A KMH Bécsben zárja az alapszakaszt

   

Vasárnapig eldől, bejut-e a rájátszásba a magyar EWHL-csapat.

Szombaton és vasárnap az osztrák bajnok, jelenleg az EWHL-ben veretlen Sabres Vienna otthonában lép jégre a KMH Budapest. A lányok számára fontos lenne a bravúros pontszerzés, ugyanis abban az esetben bebiztosíthatnák a rájátszásbeli helyüket, ha az SKP Bratislava nem szerezne pontot Salzburgban.

A KMH kerete az Sabres Vienna elleni mérkőzésekre: Riley (Poltzer) – Tóth, Csiszer, Pál, Szlaby, Odnoga, Németh – Ungár, Somogyi, Ferik, Trencsényi, Dabasi, Gowie, Dettrich, Rónai, Lovics, Egyedi, Gadient.

Az EWHL állása:

1. Sabres Vienna (18 mérkőzés, 120:31, 54 pont)
2. Bozen Eagles (18 mérkőzés, 60:49, 31 pont)
3. Salzburg Eagles (18 mérkőzés, 43:45, 30 pont)
4. KMH Budapest (18 mérkőzés, 37:59, 20 pont)
5. SKP Bratislava (18 mérkőzés, 43:66, 18 pont)
6. Neuberg Highlanders (18 mérkőzés 47:100, 9 pont)

A KMH Budapest 2014/15-ös EWHL-mérkőzései:

2014. szeptember 27., 14.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 3-4
2014. október 4., 17.00: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 0-3
2014. október 18., 20.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-1
2014. október 19., 17.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 2-3 h.
2014. november 1., 18.00: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 2-3
2014. november 2., 11.30: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 1-5
2014. november 15., 16.30: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 2-3
2014. november 16., 12.15: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 5-2
2014. november 22., 17.30: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 1-6
2014. december 6., 15.00: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-3 h.
2014. december 7., 11.30: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 1-2 b.
2014. december 13., 19.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 3-0
2014. december 14., 11.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 6-0
2015. január 24., 13.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 2-1
2015. január 25., 11.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 2-1
2015. február 14., 13.30: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 5-3
2015. február 15, 11.30: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 5-1
2015. február 21., 17.00: SKP Bratislava (SVK)–KMH Budapest 5-4 h.
2015. február 28., 15.05: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2015. március 1., 11.05: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest

A KMH Budapest EWHL-kerete:

# Név Szül. év Állampolgárság
Kapusok:
14 Sabrina Czibor 1996 USA
47 Maruyama Yumi 2000 HUN
97 Poltzer Renáta 1997 HUN
92 Nina M. Riley 1992 USA
Védők:
57 Csiszer Sarolt 1992 HUN
25 Holzer Bernadett 1998 HUN
33 Inotay Júlia 1997 HUN
29 Kőszegi Petra 1996 HUN
90 Mima Markicevic 1990 CAN
2 Németh Bernadett 1996 HUN
28 Odnoga Lotti 1999 HUN
6 Pál Vanda 1997 HUN
22 Rozsnyai Henriett 1998 HUN
88 Szlaby Gyöngyi 1988 HUN
3 Tóth Enikő 1996 HUN
81 Samantha Woodward 1992 USA
Támadók:
52 Dabasi Réka 1996 HUN
44 Dettrich Szilvia 1991 HUN
77 Egyedi Noémi 1998 HUN
9 Farkas Nikolett 1991 HUN
78 Ferik Evelin 1994 HUN
24 Tiziana Cipriani Gadient 1995 SUI
93 Alex Gowie 1993 CAN
21 Junttila Jenni 1993 HUN
48 Lovics Réka 1993 HUN
12 Pavuk Petra 1998 HUN
22 Rónai Alexandra 1993 HUN
4 Somogyi Vivien 1995 HUN
23 Trencsényi Kitti 1992 HUN
7 Ungár Rebeka 1997 HUN

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE ÉLŐ
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk