Mindenféle linkek

FELNŐTTCSAPATOK UTÁNPÓTLÁSCSAPATOK JÉGCSARNOKOK ÉS JÉGPÁLYÁK
OB I., Mol Liga és EBEL

Dab.Docler
ASC Corona Brasov
Ferencvárosi TC
Miskolci Jegesmedvék
Sapa Fehérvár AV19
HSC Csíkszereda
Újpesti TE

Szurkolói oldalak

ASC Corona Brassó
HSC Csíkszereda

Újpesti TE
Alba Volán 19

OB I./B , Junior

Dab.Docler-Jégtörők
Debreceni HK
MAC Budapest
Tisza Volán
Vasas HC

Amatőrök

Biai Jegespengék
Debreceni Sólymok

Drago Skorpiók
Fehérvári Jegesmedvék
Ferencvárosi Pingvinek
Hargitai Farkasok
Hevület SE
Hockey Monkey
Indexválogatott
Jászberényi HC
Jégenmeister
Jéglovagok
Jégsólymok
Jégveled
Kaposvári HC
Kecskeméti Sólymok
Legio Sopianae
MTK Jégsólymok
Óbudai Egyetem DSE
Skate Trek Masters
Soproni HC
Szigeti Bikák
Szittyák
Szombathelyi Pingvinek
Újpesti Ragadozók
UTE Amatőr
Újvárosi Hokillák
Zuglói Piranhák
White Sharks

Hidegfront
szurkolói és közösségi blogportál

Egyéb

Gyergyószentmiklósi Progym
Progym-blog
Steaua Rangers

Nők

MJJSE-Démonok
Marilyn HC
Vadmacskák
Angels NJSE (Dunaújváros)

Bajai Lurkók
Budai Bocsok
Debreceni HK
Debreceni SI
Dunaferr SE
Egerszegi Titánok
Egri Vitézek HC
Erzsébeti Farkasok
Esztergom-Táti Tigrisek SE
Gemenci Sólymok
Gepárd JE

Győri ETO HC
HC Kiskőrös
Jászberényi Fókák JE
Jégkert SE
Kanadai Magyar Hokiklub Kaposvári HC
Kazincbarcikai Ördögök
KSI
MAC Népstadion
Mecsek LSE (Pécs)
Miskolci Jegesmedvék
Miskolci SI

MTK Meteor
Pécsi IJE
Pólus Pingvinek
Sapa Fehérvár AV19
Soproni HC
Sportországi Cápák
Szabolcsi Sólymok
Szombathelyi Pingvinek
Tisza Volán SC
Újpesti TE
Ürömi SC
Vasas HC
White Sharks
Zalai Titánok
KHK Crvena Zvezda
SC Csíkszereda
Gyere Hokizni!
Budapest
Szabványméret

Gyakorló Jégcsarnok
Jégpalota
Kisstadion
Millenáris
Papp László Budapest Sportaréna
Pesterzsébeti jégcsarnok
Újpesti TE
Városligeti Műjégpálya

Nem szabványméret

BHG Jégpálya
Kalap utca
Kőbányai Jégpálya
Laborc utca
Marczibányi tér
Pólus Center
Széna tér
Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium jégcsarnoka
Westend Jégterasz

Nem Budapest

Szabványméret

Debreceni Jégcsarnok
Dunaújvárosi Jégcsarnok
Egri Műjégpálya
Főnix Csarnok, Debrecen
Nagyerdei Műjégpálya, Debrecen
Győri Műjégpálya
Jászberényi Műjégpálya
Kaposvári Jégcsarnok
Kazincbarcikai Műjégpálya
Miskolci Jégcsarnok
Paksi Műjégpálya
Pécsi Műjégpálya
Pétfürdői Műjégpálya (üzemen kívül)
Soproni Műjégpálya
Szegedi Műjégpálya , Szeged
Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár
Szombathelyi Műjégpálya
Tatabányai Műjégpálya
Tiszaújvárosi TVK Szabadidőközpont (üzemen kívül)
Zalaegerszegi Jégcsarnok

Nem szabványméret

Bajai Jégpálya
Berettyóújfalu, Morotvaliget-Műjégpálya
Hódmezővásárhelyi Műjégpálya
Kiskőrösi Műjégpálya
Leányfalui Műjégpálya
Lőrinci Műjégpálya
Nyíregyházi Műjégpálya
Salgótarján, Jégterasz
Szekszárdi Jégpálya
Szentesi Műjégpálya
Szolnoki Műjégpálya
Táti Tó Jégsátor
Törökbálint, Cora-parkoló
Veresegyházi Műjégpálya
Veszprém, Intersport jégpálya

Eseménynaptár
december 1., csütörtök
U20 16:30 KMHMAC 2-6VÉGE
U18 17:00 ETOPEF 2-5VÉGE
MOL 17:30 BRADHK 5-3VÉGE
U18 17:40 VASMIS 5-3VÉGE
EBYSL 18:00 AVSOLL 6-1VÉGE
U18 19:30 TVSUTE 1-12VÉGE
U18 19:40 MACDHK 3-2 HVÉGE
december 2., péntek
ROM 17:30 PROBRA 3-0VÉGE
MOL 18:00 SCCDAB 1-3VÉGE
MOL 18:00 UTEBEO 10-3VÉGE
MOL 18:30 MISMAC 4-1VÉGE
MOL 19:00 FTCTIT 6-7 BVÉGE
EBEL 19:15 AVSVSV 3-2 HVÉGE
    • 20:00 M4 SPORT
december 3., szombat
EBJL 12:15 DMJKMH 3-1VÉGE
EBJL 14:45 AVSETO 8-2VÉGE
U18 15:20 MACUTE 4-3VÉGE
EBYSL 16:00 SLLDMJ 3-0VÉGE
MOL 16:30 FTCBEO 1-4VÉGE
MOL 17:00 GALDHK 2-1VÉGE
EBYSL 18:00 VICAVS 1-3VÉGE
EBYSL 19:40 VASVSV 0-3VÉGE
december 4., vasárnap
U20 14:00 AVSMAC 4-7VÉGE
MOL 17:00 GALDAB 0-0ÉLŐ
EBYSL 17:10 VASTRK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
MOL 17:30 BRASCC INFO
MOL 18:00 MACTIT INFO
EBYSL 19:30 OLLDMJ 
december 5., hétfő
NHL 03:30 CGYANA 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:40 OLLDMJ 
MOL 17:30 BRADAB INFO
MOL 18:00 SCCDHK INFO
MOL 18:00 UTEMIS INFO
december 6., kedd
NHL 01:00 PITOTT 
    • SPÍLER TV
december 7., szerda
U18   MACAVS 
NHL 01:00 NYINYR 
    • SPÍLER TV
EBJL 18:30 DMJVAS 
U18 18:30 SCCTVS 
U18 18:40 KMHETO 
EBEL 19:15 G99AVS 
december 8., csütörtök
U18   MISPEF 
NHL 02:00 WSHBOS 
    • SPÍLER TV
U18 18:10 DHKKMH 
U18 18:40 SCCUTE 
U18 19:30 TVSVAS 
december 9., péntek
NHL 01:30 MTLNJD 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKCAR 
    • SPÍLER TV
U18 14:30 SCCPEF 
MOL 18:00 BEOMAC 
MOL 18:00 DABTIT 
MOL 18:00 DHKMIS 
EBEL 19:15 AVSEHL 
    • M4 SPORT
december 10., szombat
EBJL   AVSDMJ 
NHL 01:30 LAKMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 ANASJS 
    • SPÍLER TV
U18 13:00 ETOUTE 
MOL 17:00 SCCFTC 
MOL 17:30 BRAUTE 
U18 18:40 VASKMH 
december 11., vasárnap
U18   ETOSCC 
NHL 01:00 TBLPIT 
    • SPÍLER TV
VB20 16:30 HUNITA 
MOL 17:00 GALFTC 
EBEL 17:30 HCIAVS 
MOL 18:00 BEODHK 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk