Gömöri Csaba szűkítette A csoportos keretét

 

A női U18-as válogatott edzője megnevezte azokat a játékosokat, akik jégre léphetnek a februári Négy Nemzet Tornán.

Október végén írtuk, megkezdődött az A csoportos felkészülés, az azóta lezajlott három hónap alatt EWHL-meccseket játszottak a lányok, bekapcsolódtak a serdülőbajnokságba Magyarország U23 néven, sajnálatos sérüléseket szenvedtek, közülük Pintér Lili nem játszik a februári tornán, viszont már megkezdte az edzéseketVáradi Nikolett számára viszont véget ért a szezon, ő biztosan nem lesz ott a március végi budapesti U18-as vébén.

A világbajnokságon a Megyeri úti négyes tornán játszó lányokhoz Pintér Lilin kívül még Pál Vanda csatlakozhat, akivel kapcsolatban előrehaladott tárgyalások vannak, hogy hazatérhessen az Egyesült Államokból.

Így Váradi Nikolettet leszámítva mindegyik vierumaki hős ott lehet a hazai világbajnokságon, akik mellé csatlakozhat Horváth Vanessa, Odnoga Lotti, Szűcs Anita, Holzer Bernadett, Grkovic Jelena, Pártos Réka, Gottlibet Zóra és Pavuk Petra. A lányok többsége szombaton együtt játszhatott a KMH Budapest színeiben, ahol 2-0-s győzelmet arattak a WE-V Flyers ellen. A Négy Nemzet Tornát 2014. február 7. és 9. között a Megyeri úton rendezik.

Női U18, 4 nemzet torna, Megyeri út:

2014. február 7., 15.00: Svédország–Csehország
2014. február 7., 18.00: Finnország–Magyarország
2014. február 8., 15.00: Finnország–Csehország
2014. február 8., 18.00: Svédország–Magyarország
2014. február 9., 12.10: Svédország–Finnország (Jégpalota)
2014. február 9., 13.00: Magyarország–Csehország

A női ifjúsági válogatott stábja a 2013/14-es szezonban:

Kolbenheyer Zsuzsanna és Egri Gergő csapatvezetők
Gömöri Csaba GM
Buzás Norbert szövetségi edző
Holéczy Roger erőnléti és korcsolyatechnikai edző
Örsi Bence kapusedző
Medgyes László felszerelésmenedzser
Prohászka Zoltán masszőr, fizikoterapeuta
Kovács Kriszta és Gyömbér Noémi sportpszichológusok

A női U18-as válogatott játékoskerete a Négy Nemzet Tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999 Sportország SC U14
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Poltzer Renáta 1997 MAC U16
Védők:
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Szűcs Anita 1999 Sportország SC U14
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Grkovic Jelena 1997 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 SC Weinfelden (SUI)
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Kriszti 1996 UTE U18
Nagy Orsolya 1996 Mannheim (GER)
Pavuk Petra 1998 Dunaújváros
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 KMH U16

4nemzetnői

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk