Pekingben debütál Németh új maszkfestése

 

Németh Anikó új fejvédővel vág neki a pekingi vb-nek.

A festés tervezésében Örsi Bence kapusedző segített a magyar női válogatott kapusának.

nemethaniko2015-2

nemethaniko2015-3

nemethaniko2015-1

A pekingi divízió 1/B-s női világbajnokság menetrendje:

2015. április 6., 7.00: Magyarország–Koreai NDK
2015. április 7., 7.00: Magyarország–Olaszország
2015. április 9., 13.30: Magyarország–Kína
2015. április 11., 7.00: Magyarország–Szlovákia
2015. április 12., 10.15: Magyarország–Hollandia

A női felnőtt válogatott játékoskerete a világbajnokságra:

# Név Szül. év Csapat
Kapusok:
1 Németh Anikó 1996 HTI Barrie (CAN)
25 Poltzer Renáta 1997 KMH
Védők:
5 Csiszer Sarolt 1992 Marilyn
14 Kiss-Simon Franciska 1995 Belije Medvegyici (RUS)
9 Medgyes Dorottya 1996 Marilyn
13 Molnár Mónika 1995 Mville Valiants (USA)
2 Németh Bernadett 1996 KMH
16 Odnoga Lotti 1999 KMH
3 Tóth Enikő 1996 KMH
23 Trencsényi Kitti 1992 KMH
Támadók:
17 Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
15 Dabasi Réka 1996 KMH
18 Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
10 Horváth Tifani 1996 Marilyn
8 Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
24 Jókai Szilágyi Zsófia 1992 MSSK Pitea (SWE)
12 Kiss Andrea 1996 Marilyn
11 Pintér Hanna 1998 Marilyn
21 Pintér Lili 1996 Marilyn
6 Rónai Alexandra 1993 KMH
4 Somogyi Vivien 1995 KMH
7 Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női együtteseket tüntettük fel.

A magyar női válogatott stáb, 2014/15:
Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Kapusedző: Zuzana Tomciková
Csapatvezető: Jasó Judit
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 13., szerda
U20 15:30 ETOSAP 3-0VÉGE
EXL 17:00 LMIMIS 0-2VÉGE
EL 17:30 BRAUTE 1-3VÉGE
U18 18:00 EHCFTC 10-1VÉGE
EXL 19:00 MACNIT 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U18 19:00 ETOVSV 2-3VÉGE
U18 19:30 MACDHK 2-3VÉGE
február 14., csütörtök
U18 14:30 VASVSV 4-0VÉGE
U18 15:50 PEFSCC 1-6VÉGE
ELA 17:30 GYEHKB 2-5VÉGE
ELA 17:50 VC2DAB 4-2VÉGE
U20 18:00 UTEVIC 5-1VÉGE
U20 18:15 EASMAC 3-2VÉGE
U18 18:20 OHADAB 4-10VÉGE
ELA 18:30 TITVAS 3-1VÉGE
ELF 19:00 DEBFTC 6-2VÉGE
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP INFO
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 
U18 12:40 DHKKAC 
U18 13:20 FTCOKW 
U18 15:00 UTEEHC 
U20 16:20 KMHSAP 
U18 17:15 VSVVAS 
ELA 17:30 GYETIT 
ELA 17:40 VASVC2 
U18 17:45 EASMIS 
ELA 18:00 DABHKB 
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 
ELF 16:00 BRASCC 
EXL 16:00 POPMIS 
U20 17:00 UTEAVS 
EXL 17:30 MACKOS 
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 
U20 19:10 MACETO 
Partnerünk