Mindenféle linkek

FELNŐTTCSAPATOK UTÁNPÓTLÁSCSAPATOK JÉGCSARNOKOK ÉS JÉGPÁLYÁK
OB I., Mol Liga és EBEL

Dab.Docler
ASC Corona Brasov
Ferencvárosi TC
Miskolci Jegesmedvék
Sapa Fehérvár AV19
HSC Csíkszereda
Újpesti TE

Szurkolói oldalak

ASC Corona Brassó
HSC Csíkszereda

Újpesti TE
Alba Volán 19

OB I./B , Junior

Dab.Docler-Jégtörők
Debreceni HK
MAC Budapest
Tisza Volán
Vasas HC

Amatőrök

Biai Jegespengék
Debreceni Sólymok

Drago Skorpiók
Fehérvári Jegesmedvék
Ferencvárosi Pingvinek
Hargitai Farkasok
Hevület SE
Hockey Monkey
Indexválogatott
Jászberényi HC
Jégenmeister
Jéglovagok
Jégsólymok
Jégveled
Kaposvári HC
Kecskeméti Sólymok
Legio Sopianae
MTK Jégsólymok
Óbudai Egyetem DSE
Skate Trek Masters
Soproni HC
Szigeti Bikák
Szittyák
Szombathelyi Pingvinek
Újpesti Ragadozók
UTE Amatőr
Újvárosi Hokillák
Zuglói Piranhák
White Sharks

Hidegfront
szurkolói és közösségi blogportál

Egyéb

Gyergyószentmiklósi Progym
Progym-blog
Steaua Rangers

Nők

MJJSE-Démonok
Marilyn HC
Vadmacskák
Angels NJSE (Dunaújváros)

Bajai Lurkók
Budai Bocsok
Debreceni HK
Debreceni SI
Dunaferr SE
Egerszegi Titánok
Egri Vitézek HC
Erzsébeti Farkasok
Esztergom-Táti Tigrisek SE
Gemenci Sólymok
Gepárd JE

Győri ETO HC
HC Kiskőrös
Jászberényi Fókák JE
Jégkert SE
Kanadai Magyar Hokiklub Kaposvári HC
Kazincbarcikai Ördögök
KSI
MAC Népstadion
Mecsek LSE (Pécs)
Miskolci Jegesmedvék
Miskolci SI

MTK Meteor
Pécsi IJE
Pólus Pingvinek
Sapa Fehérvár AV19
Soproni HC
Sportországi Cápák
Szabolcsi Sólymok
Szombathelyi Pingvinek
Tisza Volán SC
Újpesti TE
Ürömi SC
Vasas HC
White Sharks
Zalai Titánok
KHK Crvena Zvezda
SC Csíkszereda
Gyere Hokizni!
Budapest
Szabványméret

Gyakorló Jégcsarnok
Jégpalota
Kisstadion
Millenáris
Papp László Budapest Sportaréna
Pesterzsébeti jégcsarnok
Újpesti TE
Városligeti Műjégpálya

Nem szabványméret

BHG Jégpálya
Kalap utca
Kőbányai Jégpálya
Laborc utca
Marczibányi tér
Pólus Center
Széna tér
Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium jégcsarnoka
Westend Jégterasz

Nem Budapest

Szabványméret

Debreceni Jégcsarnok
Dunaújvárosi Jégcsarnok
Egri Műjégpálya
Főnix Csarnok, Debrecen
Nagyerdei Műjégpálya, Debrecen
Győri Műjégpálya
Jászberényi Műjégpálya
Kaposvári Jégcsarnok
Kazincbarcikai Műjégpálya
Miskolci Jégcsarnok
Paksi Műjégpálya
Pécsi Műjégpálya
Pétfürdői Műjégpálya (üzemen kívül)
Soproni Műjégpálya
Szegedi Műjégpálya , Szeged
Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár
Szombathelyi Műjégpálya
Tatabányai Műjégpálya
Tiszaújvárosi TVK Szabadidőközpont (üzemen kívül)
Zalaegerszegi Jégcsarnok

Nem szabványméret

Bajai Jégpálya
Berettyóújfalu, Morotvaliget-Műjégpálya
Hódmezővásárhelyi Műjégpálya
Kiskőrösi Műjégpálya
Leányfalui Műjégpálya
Lőrinci Műjégpálya
Nyíregyházi Műjégpálya
Salgótarján, Jégterasz
Szekszárdi Jégpálya
Szentesi Műjégpálya
Szolnoki Műjégpálya
Táti Tó Jégsátor
Törökbálint, Cora-parkoló
Veresegyházi Műjégpálya
Veszprém, Intersport jégpálya

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH ÉLŐ
U18 15:30 PEFGEP INFO
U20 17:40 VASSLL 
U20 17:45 MACZNO 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk