Üzenjenek A csoportos lányainknak!

 

Nyakunkon a budapesti női U18-as világbajnokság, a játékosok pedig várják a biztató szavakat.

tavalyi szezonhoz hasonlóan idén is teret adunk a jókívánságoknak, amelyek arra sarkallják lányainkat, hogy bennmaradjanak az A csoportban. Természetesen nem csak a Jégkorongblog kommentjei között, hanem a Jégpalotában is szeretnék hallani a biztató szavakat, ugyanis a belépés ingyenes.

A női U18-as válogatott bő játékoskerete a budapesti női U18-as világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999 Sportország SC U14
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Poltzer Renáta 1997 MAC U16
Védők:
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Pál Vanda 1997 Wooster Oilers (USA)
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Szűcs Anita 1999 Sportország SC U14
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Grkovic Jelena 1997 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 SC Weinfelden (SUI)
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Kriszti 1996 UTE U18
Nagy Orsolya 1996 Mannheim (GER)
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Pintér Lili 1996 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 KMH U16

Vb-felkészülési mérkőzések (Jégpalota):
2014. március 10., hétfő, 18.30: Magyarország–Szlovákia 4-0 (2-0, 0-0, 2-0)
2014. március 11., kedd, 10.00: Magyarország–Szlovákia 5-1 (3-0, 2-0, 0-1)
2014. március 21., péntek, 15.00: Magyarország–Kanada

A magyar válogatott programja a női U18-as világbajnokságon (Jégpalota):
2014. március 23., vasárnap, 14.30: Svédország–Magyarország
2014. március 24., hétfő, 18.30: Magyarország–USA
2014. március 26., szerda, 18.30: Oroszország–Magyarország

A mérkőzésekre a belépés ingyenes. A világbajnokság összes mérkőzése megtekinthető lesz online közvetítésben.

K-HOKI-VILÁ-008-14_Noi U18_Banner_600x422

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 3-1VÉGE
VB 16:00 HUNKAZ 0-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 1-3VÉGE
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 2-3VÉGE
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk