KMH Budapest–WE-V Flyers 2-0

   

U18-as lányaink visszavágtak a múlt heti vereségért a kisebbik bécsi csapatnak.

A szombati mérkőzésen az első harmadban egy találat született, a játékrész közepén Medgyes Dorottya szerezte meg a vezetést a KMH-nak egy kapusról kipattanó korong után. A második húsz perc nem hozott gólt, a harmad felénél Németh Anikót Poltzer Renáta váltotta a magyar kapuban, mindketten hibátlanul teljesítettek a meccs során. A záró játékrészben Németh Bernadett passza után Dabasi Réka előbb kicselezett egy védőt, majd bevarrta a korongot a bécsi kapuba, amivel kétgólosra növelte a magyar előnyt.

Az eredmény nem változott, a KMH színeiben jégre lépő, jövő héten négyes tornán részt vevő U18-as válogatott végigdominálva a mérkőzést 2-0-ra nyert a WE-V Flyers ellen. Vasárnap újra összecsap a két csapat, ám másodjára már tartalékosabb kerettel állnak ki a magyar lányok.

4nemzetnői

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-2
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-4
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO) 2-0, 4-3
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 1-2, 3-5
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest 8-0, 11-1
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA) 1-5
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT) 1-2
2014. január 10., 11.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest – elhalasztva
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest 2-1
2013. január 26.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest 3-1
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT) 2-0

A magyar EWHL-csapat kerete a szombati WE-V Flyers elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Poltzer Renáta 1997 MAC U16
Védők:
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Szűcs Anita 1999 Sportország SC
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Grkovic Jelena 1996 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 KMH U16

A magyar EWHL-csapat kerete a vasárnapi WE-V Flyers elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gegesy Boglárka 1988 Marilyn
Szigeti Ágnes 1990 Spisska Nová Ves (SVK)
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Köles Kata 1996 Marilyn
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Támadók:
Daróczi Vivien 1993 Marilyn
Dettrich Szilvia 1991 Marylin
Farkas Nikolett 1991 Spisska Nová Ves (SVK)
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Lakatos Boglárka 1988 Marilyn
Pavuk Petra 1998 Dunaújváros
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16

A csapatoknál, ha van, a játékos utánpótláscsapatát jelöltük, ha csak a női bajnokságban játszik, akkor pedig azt.

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk