Gömöri Csaba szűkítette A csoportos keretét

 

A női U18-as válogatott edzője megnevezte azokat a játékosokat, akik jégre léphetnek a februári Négy Nemzet Tornán.

Október végén írtuk, megkezdődött az A csoportos felkészülés, az azóta lezajlott három hónap alatt EWHL-meccseket játszottak a lányok, bekapcsolódtak a serdülőbajnokságba Magyarország U23 néven, sajnálatos sérüléseket szenvedtek, közülük Pintér Lili nem játszik a februári tornán, viszont már megkezdte az edzéseketVáradi Nikolett számára viszont véget ért a szezon, ő biztosan nem lesz ott a március végi budapesti U18-as vébén.

A világbajnokságon a Megyeri úti négyes tornán játszó lányokhoz Pintér Lilin kívül még Pál Vanda csatlakozhat, akivel kapcsolatban előrehaladott tárgyalások vannak, hogy hazatérhessen az Egyesült Államokból.

Így Váradi Nikolettet leszámítva mindegyik vierumaki hős ott lehet a hazai világbajnokságon, akik mellé csatlakozhat Horváth Vanessa, Odnoga Lotti, Szűcs Anita, Holzer Bernadett, Grkovic Jelena, Pártos Réka, Gottlibet Zóra és Pavuk Petra. A lányok többsége szombaton együtt játszhatott a KMH Budapest színeiben, ahol 2-0-s győzelmet arattak a WE-V Flyers ellen. A Négy Nemzet Tornát 2014. február 7. és 9. között a Megyeri úton rendezik.

Női U18, 4 nemzet torna, Megyeri út:

2014. február 7., 15.00: Svédország–Csehország
2014. február 7., 18.00: Finnország–Magyarország
2014. február 8., 15.00: Finnország–Csehország
2014. február 8., 18.00: Svédország–Magyarország
2014. február 9., 12.10: Svédország–Finnország (Jégpalota)
2014. február 9., 13.00: Magyarország–Csehország

A női ifjúsági válogatott stábja a 2013/14-es szezonban:

Kolbenheyer Zsuzsanna és Egri Gergő csapatvezetők
Gömöri Csaba GM
Buzás Norbert szövetségi edző
Holéczy Roger erőnléti és korcsolyatechnikai edző
Örsi Bence kapusedző
Medgyes László felszerelésmenedzser
Prohászka Zoltán masszőr, fizikoterapeuta
Kovács Kriszta és Gyömbér Noémi sportpszichológusok

A női U18-as válogatott játékoskerete a Négy Nemzet Tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999 Sportország SC U14
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Poltzer Renáta 1997 MAC U16
Védők:
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Szűcs Anita 1999 Sportország SC U14
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Grkovic Jelena 1997 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 SC Weinfelden (SUI)
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Kriszti 1996 UTE U18
Nagy Orsolya 1996 Mannheim (GER)
Pavuk Petra 1998 Dunaújváros
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 KMH U16

4nemzetnői

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk