Végleges a női válogatott kerete

 

Hosszú idő után játszik Budapesten a női válogatott, amelyben egy év szünet után újra jégre lépnek oroszországi légiósaink, Gasparics Fanni és Huszák Alexandra.

A szerda esti szűkítés után csütörtök délben megnevezték azt a három lányt, akik szintén nem lépnek jégre a Négy Nemzet Tornán. A kapusok közül Szigeti Ágnes esett ki, míg a csatároktól Grkovic Jelena és Krivi Kriszti. Buzás Norbert és Marton Tibor csapata 22+2 fővel vág neki a péntektől vasárnapig tartó tornának.

noi valogatott Riga

A februári Női Négy Nemzet Torna menetrendje:

2015. február 6., 15.10: Franciaország?Dánia
2015. február 6., 18.10: Magyarország?Szlovákia

2015. február 7., 14.40: Dánia?Szlovákia
2015. február 7., 17.40: Franciaország?Magyarország

2015. február 8., 10.40: Franciaország?Szlovákia
2015. február 8., 13.40: Dánia?Magyarország

A női felnőtt válogatott bő játékoskerete a februári tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 HTI Barrie (CAN)
Poltzer Renáta 1997 KMH
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 KMH
Kiss-Simon Franciska 1995 Belije Medvegyici (RUS)
Németh Bernadett 1996 KMH
Odnoga Lotti 1999 KMH
Pál Vanda 1997 KMH
Szlaby Gyöngyi 1988 KMH
Tóth Enikő 1996 KMH
Trencsényi Kitti 1992 KMH
Támadók:
Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
Dabasi Réka 1996 KMH
Gasparics Fanni 1994 Belije Medvegyici (RUS)
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
Horváth Tifani 1996 Marilyn
Huszák Alexandra 1995 Belije Medvegyici (RUS)
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
Jókai Szilágyi Zsófia 1992 MSSK Pitea (SWE)
Kiss Andrea 1996 Marilyn
Pintér Hanna 1998 Marilyn
Pintér Lili 1996 Marilyn
Rónai Alexandra 1993 KMH
Somogyi Vivien 1995 KMH
Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női együtteseket tüntettük fel.

A magyar női válogatott stáb, 2014/15:
Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Mentoredző: Dwayne Gylywoychuk
Kapusedző: Zuzana Tomciková, Szabó Tamás
Csapatvezető: Jasó Judit
Rehabilitációs edző: Ágó Renáta
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

noinegynemzetplakat

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 29., csütörtök
EL 18:00 UTEBJA 2-7VÉGE
március 1., péntek
EL 17:30 BRAMIS 3-0VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 0-3VÉGE
EL 18:30 DEBDAB 6-1VÉGE
EL 18:30 FHABJA 0-1VÉGE
március 2., szombat
EL 15:30 DABDEB 1-8VÉGE
EL 17:30 BRAUTE 1-8VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
AL 18:00 LHLASP 13-0VÉGE
AL 19:00 SZGÓHA 7-6VÉGE
AL 20:00 FTCETO 4-7VÉGE
AL 20:30 DBFWRM 2-4VÉGE
AL 20:30 VASSPC 11-1VÉGE
március 3., vasárnap
ICEHL 17:30 AVSPUS 3-2 HVÉGE
EL 17:40 BJAFHA 4-2VÉGE
március 4., hétfő
ICEHL 19:15 AVSPUS 
március 5., kedd
EL 18:30 DABFTC 
EL 18:30 MISFHA 
EL 18:40 BJAUTE 
március 7., csütörtök
ICEHL 19:45 PUSAVS 
március 8., péntek
ICEHL 19:45 PUSAVS 
Partnerünk
Archívum