Végleges a női válogatott kerete

 

Hosszú idő után játszik Budapesten a női válogatott, amelyben egy év szünet után újra jégre lépnek oroszországi légiósaink, Gasparics Fanni és Huszák Alexandra.

A szerda esti szűkítés után csütörtök délben megnevezték azt a három lányt, akik szintén nem lépnek jégre a Négy Nemzet Tornán. A kapusok közül Szigeti Ágnes esett ki, míg a csatároktól Grkovic Jelena és Krivi Kriszti. Buzás Norbert és Marton Tibor csapata 22+2 fővel vág neki a péntektől vasárnapig tartó tornának.

noi valogatott Riga

A februári Női Négy Nemzet Torna menetrendje:

2015. február 6., 15.10: Franciaország–Dánia
2015. február 6., 18.10: Magyarország–Szlovákia

2015. február 7., 14.40: Dánia–Szlovákia
2015. február 7., 17.40: Franciaország–Magyarország

2015. február 8., 10.40: Franciaország–Szlovákia
2015. február 8., 13.40: Dánia–Magyarország

A női felnőtt válogatott bő játékoskerete a februári tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 HTI Barrie (CAN)
Poltzer Renáta 1997 KMH
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 KMH
Kiss-Simon Franciska 1995 Belije Medvegyici (RUS)
Németh Bernadett 1996 KMH
Odnoga Lotti 1999 KMH
Pál Vanda 1997 KMH
Szlaby Gyöngyi 1988 KMH
Tóth Enikő 1996 KMH
Trencsényi Kitti 1992 KMH
Támadók:
Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
Dabasi Réka 1996 KMH
Gasparics Fanni 1994 Belije Medvegyici (RUS)
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
Horváth Tifani 1996 Marilyn
Huszák Alexandra 1995 Belije Medvegyici (RUS)
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
Jókai Szilágyi Zsófia 1992 MSSK Pitea (SWE)
Kiss Andrea 1996 Marilyn
Pintér Hanna 1998 Marilyn
Pintér Lili 1996 Marilyn
Rónai Alexandra 1993 KMH
Somogyi Vivien 1995 KMH
Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női együtteseket tüntettük fel.

A magyar női válogatott stáb, 2014/15:
Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Mentoredző: Dwayne Gylywoychuk
Kapusedző: Zuzana Tomciková, Szabó Tamás
Csapatvezető: Jasó Judit
Rehabilitációs edző: Ágó Renáta
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

noinegynemzetplakat

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk