Mindenféle linkek

FELNŐTTCSAPATOK UTÁNPÓTLÁSCSAPATOK JÉGCSARNOKOK ÉS JÉGPÁLYÁK
OB I., Mol Liga és EBEL

Dab.Docler
ASC Corona Brasov
Ferencvárosi TC
Miskolci Jegesmedvék
Sapa Fehérvár AV19
HSC Csíkszereda
Újpesti TE

Szurkolói oldalak

ASC Corona Brassó
HSC Csíkszereda

Újpesti TE
Alba Volán 19

OB I./B , Junior

Dab.Docler-Jégtörők
Debreceni HK
MAC Budapest
Tisza Volán
Vasas HC

Amatőrök

Biai Jegespengék
Debreceni Sólymok

Drago Skorpiók
Fehérvári Jegesmedvék
Ferencvárosi Pingvinek
Hargitai Farkasok
Hevület SE
Hockey Monkey
Indexválogatott
Jászberényi HC
Jégenmeister
Jéglovagok
Jégsólymok
Jégveled
Kaposvári HC
Kecskeméti Sólymok
Legio Sopianae
MTK Jégsólymok
Óbudai Egyetem DSE
Skate Trek Masters
Soproni HC
Szigeti Bikák
Szittyák
Szombathelyi Pingvinek
Újpesti Ragadozók
UTE Amatőr
Újvárosi Hokillák
Zuglói Piranhák
White Sharks

Hidegfront
szurkolói és közösségi blogportál

Egyéb

Gyergyószentmiklósi Progym
Progym-blog
Steaua Rangers

Nők

MJJSE-Démonok
Marilyn HC
Vadmacskák
Angels NJSE (Dunaújváros)

Bajai Lurkók
Budai Bocsok
Debreceni HK
Debreceni SI
Dunaferr SE
Egerszegi Titánok
Egri Vitézek HC
Erzsébeti Farkasok
Esztergom-Táti Tigrisek SE
Gemenci Sólymok
Gepárd JE

Győri ETO HC
HC Kiskőrös
Jászberényi Fókák JE
Jégkert SE
Kanadai Magyar Hokiklub Kaposvári HC
Kazincbarcikai Ördögök
KSI
MAC Népstadion
Mecsek LSE (Pécs)
Miskolci Jegesmedvék
Miskolci SI

MTK Meteor
Pécsi IJE
Pólus Pingvinek
Sapa Fehérvár AV19
Soproni HC
Sportországi Cápák
Szabolcsi Sólymok
Szombathelyi Pingvinek
Tisza Volán SC
Újpesti TE
Ürömi SC
Vasas HC
White Sharks
Zalai Titánok
KHK Crvena Zvezda
SC Csíkszereda
Gyere Hokizni!
Budapest
Szabványméret

Gyakorló Jégcsarnok
Jégpalota
Kisstadion
Millenáris
Papp László Budapest Sportaréna
Pesterzsébeti jégcsarnok
Újpesti TE
Városligeti Műjégpálya

Nem szabványméret

BHG Jégpálya
Kalap utca
Kőbányai Jégpálya
Laborc utca
Marczibányi tér
Pólus Center
Széna tér
Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium jégcsarnoka
Westend Jégterasz

Nem Budapest

Szabványméret

Debreceni Jégcsarnok
Dunaújvárosi Jégcsarnok
Egri Műjégpálya
Főnix Csarnok, Debrecen
Nagyerdei Műjégpálya, Debrecen
Győri Műjégpálya
Jászberényi Műjégpálya
Kaposvári Jégcsarnok
Kazincbarcikai Műjégpálya
Miskolci Jégcsarnok
Paksi Műjégpálya
Pécsi Műjégpálya
Pétfürdői Műjégpálya (üzemen kívül)
Soproni Műjégpálya
Szegedi Műjégpálya , Szeged
Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár
Szombathelyi Műjégpálya
Tatabányai Műjégpálya
Tiszaújvárosi TVK Szabadidőközpont (üzemen kívül)
Zalaegerszegi Jégcsarnok

Nem szabványméret

Bajai Jégpálya
Berettyóújfalu, Morotvaliget-Műjégpálya
Hódmezővásárhelyi Műjégpálya
Kiskőrösi Műjégpálya
Leányfalui Műjégpálya
Lőrinci Műjégpálya
Nyíregyházi Műjégpálya
Salgótarján, Jégterasz
Szekszárdi Jégpálya
Szentesi Műjégpálya
Szolnoki Műjégpálya
Táti Tó Jégsátor
Törökbálint, Cora-parkoló
Veresegyházi Műjégpálya
Veszprém, Intersport jégpálya

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 0-0ÉLŐ
ELA 18:40 HKBVC2 0-1ÉLŐ
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk