A Magyarország–Franciaország mérkőzés képekben

 

A franciák elleni pontszerzés galériája. Az összes képet az alábbi linken érhetik el.

A februári Női Négy Nemzet Torna menetrendje:

2015. február 6., 15.10: Franciaország–Dánia 1-2
2015. február 6., 18.10: Magyarország–Szlovákia 4-2

2015. február 7., 14.40: Dánia–Szlovákia 3-2
2015. február 7., 17.40: Franciaország–Magyarország 3-2 b.

2015. február 8., 10.40: Franciaország–Szlovákia 3-2
2015. február 8., 13.40: Magyarország–Dánia 3-2

A női felnőtt válogatott játékoskerete a februári tornára:

# Név Szül. év Csapat
Kapusok:
1 Németh Anikó 1996 HTI Barrie (CAN)
20 Poltzer Renáta 1997 KMH
Védők:
9 Csiszer Sarolt 1992 KMH
14 Kiss-Simon Franciska 1995 Belije Medvegyici (RUS)
2 Németh Bernadett 1996 KMH
5 Odnoga Lotti 1999 KMH
6 Pál Vanda 1997 KMH
22 Szlaby Gyöngyi 1988 KMH
3 Tóth Enikő 1996 KMH
23 Trencsényi Kitti 1992 KMH
Támadók:
17 Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
15 Dabasi Réka 1996 KMH
11 Gasparics Fanni 1994 Belije Medvegyici (RUS)
16 Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
10 Horváth Tifani 1996 Marilyn
18 Huszák Alexandra 1995 Belije Medvegyici (RUS)
8 Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
24 Jókai Szilágyi Zsófia 1992 MSSK Pitea (SWE)
12 Kiss Andrea 1996 Marilyn
25 Pintér Hanna 1998 Marilyn
21 Pintér Lili 1996 Marilyn
13 Rónai Alexandra 1993 KMH
4 Somogyi Vivien 1995 KMH
7 Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női együtteseket tüntettük fel.

A magyar női válogatott stáb, 2014/15:
Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Mentoredző: Dwayne Gylywoychuk
Kapusedző: Zuzana Tomciková, Szabó Tamás
Csapatvezető: Jasó Judit
Rehabilitációs edző: Ágó Renáta
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

noinegynemzetplakat

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 10., vasárnap
EL 14:15 UTEDEB 4-0VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 16:30 BRAGYE 4-5VÉGE
EL 16:30 FTCMIS 2-1VÉGE
EL 17:00 DABTIT 1-0VÉGE
EL 17:30 ETOMAC 1-5VÉGE
ICEHL 17:30 AVSDEC 1-3VÉGE
    • DIGI SPORT 1
október 14., csütörtök
EL 17:30 BRAMIS 7-2VÉGE
EL 17:30 GYEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 5-0VÉGE
EL 18:40 TITUTE 4-3 BVÉGE
október 15., péntek
EL 17:30 BRADEB 4-2VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 4-1VÉGE
ICEHL 19:15 HCIAVS 1-4VÉGE
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 7-1VÉGE
EL 14:15 TITETO 1-5ÉLŐ
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA INFO
ICEHL 19:45 HCBAVS 
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 
EL 17:30 GYEMIS 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 18:30 UTEMAC 
Partnerünk
Archívum