194018+17
Ropret, AnzeUTE3115254026+7
Ainsworth, KelinAVS2614253918+3
Dansereau, KeeganMAC3223123516+17
Sakaris, PeterMIS2912233590+21
Brown, JaredMAC32112435127+15
Klempa, TomásMAC3213213412+15
Pavuk AttilaMIS3212213338+19
Fabus, PeterSCC3018143214+9
 
  MP%GólokGD
1.VIC398471,8128:8642
2.EHL407562,5142:11131
3.RBS407058,3139:10930
4.KAC407058,3114:9717
5.HCI406352,5135:12510
6.MZA395849,6125:1232
7.G99405545,8118:131-13
8.DEC405344,2114:123-9
9.HCB405243,3110:113-3
10.AVS405041,795:135-40
11.VSV404436,7103:134-31
12.ZNO404335,899:135-36
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Morley, TylerMZA3922345630+24
Lebler, BrianEHL4033205340+25
Locke, CoreyEHL4015324722+18
Wahl, MitchHCI3714314565+7
Rotter, RafaelVIC3920234375+16
Hughes, JohnRBS371033434+12
DaSilva, DanEHL3616264232+16
Clark, AndrewHCI4015274225+2
Olden, SondreMZA3819224120+29
Yogan, AndrewHCI40192241320
Raffl, ThomasRBS3816244014+9
Hofer, FabioEHL4015233816+18
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2018-01-12
18:30
ZNODEC
2018-01-12
19:15
EHLVSV
2018-01-12
19:15
G99AVS
2018-01-12
19:15
RBSVIC
2018-01-12
19:45
HCBMZA
2018-01-13
15:00
KACHCI
2018-01-13
17:30
EHLDEC
2018-01-14
16:00
G99ZNO
2018-01-14
17:30
HCBVIC
2018-01-14
17:30
VSVRBS
2018-01-14
17:45
AVSKAC
2018-01-14
17:45
MZAHCI
2018-01-19
18:30
ZNOHCB
2018-01-19
19:15
DECG99
2018-01-19
19:15
HCIKAC
2018-01-19
19:15
VICMZA
2018-01-19
19:15
VSVEHL
2018-01-20
19:15
RBSAVS
2018-01-20
19:15
VICHCB
2018-01-21
16:00
RBSG99
2018-01-21
17:30
DECAVS
2018-01-21
17:30
HCIVSV
2018-01-21
17:30
KACEHL
2018-01-21
17:30
MZAZNO
2018-01-23
19:15
MZAVIC
 
  MP%GólokGD
LIGA
NYUGAT
BOBROV
1.SZK5012684,0205:86119
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
2.CSZ5011878,7161:7388
LIGA
NYUGAT
BOBROV
3.JOK489566,0132:8646
LIGA
KELET
HARLAMOV
4.AKB509160,7141:10932
LIGA
KELET
HARLAMOV
5.AVT509060,0155:12134
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
6.LOK508858,7132:11616
LIGA
KELET
HARLAMOV
7.NYH508254,7121:124-3
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
8.TRP528252,6103:115-12
LIGA
KELET
HARLAMOV
9.MMG508154,0129:1236
LIGA
KELET
CSERNISOV
10.AVG508053,3130:9931
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
11.SZO508053,3121:125-4
LIGA
KELET
HARLAMOV
12.TRA507852,0111:116-5
LIGA
KELET
CSERNISOV
13.SZJ507751,3129:1263
LIGA
NYUGAT
BOBROV
14.SZP507550,0135:1278
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
15.SZE507550,0112:125-13
LIGA
KELET
CSERNISOV
16.SZI507348,7123:129-6
LIGA
KELET
CSERNISOV
17.AMR487250,0113:122-9
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
18.DMO517247,1115:126-11
LIGA
NYUGAT
BOBROV
19.DMI496443,596:110-14
LIGA
KELET
CSERNISOV
20.BAA506342,0128:148-20
LIGA
KELET
CSERNISOV
21.KUN495839,594:123-29
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
22.VIT505738,0119:147-28
LIGA
KELET
CSERNISOV
23.ADM505536,7107:125-18
LIGA
NYUGAT
BOBROV
24.SBA495034,0100:164-64
LIGA
KELET
HARLAMOV
25.JUG504630,790:150-60
LIGA
KELET
HARLAMOV
26.LDA504530,092:136-44
LIGA
NYUGAT
BOBROV
27.DRI484329,986:129-43
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Guszev, NyikitaSZK4925366100
Kovalcsuk, IljaSZK493027572+1
Vey, LindenBAA5017345100
Omark, LinusSZJ4912364800
Dawes, NigelBAA4031154600
Ellison, MattMMG4919224100
Kagarlickij, DmitrijSZE491526412+1
Sirokov, SzergejSZK441722390+1
Hohlacsov, AlekszandrSZP461425390+1
Sexton, DanNYH4611283900
Bergström, AlexanderSZI492216380+1
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2018-01-16
AVGMMG
2018-01-16
JUGTRA
2018-01-16
AVTSZI
2018-01-16
LDABAA
2018-01-16
LOKADM
2018-01-16
DMIAMR
2018-01-16
SZETRP
2018-01-16
SZKSZP
2018-01-16
DMOKUN
2018-01-17
SZJVIT
2018-01-17
AKBJOK
2018-01-17
NYHCSZ
2018-01-17
SZOSBA
2018-01-18
AVGTRA
   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk