A legfontosabb, hogy legyen egy versenyhelyzet

   

Marton Tibor, a magyar női jégkorong-válogatott egyik szövetségi edzője és Trencsényi Kitti, a csapat alapembere hétfőn a Digi Sport Reggeli Start című műsorában járt.

A videót az alábbi linken tudnak megtekinteni.

martontrencsenyi

A februári Női Négy Nemzet Torna menetrendje:

2015. február 6., 15.10: Franciaország–Dánia
2015. február 6., 18.10: Magyarország–Szlovákia

2015. február 7., 14.40: Dánia–Szlovákia
2015. február 7., 17.40: Franciaország–Magyarország

2015. február 8., 10.40: Franciaország–Szlovákia
2015. február 8., 13.40: Dánia–Magyarország

A női felnőtt válogatott bő játékoskerete a februári tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Maruyama Yumi 2000 KMH
Németh Anikó 1996 HTI Barrie (CAN)
Poltzer Renáta 1997 KMH
Szigeti Ágnes 1990 Spisska Nová Ves (SVK)
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 KMH
Holzer Bernadett 1998 KMH
Kiss-Simon Franciska 1995 Belije Medvegyici (RUS)
Köles Kata 1996 Marilyn
Medgyes Dorottya 1996 Marilyn
Németh Bernadett 1996 KMH
Odnoga Lotti 1999 KMH
Pál Vanda 1997 KMH
Szlaby Gyöngyi 1988 KMH
Szűcs Anita 1999 Sportország
Tóth Enikő 1996 KMH
Trencsényi Kitti 1992 KMH
Támadók:
Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
Dabasi Réka 1996 KMH
Dettrich Szilvia 1991 KMH
Gasparics Fanni 1994 Belije Medvegyici (RUS)
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
Alex Gowie 1993 KMH
Grkovic Jelena 1997 Marilyn
Horváth Tifani 1996 Marilyn
Huszák Alexandra 1995 Belije Medvegyici (RUS)
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
Jókai Szilágyi Zsófia 1992 MSSK Pitea (SWE)
Kiss Andrea 1996 Marilyn
Krivi Kriszti 1996 ZHK Poprad (SVK)
Pavuk Petra 1998 KMH
Pintér Hanna 1998 Marilyn
Pintér Lili 1996 Marilyn
Rónai Alexandra 1993 KMH
Somogyi Vivien 1995 KMH
Szelényi Lilien 1997 Marilyn
Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női együtteseket tüntettük fel.

A magyar női válogatott stáb, 2014/15:
Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Mentoredző: Dwayne Gylywoychuk
Kapusedző: Zuzana Tomciková
Csapatvezető: Jasó Judit
Rehabilitációs edző: Ágó Renáta
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

noinegynemzetplakat

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB ÉLŐ
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU INFO
U18 18:00 ETOKMH INFO
U18 18:30 MACMIS INFO
U18 19:00 UTEVAS INFO
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk