Marjamaki számít Tolvanenre az olimpián

fin-tolvanen-kontiola

A finnek két 1999-ben született jégkorongozót is visznek Pjongcsangba.

Joel Vermin jégre léphet Pjongcsangban

Svajc sochi

A holland-magyar csatár bekerült Patrick Fischer olimpiai keretébe.

Hetényit kölcsönadták az ECHL-be

A magyar kapus beugróként pontszerzéshez segítette a Greenville Swamp Rabbitst.

A Dinamo legyőzte a SZKA-t

anyiszin-dinamo

A fővárosiak nagyon fontos pontokat szereztek a hosszabbításos sikerükkel a rájátszásért folyó küzdelemben.

A Vityaz bemutatta a tökéletes harmadkezdést

Dmitrij Szjomin elhozta a bulit, indította Makszim Afinogenovot, a harmadik csatár, Alekszej Makejev pedig góllal fejezte az akciót.

Dawes csúszás közben lőtt gólt

A Barisz csatárát bottal akasztották, de ez nem gátolta meg abban, hogy betaláljon a Lada kapujába.

Dornbirn–Fehérvár 3-2

decavs-2018

Háriék hiába vezettek két harmad után 2-0-ra, az osztrákok kiharcolták a hosszabbítást, ahol be is húzták a mérkőzést.

A Dornbirn–Fehérvár góljai

A Vegas vezeti az NHL-t

vegas_golden_knights

A Carolina Hurricanes otthonában nyertek Fleuryék. A Sharks szintén vendégként győzött, a Jets, a Flyers és a Kings hazai pályán nyert.

A tisztelet mindig megvan

seregely-mira

Seregély Míra, az asiagói női U18-as világbajnokság legjobb magyar játékosa kiválóan szerepelt első hivatalos válogatottbeli tornáján.

A Vityaz győzött Kazanyban

vityaz-2018

A Slovan után a podolszkiak is meglepték az Ak Barszt.

Hetényiék 10-et lőttek a Roanoke-nak

Az SPHL-es magyar kapus gólpasszt adott és shutouttal zárt, csapata nem kímélte Gőz Balázs korábbi együttesét. Vayék 8 találatot szereztek, miközben hálóőrünk 53 védést mutatott be.

Salzburg–Fehérvár 2-0

A Fehérvár AV19 lőtt gól nélkül maradt a Red Bull otthonában.

A Winnipeg megállította a Calgaryt

jets

A Flames 7 győzelem után szenvedett újra vereséget. Pulock 1+4 ponttal zárt az Islandersben.

 
  MP%GólokGD
1.MIS328184,4124:5668
2.MAC326466,7133:8152
3.DAB326163,5116:8927
4.UTE325355,2106:9313
5.SCC325254,2115:10114
6.FTC324041,7102:126-24
7.BRA323738,582:96-14
8.AVS323738,598:124-26
9.VIC3277,351:161-110
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Ainsworth, KelinAVS2714294318+4
Vas JánosMIS3221204118+17
Dansereau, KeeganMAC3222163816+18
Ropret, AnzeUTE3115233826+6
Klempa, TomásMAC3213253812+15
Sakaris, PeterMIS2912243690+21
Brown, JaredMAC32122335127+16
Schoenmakers, DerekAVS2920143492-2
Pavuk AttilaMIS3213203338+19
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2018-01-22
17:30
BRAVIC
2018-01-22
20:00
AVSFTC
2018-01-24
18:00
FTCAVS
Pesterzsébet Jégcsarnok
2018-01-24
18:00
SCCVIC
Vákár Lajos Műjégpálya
2018-01-26
18:00
FTCSCC
Pesterzsébet Jégcsarnok
2018-01-26
18:00
MACUTE
Tüskecsarnok
2018-01-26
18:30
MISDAB
Miskolci Jégcsarnok
2018-01-27
18:30
AVSBRA
Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok
2018-01-28
18:30
UTEDAB
Megyeri út
2018-01-28
19:50
VICSCC
2018-01-29
18:00
FTCBRA
Pesterzsébet Jégcsarnok
2018-01-29
20:00
MACMIS
Tüskecsarnok
 
  MP%GólokGD
1.VIC418770,7132:9042
2.EHL427861,9149:11831
3.RBS427660,3149:11237
4.KAC427055,6118:10711
5.HCI426954,8142:12616
6.MZA415847,2129:1290
7.G99425745,2127:144-17
8.DEC425644,4122:131-9
9.HCB425543,7115:119-4
10.AVS425140,597:140-43
11.ZNO424938,9107:140-33
12.VSV424737,3107:138-31
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Morley, TylerMZA4122345632+23
Lebler, BrianEHL4233205342+23
Locke, CoreyEHL4215324722+14
Wahl, MitchHCI3914324665+7
Hughes, JohnRBS391135464+16
Rotter, RafaelVIC4120254583+16
DaSilva, DanEHL3816294542+18
Clark, AndrewHCI4216294525+5
Yogan, AndrewHCI4221224332+2
Olden, SondreMZA4020224220+29
Raffl, ThomasRBS3816244014+9
Lammers, JohnHCI4212284016+18
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
Linkek
2018-01-19
18:30
ZNOHCB
2018-01-19
19:15
DECG99
2018-01-19
19:15
HCIKAC
2018-01-19
19:15
VICMZA
2018-01-19
19:15
VSVEHL
2018-01-20
19:15
RBSAVS
2018-01-20
19:15
VICHCB
2018-01-21
16:00
RBSG99
2018-01-21
17:30
DECAVS
2018-01-21
17:30
HCIVSV
2018-01-21
17:30
KACEHL
2018-01-21
17:30
MZAZNO
2018-01-23
19:15
MZAVIC
2018-01-26
19:15
AVSMZA
2018-01-26
19:15
EHLHCI
2018-01-26
19:15
G99RBS
2018-01-26
19:15
HCBZNO
2018-01-26
19:15
KACDEC
2018-01-26
19:15
VSVVIC
2018-01-28
17:45
AVSRBS
2018-01-28
17:45
DECKAC
2018-01-28
17:45
G99HCB
2018-01-28
17:45
HCIEHL
2018-01-28
17:45
VICVSV
2018-01-28
17:45
ZNOMZA
 
  MP%GólokGD
LIGA
NYUGAT
BOBROV
1.SZK5413684,0223:92131
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
2.CSZ5312176,1165:7788
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
3.LOK549659,3144:12420
LIGA
NYUGAT
BOBROV
4.JOK519562,1136:9343
LIGA
KELET
HARLAMOV
5.AKB539459,1145:11629
LIGA
KELET
HARLAMOV
6.NYH539157,2128:1271
LIGA
KELET
HARLAMOV
7.AVT539056,6158:13226
LIGA
KELET
HARLAMOV
8.TRA549055,6122:1193
LIGA
KELET
HARLAMOV
9.MMG548954,9143:13310
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
10.TRP548753,7112:121-9
LIGA
KELET
CSERNISOV
11.SZJ538654,1140:1319
LIGA
KELET
CSERNISOV
12.AVG548451,9141:11130
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
13.SZO538452,8125:131-6
LIGA
KELET
CSERNISOV
14.SZI538251,6131:1301
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
15.DMO558048,5131:135-4
LIGA
NYUGAT
BOBROV
16.SZP537949,7144:1395
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
17.SZE547948,8127:143-16
LIGA
KELET
CSERNISOV
18.AMR527850,0119:133-14
LIGA
KELET
CSERNISOV
19.BAA537044,0139:157-18
LIGA
NYUGAT
BOBROV
20.DMI536742,1102:120-18
LIGA
KELET
CSERNISOV
21.ADM546137,7115:139-24
LIGA
KELET
CSERNISOV
22.KUN536138,4100:135-35
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
23.VIT536037,7123:154-31
LIGA
NYUGAT
BOBROV
24.SBA525535,3109:172-63
LIGA
KELET
HARLAMOV
25.JUG544829,693:160-67
LIGA
KELET
HARLAMOV
26.LDA534729,699:144-45
LIGA
NYUGAT
BOBROV
27.DRI514428,892:138-46
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Guszev, NyikitaSZK5325406500
Kovalcsuk, IljaSZK533132632+1
Dawes, NigelBAA4333185100
Vey, LindenBAA5017345100
Omark, LinusSZJ5214365000
Ellison, MattMMG5322244600
Kagarlickij, DmitrijSZE531728452+1
Hohlacsov, AlekszandrSZP491826440+1
Mozjakin, SzergejMMG4220234300
Sexton, DanNYH4912314300
Bergström, AlexanderSZI522220420+1
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2018-01-21
SZJSBA
2018-01-21
AKBVIT
2018-01-21
NYHJOK
2018-01-21
SZOCSZ
2018-01-22
TRAAVG
2018-01-22
MMGKUN
2018-01-22
LOKAMR
2018-01-22
DMIADM
2018-01-22
SZKDMO
2018-01-22
SZPSZE
2018-01-22
DRIJUG
2018-01-23
SZILDA
2018-01-23
BAAAVT
2018-01-23
SZJJOK
   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk