Bozen Eagles–KMH Budapest 3-0

   

A magyar lányok helytálltak az EWHL címvédője ellen.

Teljesen kiegyenlített játék során az első harmadban 1, a másodikban pedig 2 gólt kapva 3-0-s vereséget szenvedett a KMH Budapest. A mérkőzésen 3 magyar és 1 olasz büntetést osztottak ki a játékvezetők, a hazaiak 29-19-re nyerték meg a kapura lövési mutatót. Hajtós, mindvégig fegyelmezett játék zajlott mindkét oldalon. Először játszott EWHL-mérkőzésen Lovics Réka és Kőszegi Petra, mindketten helytálltak, megoldották a rájuk bízott feladatokat. Vasárnap 13 órától újra összecsap a két együttes.

A KMH Budapest hétvégi kerete: Riley – Tóth, Csiszer, Szlaby, Pál, Kőszegi – Farkas, Woodward, Gowie, Trencsényi, Lovics, Somogyi, Pavuk

A KMH Budapest 2014/15-ös EWHL-mérkőzései:

2014. szeptember 27., 14.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 3-4
2014. október 4., 17.00: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 0-3
2014. október 18., 20.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-1
2014. október 19., 17.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 2-3 h.
2014. november 1., 18.00: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 2-3
2014. november 2., 11.30: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 1-5
2014. november 15., 16.30: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 2-3
2014. november 16., 12.15: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 5-2
2014. november 22., 17.30: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 1-6
2014. december 6., 15.00: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-3 h.
2014. december 7., 11.30: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 1-2 b.
2014. december 13., 19.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 3-0
2014. december 14., 11.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest
2015. január 17.: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK)
2015. január 24.: SKP Bratislava (SVK)–KMH Budapest
2015. február 14: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2015. február 15: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2015. február 21.: SKP Bratislava (SVK)–KMH Budapest
2015. február 28.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2015. március 1.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest

A KMH Budapest EWHL-kerete:

# Név Szül. év Állampolgárság
Kapusok:
14 Sabrina Czibor 1996 USA
Maruyama Yumi 2000 HUN
1 Németh Anikó 1996 HUN
97 Poltzer Renáta 1997 HUN
92 Nina M. Riley 1992 USA
Védők:
57 Csiszer Sarolt 1992 HUN
25 Holzer Bernadett 1998 HUN
33 Inotay Júlia 1997 HUN
29 Kőszegi Petra 1996 HUN
90 Mima Markicevic 1990 CAN
2 Németh Bernadett 1996 HUN
28 Odnoga Lotti 1999 HUN
6 Pál Vanda 1997 HUN
22 Rozsnyai Henriett 1998 HUN
88 Szlaby Gyöngyi 1988 HUN
3 Tóth Enikő 1996 HUN
81 Samantha Woodward 1992 USA
Támadók:
52 Dabasi Réka 1996 HUN
44 Dettrich Szilvia 1991 HUN
77 Egyedi Noémi 1998 HUN
9 Farkas Nikolett 1991 HUN
78 Ferik Evelin 1994 HUN
24 Tiziana Cipriani Gadient 1995 SUI
93 Alex Gowie 1993 CAN
21 Junttila Jenni 1993 HUN
Lovics Réka 1993 HUN
12 Pavuk Petra 1998 HUN
4 Somogyi Vivien 1995 HUN
23 Trencsényi Kitti 1992 HUN
7 Ungár Rebeka 1997 HUN

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk