KMH Budapest–WE-V Flyers 2-0

   

U18-as lányaink visszavágtak a múlt heti vereségért a kisebbik bécsi csapatnak.

A szombati mérkőzésen az első harmadban egy találat született, a játékrész közepén Medgyes Dorottya szerezte meg a vezetést a KMH-nak egy kapusról kipattanó korong után. A második húsz perc nem hozott gólt, a harmad felénél Németh Anikót Poltzer Renáta váltotta a magyar kapuban, mindketten hibátlanul teljesítettek a meccs során. A záró játékrészben Németh Bernadett passza után Dabasi Réka előbb kicselezett egy védőt, majd bevarrta a korongot a bécsi kapuba, amivel kétgólosra növelte a magyar előnyt.

Az eredmény nem változott, a KMH színeiben jégre lépő, jövő héten négyes tornán részt vevő U18-as válogatott végigdominálva a mérkőzést 2-0-ra nyert a WE-V Flyers ellen. Vasárnap újra összecsap a két csapat, ám másodjára már tartalékosabb kerettel állnak ki a magyar lányok.

4nemzetnői

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-2
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-4
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO) 2-0, 4-3
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 1-2, 3-5
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest 8-0, 11-1
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA) 1-5
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT) 1-2
2014. január 10., 11.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest – elhalasztva
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest 2-1
2013. január 26.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest 3-1
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT) 2-0

A magyar EWHL-csapat kerete a szombati WE-V Flyers elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Poltzer Renáta 1997 MAC U16
Védők:
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Szűcs Anita 1999 Sportország SC
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Grkovic Jelena 1996 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 KMH U16

A magyar EWHL-csapat kerete a vasárnapi WE-V Flyers elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gegesy Boglárka 1988 Marilyn
Szigeti Ágnes 1990 Spisska Nová Ves (SVK)
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Köles Kata 1996 Marilyn
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Támadók:
Daróczi Vivien 1993 Marilyn
Dettrich Szilvia 1991 Marylin
Farkas Nikolett 1991 Spisska Nová Ves (SVK)
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Lakatos Boglárka 1988 Marilyn
Pavuk Petra 1998 Dunaújváros
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16

A csapatoknál, ha van, a játékos utánpótláscsapatát jelöltük, ha csak a női bajnokságban játszik, akkor pedig azt.

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 INFO
EL 20:00 TITFTC INFO
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk