Női válogatottunk tornagyőzelme képekben

   

A Dánia elleni siker és a záróünnepség galériája.

Az összes fotót az alábbi linken érhetik el.

A februári Női Négy Nemzet Torna menetrendje:

2015. február 6., 15.10: Franciaország–Dánia 1-2
2015. február 6., 18.10: Magyarország–Szlovákia 4-2

2015. február 7., 14.40: Dánia–Szlovákia 3-2
2015. február 7., 17.40: Franciaország–Magyarország 3-2 b.

2015. február 8., 10.40: Franciaország–Szlovákia 3-2
2015. február 8., 13.40: Magyarország–Dánia 3-2

A női felnőtt válogatott játékoskerete a februári tornára:

# Név Szül. év Csapat
Kapusok:
1 Németh Anikó 1996 HTI Barrie (CAN)
20 Poltzer Renáta 1997 KMH
Védők:
9 Csiszer Sarolt 1992 KMH
14 Kiss-Simon Franciska 1995 Belije Medvegyici (RUS)
2 Németh Bernadett 1996 KMH
5 Odnoga Lotti 1999 KMH
6 Pál Vanda 1997 KMH
22 Szlaby Gyöngyi 1988 KMH
3 Tóth Enikő 1996 KMH
23 Trencsényi Kitti 1992 KMH
Támadók:
17 Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
15 Dabasi Réka 1996 KMH
11 Gasparics Fanni 1994 Belije Medvegyici (RUS)
16 Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
10 Horváth Tifani 1996 Marilyn
18 Huszák Alexandra 1995 Belije Medvegyici (RUS)
8 Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
24 Jókai Szilágyi Zsófia 1992 MSSK Pitea (SWE)
12 Kiss Andrea 1996 Marilyn
25 Pintér Hanna 1998 Marilyn
21 Pintér Lili 1996 Marilyn
13 Rónai Alexandra 1993 KMH
4 Somogyi Vivien 1995 KMH
7 Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női együtteseket tüntettük fel.

A magyar női válogatott stáb, 2014/15:
Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Mentoredző: Dwayne Gylywoychuk
Kapusedző: Zuzana Tomciková, Szabó Tamás
Csapatvezető: Jasó Judit
Rehabilitációs edző: Ágó Renáta
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

 

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk