Zaripov akár már csütörtökön játszhat

mmgzaripov

A korábban doppingolás miatt két évre eltiltott 36 éves játékos fellebbezett és nyert, büntetését fél évre mérsékelték, amely november 23-án jár le.

Curtis Loik a Vienna Capitals II-höz igazolt

A bécsi Erste Liga-csapat EBEL-rutinnal rendelkező csatárral erősítette meg keretét.

Csányi 2 gólt lőtt a szlovák junioroknak

A HK Nitra csatára remekelt Szlovákia U20-as válogatottja ellen. Wehrs 2 gólpasszt osztott ki.

Az UTE máris bejuthat a Magyar Kupa elődöntőjébe

ute1

A lila-fehéreknek Fehérváron kell kiharcolniuk a részvételt. A DAB a MAC ellen próbálja életben tartani esélyeit, a Fradi a Vasassal, a DVTK a KMH-val játszik.

Fehérvár–Klagenfurt 1-7

avskac-201711

A fehérváriak a második harmad végéig meccsben voltak a KAC ellen, ám a két fél perces rövidzárlat alatt kapott 3 gól miatt megszakadt a magyar EBEL-csapat ötmeccses győzelmi sorozata.

A St. Louis első sora 12 pontot szerzett

boeser

A Blues egy nyolcassal küldte haza az Oilerst. Boeser Kellerrel fut versenyt a Calder-trófeáért.

A KalPa hosszabbított Sebők Balázzsal

sebok1

Újabb kétéves szerződést kötöttek, a legfontosabb játékosok között tartják számon, a mostaninál is több lehetőséget látnak benne klubjánál.

Dacjukos büntetőt lőtt Aljona Polenszka

Az orosz női ligában a Dinamo Szentpétervár csatára megszédítette az ellenfél kapusát.

Rinne győzelemmel debütált Dornbirnban

A finn kapus 38 védéssel vette ki a részét a Bolzano elleni sikerből. Michal Plutnar 1+1 ponttal mutatkozott be Znojmóban.

 
  MP%GólokGD
1.MIS143685,757:2532
2.MAC163368,868:4028
3.FTC162960,461:4516
4.UTE162960,446:406
5.SCC162654,256:497
6.BRA162347,946:424
7.DAB152146,739:41-2
8.AVS171631,446:72-26
9.VIC1835,627:92-65
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Valchar, RadimSCC151111228+4
Magosi BálintMIS141472116+18
Walls, BradenBRA16127192+7
Antal ZsomborSCC16109192+5
Vas JánosMIS14109194+4
Brown, JaredMAC167121941+9
Dansereau, KeeganMAC16108188+8
Dubek VladimirFTC16810184+5
Jaborník, HenrichFTC165131820-3
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2017-11-17
17:30
BRASCC
2017-11-17
18:00
UTEMAC
2017-11-17
18:30
AVSVIC
2017-11-19
17:30
SCCBRA
2017-11-19
18:00
FTCVIC
2017-11-20
20:00
AVSDAB
2017-11-24
17:50
VICSCC
2017-11-24
18:00
DABFTC
2017-11-24
18:30
MISBRA
2017-11-24
19:00
MACAVS
2017-11-26
17:00
DABBRA
2017-11-26
17:30
AVSSCC
2017-11-26
18:00
MACUTE
2017-11-26
18:00
MISVIC
2017-11-27
18:00
FTCSCC
2017-11-27
20:00
UTEBRA
 
  MP%GólokGD
1.VIC204676,771:3932
2.EHL213860,371:5714
3.KAC213860,357:525
4.RBS213250,866:615
5.MZA193052,661:62-1
6.G99213047,669:71-2
7.HCI212946,065:650
8.ZNO212844,458:64-6
9.VSV212742,957:61-4
10.DEC202643,356:66-10
11.AVS212641,343:68-25
12.HCB212234,960:68-8
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Morley, TylerMZA1910172712+13
Lebler, BrianEHL211692524+11
Yogan, AndrewHCI2110132322+5
Hughes, JohnRBS19617234+7
Holzapfel, RileyVIC2010122210+11
DaSilva, DanEHL179132212+13
Petan, AlexHCB218142222+1
Wahl, MitchHCI218142249-1
Lammers, JohnHCI217152212+9
Smith, AustinHCB157142112+1
Clark, AndrewHCI216152112+5
Locke, CoreyEHL216152112+5
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2017-11-16
19:15
HCIDEC
2017-11-17
19:15
EHLKAC
2017-11-17
19:15
G99VSV
2017-11-17
19:15
VICAVS
2017-11-17
19:45
HCBRBS
2017-11-19
16:00
HCBHCI
2017-11-19
16:00
VICZNO
2017-11-19
17:30
DECEHL
2017-11-19
17:30
VSVAVS
2017-11-19
17:45
RBSG99
2017-11-21
18:30
ZNOVSV
2017-11-21
18:45
AVSKAC
2017-11-21
19:15
DECHCB
2017-11-21
19:15
EHLHCI
2017-11-21
19:15
G99VIC
2017-11-21
19:15
MZARBS
2017-11-24
18:45
AVSMZA
2017-11-24
19:15
EHLVIC
2017-11-24
19:15
HCIKAC
2017-11-24
19:15
RBSZNO
2017-11-24
19:15
VSVDEC
2017-11-24
19:45
HCBG99
2017-11-26
16:00
G99DEC
2017-11-26
17:30
KACHCB
2017-11-26
17:30
MZAEHL
2017-11-26
17:30
VSVAVS
2017-11-26
17:30
ZNOHCI
2017-11-26
17:45
VICRBS
2017-11-27
MZADEC
2017-11-28
19:15
VICG99
 
  MP%GólokGD
LIGA
NYUGAT
BOBROV
1.SZK359388,6149:5792
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
2.CSZ316974,2100:5149
LIGA
NYUGAT
BOBROV
3.JOK296473,688:4840
LIGA
KELET
CSERNISOV
4.AVG336060,687:5730
LIGA
KELET
HARLAMOV
5.AKB326062,591:6922
LIGA
KELET
CSERNISOV
6.BAA345856,9106:8917
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
7.LOK345856,985:850
LIGA
KELET
HARLAMOV
8.NYH335858,680:84-4
LIGA
KELET
HARLAMOV
9.AVT335555,695:7916
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
10.TRP355350,564:74-10
LIGA
NYUGAT
BOBROV
11.SZP335252,591:838
LIGA
KELET
HARLAMOV
12.MMG335252,587:861
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
13.SZE345251,072:82-10
LIGA
KELET
CSERNISOV
14.SZJ345049,090:91-1
LIGA
KELET
CSERNISOV
15.SZI345049,070:75-5
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
16.SZO335050,580:90-10
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
17.DMO344948,077:752
LIGA
KELET
HARLAMOV
18.TRA334848,570:83-13
LIGA
KELET
CSERNISOV
19.AMR324647,975:81-6
LIGA
NYUGAT
BOBROV
20.DMI334242,464:76-12
LIGA
KELET
CSERNISOV
21.KUN324243,863:80-17
LIGA
KELET
CSERNISOV
22.ADM333636,474:83-9
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
23.VIT353533,383:104-21
LIGA
NYUGAT
BOBROV
24.SBA333232,368:112-44
LIGA
KELET
HARLAMOV
25.LDA332828,361:86-25
LIGA
KELET
HARLAMOV
26.JUG332727,359:107-48
LIGA
NYUGAT
BOBROV
27.DRI332222,252:94-42
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Guszev, NyikitaSZK3519264500
Vey, LindenBAA3412314300
Dawes, NigelBAA3029134200
Kovalcsuk, IljaSZK342416402+1
Mozjakin, SzergejMMG3016163200
Sirokov, SzergejSZK311417310+1
Kagarlickij, DmitrijSZE341120312+1
Omark, LinusSZJ338223000
Tolvanen, EeliJOK2916132900
Kaprizov, KirillCSZ2713162900
Kemppainen, JoonasSZJ3413142700
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2017-11-21
SZKJUG
2017-11-21
SZPAVT
2017-11-21
DRITRA
2017-11-21
SBAVIT
2017-11-22
NYHMMG
2017-11-22
AMRLOK
2017-11-22
SZIBAA
2017-11-22
SZJAKB
2017-11-22
JOKAVG
2017-11-22
CSZSZO
2017-11-23
DMOJUG
2017-11-24
KUNLOK
2017-11-24
TRASZP
2017-11-24
AVTDRI
Eseménynaptár
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 1-6VÉGE
U20 09:40 HCIETO 2-4VÉGE
DEBL 12:30 KMHGEP 7-1VÉGE
U20 14:40 VASG99 2-1VÉGE
U20 15:00 ZNODHK 4-3VÉGE
KK 16:00 GRNNOM 0-4VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 SCCBRA 3-2 BVÉGE
EL 18:00 FTCVC2 8-3VÉGE
U20 19:00 VICUTE 2-3VÉGE
KK 20:00 MISRIT 1-3VÉGE
november 20., hétfő
EL 20:00 TITDAB 0-2VÉGE
    • M4 SPORT
november 21., kedd
U18 18:15 SZDVAS 1-6VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 1-7VÉGE
november 22., szerda
U20 14:00 PEFETO 4-3 BVÉGE
U20 15:00 DHKKMH 3-1VÉGE
U18 17:20 ETOOKR ÉLŐ
MK 18:00 DABMAC INFO
MK 18:00 FTCVAS INFO
MK 18:30 MISKMH INFO
MK 18:30 TITUTE INFO
november 23., csütörtök
U18 14:30 DHKAVS 
U18 15:30 PEFUTE 
U18 18:00 GEPMAC 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 KMHETO 
U20 18:40 MACUTE 
U20 19:30 ZNOAVS 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
november 25., szombat
DEBL 11:15 GEPMRL 
EWHL 13:00 KMHSST 
U18 16:10 OKWAVS 
U18 17:40 VASZAS 
U18 18:00 KMHRBS 
U18 18:00 MISKAC 
U18 18:20 UTEVSV 
november 26., vasárnap
U18 12:00 MACZAS 
DEBL 12:35 KMHSPG 
U20 13:30 VICETO 
U20 13:40 OHCAVS 
U18 14:00 MISVSV 
DEBL 14:35 MRLGGV 
U20 14:50 KMHEHL 
U20 15:10 VASHDJ 
U20 15:30 VSVDHK 
EL 17:00 DABBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 TITSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:00 MISVC2 
U20 18:20 UTESLJ 
november 27., hétfő
EL 18:00 FTCSCC 
EL 20:00 UTEBRA 
    • M4 SPORT
november 28., kedd
U20   AVSUTE 
U20 16:40 DHKMAC 
VIS 18:00 NITAVS 
    • SPORT 1 (11. 29, 14:30)
VIS 18:30 MISPOP 
    • SPORT 1
   H I R D E T É S
Partnerünk