HC Torax Poruba?UTE 6-0

   

Szilassy Zoltán csapata lőtt gól nélkül maradt a keddi Visegrád Kupa-mérkőzésen.

Az UTE a Gyetva elleni 6-1-es veresége után a cseh másodosztályú HC Torax Poruba ellen játszotta a második Visegrád Kupa-találkozóját. A mérkőzés első fele a kapusokról szólt: Hynek Kudela és Duschek Dávid is hibátlanul védett. A gólcsend a 33. percben tört meg, amikor az ex-érsekújvári Richard Nejezchleb vezetéshez juttatta a hazaiakat. Radim Toman még a második harmadban megduplázta a Poruba előnyét, aztán a harmadik játékrészben még négyszer betaláltak a csehek, ebből két gól emberelőnyben esett.

Az UTE 6-0-ra kikapott, szerdán Nagytapolcsányban játszik edzőmeccset a helyi másodosztályú együttes ellen.

UTE-edzes

fotó: UTE

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)?Gyergyói HK (Léva) 7-6 bü.
19:00: MAC Újbuda?Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)?DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC?JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Bécs) 4-8

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)?DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC?Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 3-5
17:00: MAC Újbuda?Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok) 4-5
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 4-1
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 5-2

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 2-4

augusztus 15., csütörtök:
15:00: Szlovákia U20?Corona Brassó (Gyetva) 6-5
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DEAC (Nagymihály) 4-2
18:00 Fehérvári Titánok?EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár) 6-2
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák 3-1

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice) 3-2
18:00: DVTK Jegesmedvék?FTC-Telekom (Miskolc) 5-3
18:00: MAC Újbuda?Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok) 1-3
18:00: HC07 Detva (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva) 2-0

augusztus 17., szombat:
14:00: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva) 2-3 bü.
18:00 Schiller-Vasas HC?HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer) 2-5

augusztus 18., vasárnap:
18:00 Schiller-Vasas HC?HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer) 8-4

augusztus 20., kedd:
18:00 HC 07 Detva (SVK-1.)?UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 4-2

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék?Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 3-2
16:30: Fehérvár AV19?Villach (EBEL, Bled) 1-2
16:30: Csíkszeredai Sportklub?Sapientia U23 (Karcfalva) 8-1
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)?UTE (Maribor) 10-1
17:30 HK Trnava (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Nagyszombat) 2-1
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?DEAC (Nagytapolcsány) 2-5
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra) 3-2

augusztus 24., szombat:
16:00 Corona Brassó?Gyergyói HK (Brassó) 3-2
16:30 Fehérvár AV19?Grenoble (FRA-1., Bled) 3-4
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)?MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield) 5-4

augusztus 25., vasárnap:
16:30 Fehérvár AV19?HDD Jesenice (Alpesi Liga, Bled) 3-1
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)?MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff) 2-4
19:00 DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-1., Tátra Kupa döntő, Poprád) elhalasztva

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom?MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
18:00 HC Torax Poruba (CZE-2.)?UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 6-0

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)?MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
15:00: Csíkszeredai Sportklub?Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00: HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC?Hokiklub Budapest (Debrecen)
18:00 Gyergyói HK?Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

augusztus 31., szombat:
15:00 Csíkszeredai Sportklub?Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00 FTC-Telekom?Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok)
18:00 Gyergyói HK?Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:30 UTE?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)

szeptember 1., vasárnap:
15:00: Steaua Bucuresti?Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:00: Gyergyói HK?Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE?MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok?Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Léva)
18:30: FTC Telekom?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)
19:00: MAC Újbuda?UTE (Tüskecsarnok)

szeptember 7., szombat:
19:00: Fehérvár AV19?Podhale Nowy Targ (POL-1., ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)

szeptember 8., vasárnap:
18:00: Fehérvár AV19?HC Vitkovice (CZE1.)/HK Nitra (SVK-1., ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest?HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30: DEAC?Schiller-Vasas (Debrecen)

A Visegrád Kupa mérkőzései:

augusztus 13., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)?HC Torax Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva) 3-1
augusztus 16., péntek, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie) 3-0
augusztus 20., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)?UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1
augusztus 21., szerda, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 3-1
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra) 3-2
augusztus 24., szombat, 18:00: Podhale Nowy Targ (POL-1.)?HC 07 Detva (SVK-1., Visegrád Kupa, Nowy Targ)
augusztus 27., kedd, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)?UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 27., kedd, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 30., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)?JKH GKS Jastrzębie (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 31., szombat, 18:30: UTE?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek, 18:30: FTC Telekom?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 15., szerda
VB 16:20 CZEDEN 7-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 GERLAT 8-1VÉGE
VB 20:20 SUIGBR 3-0VÉGE
VB 20:20 SVKPOL 4-0VÉGE
május 16., csütörtök
VB 16:20 FINAUT 2-3VÉGE
VB 16:20 KAZSWE 1-3VÉGE
VB 20:20 CANNOR 4-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 USAFRA 5-0VÉGE
május 17., péntek
VB 16:20 GBRDEN 3-4VÉGE
VB 16:20 GERKAZ 8-2VÉGE
VB 20:20 CZEAUT 4-0VÉGE
VB 20:20 POLUSA 1-4VÉGE
    • SPORT 2
május 18., szombat
VB 12:20 DENSUI 0-8VÉGE
VB 12:20 LATSWE 2-7VÉGE
VB 16:20 CANFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 16:20 GERPOL INFO
VB 20:20 CZEGBR INFO
VB 20:20 FRASVK INFO
május 19., vasárnap
VB 16:20 NORAUT 
VB 16:20 USAKAZ 
VB 20:20 SUICAN 
VB 20:20 SVKLAT 
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 
VB 16:20 SWEFRA 
VB 20:20 FINDEN 
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 
VB 16:20 CANCZE 
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 
VB 20:20 FINSUI 
VB 20:20 SWESVK 
    • SPORT 1
Partnerünk
Archívum