Úgy érzem, ránk jár a rúd

 

A szombati vereség után Gömöri Csaba értékelt, és sajnos újabb lehetséges hiányzókról is beszámolt.

“Sajnos szombaton sok apró egyéni hiba miatt kaptunk ki. A Bolzano tenisznyelven szólva ki nem kényszerített hibákból lőtte a góljait. Sajnos Szelényi Liliről is le kell mondanunk, az orvos nem engedi játszani, mert légúti megbetegedése van. Medgyes Dorci pedig éjszaka 38,6-os lázat jelzett, az ő játéka is kérdéses. Úgy érzem, ránk jár a rúd. Persze mindenki teljes erőbedobással készül és megpróbálunk a bécsi elitalakulat ellen egy jó mérkőzést játszani.”

A KMH Budapest női csapata 13 órától játszik az EWHL-címvédő, idén 10 mérkőzésén 94 gólt lövő és 5 gólt kapó Sabres Vienna ellen a Városligeti Műjégpályán, arra kérjük nyájas olvasóinkat, hogy jöjjenek, és minél többen biztassuk a lányokat.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-2
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-4
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest – elhalasztva
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO) 2-0, 4-3
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 1-2, 3-5
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest 8-0, 11-1
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA) 1-6
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 10., 11.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete vasárnapra a Sabres Vienna elleni találkozóra:

 

# Név Szül. év Csapat
Kapusok:
20 Gegesy Boglárka 1988 Marilyn
1 Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Védők:
5 Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
6 Köles Kata 1996 Marilyn
23 Holzer Bernadett 1998 KMH U16
17 Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
2 Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
14 Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
25 Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
22 Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
9 Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
27 Váradi Nikolett 1998 KMH U16
Támadók:
15 Dabasi Réka 1996 Vasas U16
3 Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
28 Farkas Nikolett 1991 Spisska Nová Ves (SVK)
24 Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
13 Grkovic Jelena 1997 MAC U16
10 Horváth Tifani 1996 UTE U18
12 Kiss Andrea 1996 MAC U16
8 Krivi Krisztina 1996 UTE U18
11 Pintér Hanna 1998 MAC U16
21 Pintér Lili 1996 MAC U16
4 Somogyi Vivien 1995 MAC U16
16 Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
7 Ungár Rebeka 1997 KMH U16
26 Wende Rebeka 1996 Vasas U16

A csapatoknál, ha van, a játékos utánpótláscsapatát jelöltük, ha csak a női bajnokságban játszik, akkor pedig azt.

kmhbudapest

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA INFO
EBEL 17:45 AVSEHL INFO
EL 17:50 VC2DAB INFO
EL 18:00 FTCMAC INFO
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT INFO
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk