MP%GólokGD
C csoport
C csoport
1.SWE391008:17
A csoport
A csoport
2.CZE3888,99:45
A csoport
A csoport
3.CAN3777,811:47
B csoport
B csoport
4.RUS3666,714:59
C csoport
C csoport
5.FIN3666,711:65
B csoport
B csoport
6.SLO3444,48:12-4
B csoport
B csoport
6.USA3444,44:8-4
B csoport
B csoport
8.SVK3444,46:7-1
A csoport
A csoport
9.SUI3333,310:91
C csoport
C csoport
10.GER3222,24:7-3
C csoport
C csoport
11.NOR3111,12:11-9
A csoport
A csoport
12.KOR300,01:14-13
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2018-02-20
04:10
USASVK
2018-02-20
08:40
SLONOR
2018-02-20
13:10
SUIGER
2018-02-20
13:10
FINKOR
2018-02-21
04:10
CZEUSA
2018-02-21
08:40
RUSNOR
2018-02-21
13:10
SWEGER
2018-02-21
13:10
CANFIN
2018-02-23
08:40
CZERUS
2018-02-23
13:10
CANGER
2018-02-24
13:10
CZECAN
2018-02-25
05:10
RUSGER

A Vákárban kell csodát tennie a Dunaújvárosnak

SCC-DAB_20171203-900

Idegenben kell meccset nyernie a két hazai felvonást elrontó Dunaújvárosnak a Csíkszereda elleni Erste Liga negyeddöntőben.

Nagy Gergő visszatér az AHL-be

Nagy Gergo Chicago 2013_14

Több, mint három évvel azt követően, hogy utoljára AHL-mérkőzésen játszott, Nagy Gergő profi tryout szerződéssel ismét visszatér korábbi klubjához, a Chicago Wolveshoz.

Sofront kiengedték a kórházból

Sofi-Halmo-900

A magyar válogatott csatára a Bolzano elleni hazai mérkőzés 5. percében szenvedett sérülést.

Egészen más Ferencvárost láttunk, mint pénteken

Feltámadt a Ferencváros a negyeddöntő második mérkőzésére. Így látták a szakvezetők.

A MAC–Ferencváros összefoglalója

Znojmo–Fehérvár 1-2

znoavs-2017

Hári Jánosék a hazai jégen büntetőkkel elszenvedett vereség után 2 nappal begyűjtötték a 3 pontot Csehországban.

MAC–FTC 2-4

macftc-20180222

A ferencvárosiak egyenlítettek a középszakaszgyőztes elleni negyeddöntős párharcban.

DVTK Jegesmedvék–Fehérvári Titánok 7-1

MIS-TIT_20180222

A Jegesmedvék már az első harmadban padlóra küldték a Titánokat, gyorsan eldöntve a negyeddöntő második mérkőzésének sorsát.

A gólunk nyugtatólag hatott

Izgalmas, hosszabbításos csatát vívott egymással az UTE és a Brassó. Így látták a szakvezetők a történteket.

UTE–Brassó 2-1

Megemberelte magát az UTE, a meccs nagy részében jobban játszva hosszabbításban elért találattal egyenlített a Brassó elleni párharcban.

MAC–FTC 5-1

A középszakaszgyőztes már az első harmadban döntésre vitte a párharc első meccsét.

DVTK Jegesmedvék–Fehérvári Titánok 4-0

Hazai sikerrel kezdődött a Miskolc és a Fehérvár Erste Liga-negyeddöntője.

Berta Ákos 3 meccses eltiltást kapott

erste liga logo fekvo

A DVTK Jegesmedvék játékosa a Fehérvári Titánok elleni következő három elődöntőn nem léphet jégre

 
  MP%GólokGD
1.MIS328184,4124:5668
2.MAC326466,7133:8152
3.DAB326163,5116:8927
4.UTE325355,2106:9313
5.SCC325254,2115:10114
6.FTC324041,7102:126-24
7.BRA323738,582:96-14
8.AVS323738,598:124-26
9.VIC3277,351:161-110
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Ainsworth, KelinAVS3316355120+2
Valchar, RadimSCC32232548140
Vas JánosMIS3825224720+20
Brown, JaredMAC38143347153+26
Schoenmakers, DerekAVS3525194492-4
Dansereau, KeeganMAC3824204416+19
Klempa, TomásMAC3813284116+18
Ropret, AnzeUTE3716244030-5
Sakaris, PeterMIS3514253992+23
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2018-02-20
18:00
DABSCC
2018-02-21
18:00
UTEBRA
2018-02-21
18:00
DABSCC
2018-02-22
18:00
UTEBRA
2018-02-22
18:30
MISAVS
2018-02-22
19:00
MACFTC
2018-02-23
18:30
MISAVS
2018-02-23
19:00
MACFTC
2018-02-24
17:00
SCCDAB
2018-02-25
17:00
SCCDAB
Vákár Lajos Műjégpálya
2018-02-25
17:30
BRAUTE
Patinoarul Olimpic Brasov
2018-02-26
17:30
BRAUTE
Patinoarul Olimpic Brasov
2018-02-26
18:00
FTCMAC
Pesterzsébet Jégcsarnok
2018-02-26
18:30
AVSMIS
Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
2018-02-27
18:00
FTCMAC
Pesterzsébet Jégcsarnok
2018-02-27
18:30
AVSMIS
Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
2018-02-28
DABSCC
Dunaújvárosi Jégcsarnok
2018-02-28
UTEBRA
Megyeri út
2018-03-01
MISAVS
Miskolci Jégcsarnok
2018-03-01
MACFTC
Tüskecsarnok
2018-03-02
SCCDAB
Vákár Lajos Műjégpálya
2018-03-02
BRAUTE
Patinoarul Olimpic Brasov
2018-03-03
AVSMIS
Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
2018-03-03
FTCMAC
Pesterzsébet Jégcsarnok
 
  MP%GólokGD
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
1.VIC619105,626:179
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
2.RBS61810026:179
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
3.EHL61477,825:232
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
4.KAC6844,413:21-8
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
5.HCI6527,818:22-4
FELSŐHÁZ
FELSŐHÁZ
6.MZA6316,714:22-8
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
7.DEC619105,625:214
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
8.HCB61372,216:79
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
9.AVS61266,713:130
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
10.VSV61161,118:162
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
11.ZNO6844,414:131
ALSÓHÁZ
ALSÓHÁZ
12.G996422,210:26-16
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Rotter, RafaelVIC5027386597+22
Locke, CoreyEHL5019446328+17
Lebler, BrianEHL5038246262+27
Morley, TylerMZA5024366038+22
Clark, AndrewHCI5021355629+6
Hughes, JohnRBS471442568+22
Olden, SondreMZA4925265124+29
Yogan, AndrewHCI5024275184+3
DaSilva, DanEHL4619304952+14
Wahl, MitchHCI43143448113+5
Hofer, FabioEHL5019284716+18
Lammers, JohnHCI5016304618+18
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2018-02-21
18:45
AVSZNO
2018-02-21
19:15
RBSVIC
2018-02-21
19:15
KACMZA
2018-02-21
19:15
HCIEHL
2018-02-21
19:15
G99DEC
2018-02-21
19:15
VSVHCB
2018-02-23
18:30
ZNOAVS
2018-02-23
19:15
VICRBS
2018-02-23
19:15
MZAKAC
2018-02-23
19:15
EHLHCI
2018-02-23
19:15
DECG99
2018-02-23
19:45
HCBVSV
2018-02-25
G99ZNO
2018-02-25
17:30
VICEHL
2018-02-25
17:30
RBSMZA
2018-02-25
17:30
HCIKAC
2018-02-25
17:30
DECHCB
2018-02-25
17:30
VSVAVS
2018-02-27
18:30
ZNOVSV
2018-02-27
18:45
AVSDEC
2018-02-27
19:15
KACVIC
2018-02-27
19:15
EHLRBS
2018-02-27
19:15
MZAHCI
2018-02-27
19:45
HCBG99
2018-03-02
19:15
MZAVIC
2018-03-02
19:15
HCIRBS
2018-03-02
19:15
KACEHL
2018-03-02
19:15
ZNODEC
2018-03-02
19:15
VSVG99
2018-03-02
19:15
AVSHCB
 
  MP%GólokGD
LIGA
NYUGAT
BOBROV
1.SZK5413684,0223:92131
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
2.CSZ5412174,7169:8386
LIGA
NYUGAT
BOBROV
3.JOK5410061,7145:10243
LIGA
KELET
HARLAMOV
4.AKB549759,9151:12031
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
5.LOK549659,3144:12420
LIGA
KELET
HARLAMOV
6.NYH549458,0133:1285
LIGA
KELET
HARLAMOV
7.AVT549256,8161:13427
LIGA
KELET
HARLAMOV
8.TRA549055,6122:1193
LIGA
KELET
HARLAMOV
9.MMG548954,9143:13310
LIGA
KELET
CSERNISOV
10.SZJ548753,7144:1368
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
11.TRP548753,7112:121-9
LIGA
KELET
CSERNISOV
12.SZI548552,5133:1303
LIGA
KELET
CSERNISOV
13.AVG548451,9141:11130
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
14.SZO548451,9126:133-7
LIGA
KELET
CSERNISOV
15.AMR548451,9126:136-10
LIGA
NYUGAT
BOBROV
16.SZP548250,6149:1418
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
17.DMO558048,5131:135-4
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
18.SZE547948,8127:143-16
LIGA
KELET
CSERNISOV
19.BAA557444,8145:160-15
LIGA
NYUGAT
BOBROV
20.DMI547043,2105:122-17
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
21.VIT546338,9125:155-30
LIGA
KELET
CSERNISOV
22.ADM546137,7115:139-24
LIGA
KELET
CSERNISOV
23.KUN566136,3103:146-43
LIGA
NYUGAT
BOBROV
24.SBA545534,0112:180-68
LIGA
KELET
HARLAMOV
25.JUG544829,693:160-67
LIGA
KELET
HARLAMOV
26.LDA544729,099:146-47
LIGA
NYUGAT
BOBROV
27.DRI544729,099:147-48
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Guszev, NyikitaSZK5325406500
Kovalcsuk, IljaSZK533132632+1
Dawes, NigelBAA4535205500
Vey, LindenBAA5017345100
Omark, LinusSZJ5315365100
Hohlacsov, AlekszandrSZP501928470+1
Ellison, MattMMG5322244600
Kagarlickij, DmitrijSZE531728452+1
Sexton, DanNYH5012334500
Mozjakin, SzergejMMG4220234300
Bergström, AlexanderSZI532220420+1
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2018-02-26
AMRADM
2018-02-27
SZJSZO
2018-02-27
AVGSZI
2018-02-27
AVTTRA
2018-02-27
MMGJUG
2018-02-27
AKBTRP
2018-02-27
NYHLDA
2018-02-27
VITSBA
2018-02-27
DMIDRI
2018-02-27
JOKSZK
2018-02-27
SZPLOK
2018-02-27
CSZSZE
2018-02-28
ADMAMR
2018-03-01
SZITRA
   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 3-4 HVÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 6-4VÉGE
U20 15:00 DHKPEF 5-3VÉGE
U20 17:00 MISETO 1-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 2-5VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 1-4VÉGE
EBEL 18:45 AVSZNO 2-3 BVÉGE
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 5-4VÉGE
U18 16:00 ETOMIS 13-1VÉGE
U20 17:40 AVSMAC 7-0VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 2-1 HVÉGE
U20 18:00 SLLVAS 2-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 4-0VÉGE
EL 19:00 MACFTC 5-1VÉGE
U20 19:00 ETOKMH 3-5VÉGE
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 0-3VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 CANGER 3-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 1-2VÉGE
EL 18:30 MISTIT 7-1VÉGE
EL 19:00 MACFTC 2-4VÉGE
február 24., szombat
OG 13:10 CZECAN 4-6VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 5-3VÉGE
U20 16:15 G99VAS 1-3VÉGE
EL 17:00 SCCDAB ÉLŐ
U20 18:00 MISUTE ÉLŐ
U18 18:20 MACAVS ÉLŐ
U18 18:30 ETOVAS ÉLŐ
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 RUSGER 
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
február 26., hétfő
EL 17:30 BRAUTE 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 TITMIS 
február 27., kedd
EL 18:00 FTCMAC 
U18 18:00 VAS
EL 18:30 TITMIS 
február 28., szerda
U20 17:25 KMHMAC 
március 1., csütörtök
U18   ?VAS 
U18   ?UTE 
U18   ?MIS 
EL 18:00 UTEBRA 
március 2., péntek
U20   MACKMH 
Partnerünk