Női válogatottunk tornagyőzelme képekben

   

A Dánia elleni siker és a záróünnepség galériája.

Az összes fotót az alábbi linken érhetik el.

A februári Női Négy Nemzet Torna menetrendje:

2015. február 6., 15.10: Franciaország–Dánia 1-2
2015. február 6., 18.10: Magyarország–Szlovákia 4-2

2015. február 7., 14.40: Dánia–Szlovákia 3-2
2015. február 7., 17.40: Franciaország–Magyarország 3-2 b.

2015. február 8., 10.40: Franciaország–Szlovákia 3-2
2015. február 8., 13.40: Magyarország–Dánia 3-2

A női felnőtt válogatott játékoskerete a februári tornára:

# Név Szül. év Csapat
Kapusok:
1 Németh Anikó 1996 HTI Barrie (CAN)
20 Poltzer Renáta 1997 KMH
Védők:
9 Csiszer Sarolt 1992 KMH
14 Kiss-Simon Franciska 1995 Belije Medvegyici (RUS)
2 Németh Bernadett 1996 KMH
5 Odnoga Lotti 1999 KMH
6 Pál Vanda 1997 KMH
22 Szlaby Gyöngyi 1988 KMH
3 Tóth Enikő 1996 KMH
23 Trencsényi Kitti 1992 KMH
Támadók:
17 Brgles Nóra 1991 SDE Stockholm (SWE)
15 Dabasi Réka 1996 KMH
11 Gasparics Fanni 1994 Belije Medvegyici (RUS)
16 Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
10 Horváth Tifani 1996 Marilyn
18 Huszák Alexandra 1995 Belije Medvegyici (RUS)
8 Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
24 Jókai Szilágyi Zsófia 1992 MSSK Pitea (SWE)
12 Kiss Andrea 1996 Marilyn
25 Pintér Hanna 1998 Marilyn
21 Pintér Lili 1996 Marilyn
13 Rónai Alexandra 1993 KMH
4 Somogyi Vivien 1995 KMH
7 Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női együtteseket tüntettük fel.

A magyar női válogatott stáb, 2014/15:
Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Mentoredző: Dwayne Gylywoychuk
Kapusedző: Zuzana Tomciková, Szabó Tamás
Csapatvezető: Jasó Judit
Rehabilitációs edző: Ágó Renáta
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-3 HÉLŐ
U20 17:30 DHKAVS ÉLŐ
EBEL 18:00 HCBAVS 6-1ÉLŐ
EL 18:00 FTCBRA 3-3ÉLŐ
EL 18:30 UTESCC 2-1ÉLŐ
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk