A Kína–Magyarország mérkőzés összefoglalója

   

A magyar női válogatott csütörtöki veresége videón.

A mérkőzés összefoglalója az alábbi linken tekinthető meg.

A pekingi divízió 1/B-s női világbajnokság menetrendje:

2015. április 6., 7.00: Magyarország–Koreai NDK 5-1
2015. április 7., 7.00: Magyarország–Olaszország 2-1
2015. április 9., 13.30: Magyarország–Kína 3-7
2015. április 11., 7.00: Magyarország–Szlovákia
2015. április 12., 10.15: Magyarország–Hollandia

A női felnőtt válogatott játékoskerete a világbajnokságra:

# Név Szül. év Csapat
Kapusok:
1 Németh Anikó 1996 HTI Barrie (CAN)
25 Poltzer Renáta 1997 KMH
Védők:
5 Csiszer Sarolt 1992 Marilyn
14 Kiss-Simon Franciska 1995 Belije Medvegyici (RUS)
9 Medgyes Dorottya 1996 Marilyn
13 Molnár Mónika 1995 Mville Valiants (USA)
2 Németh Bernadett 1996 KMH
16 Odnoga Lotti 1999 KMH
3 Tóth Enikő 1996 KMH
23 Trencsényi Kitti 1992 KMH
Támadók:
17 Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
15 Dabasi Réka 1996 KMH
18 Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
10 Horváth Tifani 1996 Marilyn
8 Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
24 Jókai Szilágyi Zsófia 1992 MSSK Pitea (SWE)
12 Kiss Andrea 1996 Marilyn
11 Pintér Hanna 1998 Marilyn
21 Pintér Lili 1996 Marilyn
6 Rónai Alexandra 1993 KMH
4 Somogyi Vivien 1995 KMH
7 Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női együtteseket tüntettük fel.

A magyar női válogatott stáb, 2014/15:
Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Kapusedző: Zuzana Tomciková
Csapatvezető: Jasó Judit
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 2-8VÉGE
U18 13:50 VASMIS 4-5VÉGE
U18 14:00 ZNOMAC 1-7VÉGE
U18 15:45 UTEDHK 3-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 3-4VÉGE
U18 18:00 FTCDAB 3-8VÉGE
U20 18:35 UTEKMH 7-2VÉGE
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 3-7VÉGE
U20 13:30 AVSMAC 6-2VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 5-1VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 3-0VÉGE
U20 16:20 KMMDHK 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEUTE 6-2VÉGE
EL 17:30 TITSCC 2-4VÉGE
EXL 17:30 MACNZÁ 4-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 2-0VÉGE
november 19., hétfő
EL 16:50 VC2TIT 5-4VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 1-4VÉGE
EL 20:00 DABSCC 2-8VÉGE
    • M4 SPORT
november 20., kedd
BL 17:00 PLZHCB 
    • SPORT 2
EXL 17:00 POPMAC 
U18 17:45 DABPEF 
U20 18:25 UTESAP 
EXL 18:30 MISZIL 
    • DIGI SPORT 1
EBEL 19:15 MZAAVS 
november 21., szerda
U20 18:20 KMHSAP 
U20 18:30 VASPEF 
U18 19:30 MACSCC 
november 22., csütörtök
U18 15:30 OHADHK 
U18 15:50 PEFMIS 
U18 18:00 ZEGVAS 
U20 18:00 MACKMM 
U18 18:30 AVSSCC 
U20 18:30 ETOUTE 
Partnerünk