A KMH számára a rájátszásba jutás a tét

 

Ha a magyar EWHL-csapat nyer Pozsonyban, biztosan ott lesz a négyes döntőben.

Szombaton 17 órától a KMH Budapest az SKP Bratislava ellen lép jégre. Ha a magyar lányok a rendes játékidőben nyernek, előnyük 6 pontra nő a szlovákokkal szemben, és mivel az eddigi 3 meccsből 2-szer a KMH nyert, biztossá válna a rájátszásba jutás.

A KMH kerete az SKP Bratislava elleni mérkőzésekre: Riley (Czibor) – Tóth, Pál, Szlaby, Csiszer, Odnoga, Németh – Trencsényi, Dabasi, Ferik, Somogyi, Ungár, Dettrich, Rónai, Lovics, Gadient, Gowie.

Az EWHL állása:

1. Sabres Vienna (17 mérkőzés, 108:31, 51 pont)
2. Bozen Eagles (17 mérkőzés, 58:46, 31 pont)
3. Salzburg Eagles (17 mérkőzés, 40:43, 27 pont)
4. KMH Budapest (17 mérkőzés, 33:54, 19 pont)
5. SKP Bratislava (17 mérkőzés, 38:62, 16 pont)
6. Neuberg Highlanders (17 mérkőzés 47:88, 9 pont)

A KMH Budapest 2014/15-ös EWHL-mérkőzései:

2014. szeptember 27., 14.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 3-4
2014. október 4., 17.00: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 0-3
2014. október 18., 20.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-1
2014. október 19., 17.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 2-3 h.
2014. november 1., 18.00: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 2-3
2014. november 2., 11.30: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 1-5
2014. november 15., 16.30: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 2-3
2014. november 16., 12.15: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 5-2
2014. november 22., 17.30: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 1-6
2014. december 6., 15.00: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-3 h.
2014. december 7., 11.30: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 1-2 b.
2014. december 13., 19.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 3-0
2014. december 14., 11.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 6-0
2015. január 24., 13.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 2-1
2015. január 25., 11.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 2-1
2015. február 14: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 5-3
2015. február 15: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 5-1
2015. február 21.: SKP Bratislava (SVK)–KMH Budapest
2015. február 28.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2015. március 1.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest

A KMH Budapest EWHL-kerete:

# Név Szül. év Állampolgárság
Kapusok:
14 Sabrina Czibor 1996 USA
47 Maruyama Yumi 2000 HUN
97 Poltzer Renáta 1997 HUN
92 Nina M. Riley 1992 USA
Védők:
57 Csiszer Sarolt 1992 HUN
25 Holzer Bernadett 1998 HUN
33 Inotay Júlia 1997 HUN
29 Kőszegi Petra 1996 HUN
90 Mima Markicevic 1990 CAN
2 Németh Bernadett 1996 HUN
28 Odnoga Lotti 1999 HUN
6 Pál Vanda 1997 HUN
22 Rozsnyai Henriett 1998 HUN
88 Szlaby Gyöngyi 1988 HUN
3 Tóth Enikő 1996 HUN
81 Samantha Woodward 1992 USA
Támadók:
52 Dabasi Réka 1996 HUN
44 Dettrich Szilvia 1991 HUN
77 Egyedi Noémi 1998 HUN
9 Farkas Nikolett 1991 HUN
78 Ferik Evelin 1994 HUN
24 Tiziana Cipriani Gadient 1995 SUI
93 Alex Gowie 1993 CAN
21 Junttila Jenni 1993 HUN
48 Lovics Réka 1993 HUN
12 Pavuk Petra 1998 HUN
22 Rónai Alexandra 1993 HUN
4 Somogyi Vivien 1995 HUN
23 Trencsényi Kitti 1992 HUN
7 Ungár Rebeka 1997 HUN

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC INFO
U18 17:35 SCCGEP INFO
MK 18:00 DABUTE INFO
MK 19:30 MACTIT INFO
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk