SKP Bratislava–KMH Budapest 5-4

   

A magyar EWHL-csapat hosszabbításban kikapott Pozsonyban, így izgalmassá tette önmaga számára a rájátszásba jutást.

Szombaton a KMH Budapest az SKP Bratislavához látogatott azzal a tudattal, ha begyűjti a 3 pontot, bebiztosítja playoffhelyét. A 7. percben Ungár révén megszerezte a magyar csapat a vezetést, majd a harmad közepén egyenlítettek a hazaiak. Az első harmad végén Dabasi révén újra nálunk volt az előny, majd a második húsz perc egy szlovák gólt hozott. A harmadik harmadnak így 2-2-es állással vágtak neki a felek, amely újabb 2-2 gólt hozott, magyar részről Dabasi és Somogyi talált be. A hosszabbításban a KMH kivédekezett egy kettős emberhátrányt, de a bekapott gólt nem kerülte el, az SKP 5-4-re nyert.

Az utolsó két fordulóban a KMH a százszázalékos Sabres Viennához látogat, míg az SKP a Salzburg Eagles ellen lép jégre.

A KMH kerete az SKP Bratislava elleni mérkőzésekre: Riley (Czibor) – Tóth, Pál, Szlaby, Csiszer, Odnoga, Németh – Trencsényi, Dabasi, Ferik, Somogyi, Ungár, Dettrich, Rónai, Lovics, Gadient, Gowie.

Az EWHL állása:

1. Sabres Vienna (18 mérkőzés, 120:31, 54 pont)
2. Bozen Eagles (18 mérkőzés, 60:49, 31 pont)
3. Salzburg Eagles (18 mérkőzés, 43:45, 30 pont)
4. KMH Budapest (18 mérkőzés, 37:59, 20 pont)
5. SKP Bratislava (18 mérkőzés, 43:66, 18 pont)
6. Neuberg Highlanders (18 mérkőzés 47:100, 9 pont)

A KMH Budapest 2014/15-ös EWHL-mérkőzései:

2014. szeptember 27., 14.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 3-4
2014. október 4., 17.00: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 0-3
2014. október 18., 20.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-1
2014. október 19., 17.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 2-3 h.
2014. november 1., 18.00: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 2-3
2014. november 2., 11.30: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 1-5
2014. november 15., 16.30: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 2-3
2014. november 16., 12.15: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 5-2
2014. november 22., 17.30: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 1-6
2014. december 6., 15.00: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-3 h.
2014. december 7., 11.30: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 1-2 b.
2014. december 13., 19.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 3-0
2014. december 14., 11.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 6-0
2015. január 24., 13.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 2-1
2015. január 25., 11.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 2-1
2015. február 14: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 5-3
2015. február 15: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 5-1
2015. február 21.: SKP Bratislava (SVK)–KMH Budapest 5-4 h.
2015. február 28.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2015. március 1.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest

A KMH Budapest EWHL-kerete:

# Név Szül. év Állampolgárság
Kapusok:
14 Sabrina Czibor 1996 USA
47 Maruyama Yumi 2000 HUN
97 Poltzer Renáta 1997 HUN
92 Nina M. Riley 1992 USA
Védők:
57 Csiszer Sarolt 1992 HUN
25 Holzer Bernadett 1998 HUN
33 Inotay Júlia 1997 HUN
29 Kőszegi Petra 1996 HUN
90 Mima Markicevic 1990 CAN
2 Németh Bernadett 1996 HUN
28 Odnoga Lotti 1999 HUN
6 Pál Vanda 1997 HUN
22 Rozsnyai Henriett 1998 HUN
88 Szlaby Gyöngyi 1988 HUN
3 Tóth Enikő 1996 HUN
81 Samantha Woodward 1992 USA
Támadók:
52 Dabasi Réka 1996 HUN
44 Dettrich Szilvia 1991 HUN
77 Egyedi Noémi 1998 HUN
9 Farkas Nikolett 1991 HUN
78 Ferik Evelin 1994 HUN
24 Tiziana Cipriani Gadient 1995 SUI
93 Alex Gowie 1993 CAN
21 Junttila Jenni 1993 HUN
48 Lovics Réka 1993 HUN
12 Pavuk Petra 1998 HUN
22 Rónai Alexandra 1993 HUN
4 Somogyi Vivien 1995 HUN
23 Trencsényi Kitti 1992 HUN
7 Ungár Rebeka 1997 HUN

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk