Fontos a Neuberg elleni két győzelem

 

A szezon szempontjából sorsdöntő mérkőzések várnak a KMH Budapestre.

A sikeres nemzetközi hétvége után nem maradt sok ideje pihenni lányaink egy részének, ugyanis szombaton 13.30-tól, vasárnap pedig 11.30-tól, ugyanis klubcsapatukkal, a KMH Budapesttel a rájátszásba jutásért küzdenek. A győzelem kötelező, ugyanis az utolsó helyen álló Neuberg Highlanders látogat a Tüskesátorba. A csapatból Dabasi Réka és Alex Gowie játéka kisebb sérülés miatt kérdéses.

A KMH hétvégi kerete a Neuberg Highlanders elleni mérkőzésekre: Riley (Maruyama) – Tóth, Pál, Szlaby, Csiszer, Odnoga, Németh – Trencsényi, Dabasi, Ferik, Farkas, Somogyi, Ungár, Dettrich, Rónai, Lovics, Gadient, Gowie.

Az EWHL állása:

1. Sabres Vienna (15 mérkőzés, 97:29, 45 pont)
2. Bozen Eagles (15 mérkőzés, 55:43, 28 pont)
3. Salzburg Eagles (15 mérkőzés, 38:32, 27 pont)
4. KMH Budapest (15 mérkőzés, 23:50, 13 pont)
5. SKP Bratislava (15 mérkőzés, 35:59, 13 pont)
6. Neuberg Highlanders (15 mérkőzés 43:78, 9 pont)

A KMH Budapest 2014/15-ös EWHL-mérkőzései:

2014. szeptember 27., 14.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 3-4
2014. október 4., 17.00: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 0-3
2014. október 18., 20.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-1
2014. október 19., 17.00: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 2-3 h.
2014. november 1., 18.00: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 2-3
2014. november 2., 11.30: KMH Budapest–Bozen Eagles (ITA) 1-5
2014. november 15., 16.30: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 2-3
2014. november 16., 12.15: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest 5-2
2014. november 22., 17.30: KMH Budapest–Sabres Vienna (AUT) 1-6
2014. december 6., 15.00: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-3 h.
2014. december 7., 11.30: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 1-2 b.
2014. december 13., 19.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 3-0
2014. december 14., 11.00: Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 6-0
2015. január 24., 13.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 2-1
2015. január 25., 11.30: KMH Budapest–SKP Bratislava (SVK) 2-1
2015. február 14: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2015. február 15: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2015. február 21.: SKP Bratislava (SVK)–KMH Budapest
2015. február 28.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2015. március 1.: Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest

A KMH Budapest EWHL-kerete:

# Név Szül. év Állampolgárság
Kapusok:
14 Sabrina Czibor 1996 USA
47 Maruyama Yumi 2000 HUN
97 Poltzer Renáta 1997 HUN
92 Nina M. Riley 1992 USA
Védők:
57 Csiszer Sarolt 1992 HUN
25 Holzer Bernadett 1998 HUN
33 Inotay Júlia 1997 HUN
29 Kőszegi Petra 1996 HUN
90 Mima Markicevic 1990 CAN
2 Németh Bernadett 1996 HUN
28 Odnoga Lotti 1999 HUN
6 Pál Vanda 1997 HUN
22 Rozsnyai Henriett 1998 HUN
88 Szlaby Gyöngyi 1988 HUN
3 Tóth Enikő 1996 HUN
81 Samantha Woodward 1992 USA
Támadók:
52 Dabasi Réka 1996 HUN
44 Dettrich Szilvia 1991 HUN
77 Egyedi Noémi 1998 HUN
9 Farkas Nikolett 1991 HUN
78 Ferik Evelin 1994 HUN
24 Tiziana Cipriani Gadient 1995 SUI
93 Alex Gowie 1993 CAN
21 Junttila Jenni 1993 HUN
Lovics Réka 1993 HUN
12 Pavuk Petra 1998 HUN
Rónai Alexandra 1993 HUN
4 Somogyi Vivien 1995 HUN
23 Trencsényi Kitti 1992 HUN
7 Ungár Rebeka 1997 HUN

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk