Nagyjából mindig ez van, amikor itt vagyunk

Fodor Szabolcs, az FTC-Telekom és David Musial, a DEAC vezetőedzője a két csapat mérkőzéséről.

UTE–SC Csíkszereda 2-3

utescc-20191208185140_IMG_7289

A Sportklub a Fradi ellen elszenvedett veresége után két nappal Újpesten hagyott 1 pontot, miután büntetőkkel győzött.

DEAC–FTC-Telekom 0-1

debftc

Egygólos mérkőzésen folytatta a pontgyűjtést a címvédő.

Magyarország–Dél-Korea 9-1

hunkoru20:2

Magabiztosan verte két divízióval lentebb érdekelt ellenfelét a világbajnokságra készülő magyar juniorválogatott.

Az Avangard legyőzte az Ak Barszt

A legutóbbi szezon döntőse kapott gól nélkül verte a jelenlegi ligaelsőt.

Visszatért a jégre a humboldti tragédia sérültje

Ryan Straschnitzki másfél évvel a szörnyű baleset után sledge-hokizott egyet.

J. T. Miller nem ismert kegyelmet

A Vancouver szélsője óriási bombagóllal zárta le a Buffalo elleni meccset a hosszabbításban.

Borowicki a jéggel tette egyenlővé Konecnyt

Az Ottawa játékosa a félpályánál tarolta le a Philadelphia szélsőjét.

Mint kés a vajon, úgy ment át Kahun a Detroiton

A Pittsburgh játékosa négy embert kicselezve vette be a Red Wings kapuját.

Megsérült a Calder-trófea első számú várományosa

Cale Makart, a Colorado újonc hátvédjét Brad Marchand kente fel a plexire.

Zagidullin nem lő több lacrosse-gólt Gyergyóban

zagidullin

Az orosz játékos elhagyta a GYHK-t. A Corona Brassóból távozott Wacey Rabbit, de további mozgások is voltak az elmúlt hetekben.

A Colorado megállította a Bostont

avs

A Bruins először kapott ki hazai pályán rendes játékidőben. Sebastian Aho 5 pontot szerzett, a Los Angeles és a Detroit tovább zuhant.

Sebők Balázs bombaformában: 2+2 pont 1 meccsen

sebok

A KalPa magyar csatára 6-0-s diadalra vezette csapatát a Jukurit otthonában. Papp Kristóf megszerezte első 2 pontját a Buccaneersben.

A Bartalisok fejlesztő tábort szerveznek Győrben

bartalisok

Az SHL-es edző és az allsvenskanos játékos együtt dolgozik majd a fiatalokkal a svéd módszerek alapján.

 
  MP%GólokGD
1.SCC297485,1140:6872
2.FTC245475,0102:5151
3.BRA275365,4111:8130
4.DAB264760,395:6728
5.DEB264659,089:7019
6.GYE273644,476:79-3
7.UTE262734,682:105-23
8.AVS252634,764:102-38
9.HKB251925,358:115-57
10.VAS25810,752:131-79
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Shalla, JoshuaSCC2925315628+19
Becze TihamérSCC2419234238+21
Turcotte, HugoDAB2618193738+19
Izacky, JakubDEB2510243487+7
Fowlie, CodyBRA2620123263+19
Nagy GergőFTC2413173041+12
Rokaly SzilárdSCC2610203010+11
Mazurek, DavidDAB2616132944+12
Sikorcin LadislavUTE2310192918+11
Taratuhin, AndrejSCC2913152816+24
 
  MP%GólokGD
1.SBA296372,4100:5545
2.BBY285767,980:5129
3.KOS275669,182:5329
4.TRE274859,382:6220
5.POP284756,079:6415
6.ZVO274656,883:7211
7.MIS284351,282:6814
8.DUM284047,671:78-7
9.NIT283744,067:76-9
10.MAC282934,579:106-27
11.DTV282934,566:95-29
12.NZÁ282327,469:102-33
13.LMI262228,242:100-58
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Abdul, JindrichSBA2917183500
Mikyska, JosefTRE279253400
Hascak, MarcelKOS2521123300
Zigo, TomásSBA2915163100
Southorn, JordonBBY2810213100
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2019-12-08
15:30
KOSDTV
2019-12-08
17:00
TRENIT
2019-12-08
17:00
LMIMAC
2019-12-08
17:00
BBYPOP
2019-12-08
17:30
MISNZÁ
2019-12-08
17:30
DUMSBA
 
  MP%GólokGD
1.KAC244866,773:4231
2.RBS244866,784:5133
3.VIC234362,369:5613
4.EHL234260,976:6412
5.HCB244055,673:658
6.ZNO243954,281:774
7.VSV243650,073:667
8.AVS243143,164:78-14
9.G99243143,161:76-15
10.HCI242129,268:102-34
11.DEC241419,449:94-45
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Raffl, ThomasRBS2320143412+21
Luciani, AnthonyZNO241123342+7
Herburger, RaphaelRBS221121328+14
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2019-12-08
17:30
HCBKAC
2019-12-08
17:30
DECZNO
2019-12-08
17:30
AVSG99
2019-12-09
19:15
HCIZNO
2019-12-10
17:30
AVSHCB
2019-12-13
19:15
DECAVS
 
  MP%GólokGD
LIGA
KELET
HARLAMOV
1.AKB365651,9111:6249
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
2.CSZ355148,6103:6043
LIGA
KELET
CSERNISOV
3.AVG375045,092:7319
LIGA
NYUGAT
BOBROV
4.SZK354845,793:7122
LIGA
NYUGAT
BOBROV
5.DMO364541,7101:8417
LIGA
KELET
CSERNISOV
6.SZJ384539,591:847
LIGA
KELET
CSERNISOV
7.BAA344443,174:677
LIGA
NYUGAT
BOBROV
8.SZP354341,092:875
LIGA
NYUGAT
BOBROV
9.JOK344342,294:895
LIGA
KELET
HARLAMOV
10.AVT354341,086:860
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
10.VIT354341,078:780
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
12.TRP374237,8104:995
LIGA
KELET
CSERNISOV
13.ADM344241,278:771
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
14.LOK374136,997:943
LIGA
KELET
HARLAMOV
15.SZI343938,277:770
LIGA
KELET
HARLAMOV
16.MMG373935,180:82-2
LIGA
KELET
CSERNISOV
17.KUN363936,179:85-6
LIGA
KELET
HARLAMOV
18.NYH373834,289:92-3
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
19.SZO373430,673:93-20
LIGA
NYUGAT
BOBROV
20.SZE373228,872:100-28
LIGA
KELET
CSERNISOV
21.AMR333131,363:72-9
LIGA
KELET
HARLAMOV
22.TRK372825,270:99-29
LIGA
NYUGAT
BOBROV
23.DRI362725,068:110-42
LIGA
NYUGAT
TARASZOV
24.DMI362725,083:127-44
 
NévCsapatMGAPPIM+/-
Sipacsov, VagyimDMO369283700
Omark, LinusSZJ378253300
Jaskin, DmitrijDMO3514183200
Vey, LindenCSZ3412183000
Zsafjarov, DamirTRP3513162900
Varnakov, MihailTRP3511182900
Szosnyikov, NyikitaSZJ3718102800
Kaprizov, KirillCSZ3116112700
Dawes, NigelAVT3415122700
Strömwall, MalteSZO3612152700
 
Dátum
Idő
Csapatok
Részletek
2019-12-07
SZOBAA
2019-12-08
NYHSZJ
2019-12-08
SZELOK
2019-12-08
AVGAKB
2019-12-08
DMICSZ
2019-12-09
DMOSZK
2019-12-09
AMRKUN
2019-12-09
MMGDRI
2019-12-09
TRKSZI
2019-12-09
AVGBAA
2019-12-09
VITTRP
2019-12-09
JOKSZP
   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 4., szerda
KHL 17:30 CSZDMO 
    • SPORT 2
EBJL 19:00 ETOVAS 3-12VÉGE
U21 19:40 KMHPHC 1-3VÉGE
december 5., csütörtök
KHL 15:00 SZJMMG 
    • SPORT 2
EBJL 18:30 MISMAC 5-4VÉGE
EL 18:30 DEBSCC 1-3VÉGE
UPV 19:00 H20K20 5-4 HVÉGE
december 6., péntek
EBJL 14:00 ZNODHK 2-4VÉGE
EL 17:30 BRADAB 2-0VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 DUMMIS 3-6VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 4-1VÉGE
EXL 18:00 DTRMAC 8-2VÉGE
december 7., szombat
EBJL 12:30 EHCVAS 2-8VÉGE
EBJL 12:45 ZNODHK 4-3 HVÉGE
EWHL 13:00 VLLMAC 1-3VÉGE
U18 13:40 AVSMAC 2-3VÉGE
U18 14:00 SZEDAB 5-2VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 0-6VÉGE
EBJL 17:15 KACMIS 7-1VÉGE
EL 17:30 BRAHKB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 GYEDAB 5-2VÉGE
EBJL 17:50 VICUTE 4-3VÉGE
SVK3 18:00 SENPHC 4-3VÉGE
U18 19:50 ÓHAKMH 5-3VÉGE
december 8., vasárnap
EBJL 11:30 EHLDHK 2-5VÉGE
EWHL 12:00 BOZKMH 2-3VÉGE
EXL 17:00 LMIMAC 1-2VÉGE
EWHL 17:15 OLLMAC 1-13VÉGE
EBEL 17:30 AVSG99 4-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBJL 17:30 OKRETO 9-4VÉGE
EXL 17:30 MISNZÁ 5-4 BVÉGE
UPV 18:00 H20K20 9-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 0-1VÉGE
EL 18:30 UTESCC 2-3 BVÉGE
U21 18:30 FTCPHC 2-4VÉGE
december 10., kedd
VÁL 18:00 H17H16 
VÁL 19:00 HUNKOR 
EBEL 19:15 AVSHCB 
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
Partnerünk