HC Kosice–DVTK Jegesmedvék 4-2

   

Vereséggel kezdte a Tátra Kupát a miskolci Extraliga-csapat.

A poprádi Tátra Kupán két szomszédvár, Miskolc és Kassa extraligás csapata mérte össze erejét. A mérkőzést a Kassa kezdte nagyobb lendülettel, és bő három perc elteltével már meg is szerezte a vezetést, amikor Rapac oldalról kilőtte a rövid felső sarkot (1-0). Gyors egymásutánban két-két kassai és egy miskolci emberelőny is kimaradt. A 17. percben növelte előnyét a kék-fehér csapat: létszámfölényben egy szép háromszögelés után Majdan bombázott a hosszú felső sarokba (2-0). A második játékrészben, a 25. percben kettős előnyt váltottak gólra a kassaiak, Hascak a harmad közepéről lőtt nagy gólt (3-0). A lendület vitte tovább a szlovákokat, három perc elteltével Bezuch ugrott ki, és hiába sanyargatta két védő, közelről mattolta Rajnát (4-0). A szépítés a 35. percben jött el a Jegesmedvéknek: emberelőnyben egy kapu előtti kavarodásban Tousignant találta meg leghamarabb a korongot, és egy méterről a hálóba emelt (4-1). A harmadik harmadban faragott a hátrányából a miskolci csapat. A 49. percben emberelőnyben Rodman lépett ki, a védője elpöckölte előle a korongot, de éppen Beach elé, aki felvarrta a pakkot a kapuvas alá (2-4). Az utolsó percben a Jegesmedvék lehozták a kapusukat, de az eredmény már nem változott.

A DVTK Jegesmedvék pénteken 3 órától a Cracovia Krakowval mérkőznek meg a Tátra Kupán.

A miskolciak ezekkel a sorokkal álltak fel a HC Kosice ellen: Rajna (Adorján) – Ross, Dudás, Miskolczi, Galanisz, Magosi – Szirányi, Vandane, Beach, Vas, Rodman – Gőz, Kiss D., Harrison, Tousignant, Beauvillier – Vojtkó, Lövei, Ritó, Kiss P., Részegh.

dvtk2019

fotó: DVTK Jegesmedvék facebook

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)–Gyergyói HK (Léva) 7-6 bü.
19:00: MAC Újbuda–Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Bécs) 4-8

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 3-5
17:00: MAC Újbuda–Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok) 4-5
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 4-1
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 5-2

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 2-4

augusztus 15., csütörtök:
15:00: Szlovákia U20–Corona Brassó (Gyetva) 6-5
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály) 4-2
18:00 Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár) 6-2
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák 3-1

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice) 3-2
18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc) 5-3
18:00: MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok) 1-3
18:00: HC07 Detva (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva) 2-0

augusztus 17., szombat:
14:00: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva) 2-3 bü.
18:00 Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer) 2-5

augusztus 18., vasárnap:
18:00 Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer) 8-4

augusztus 20., kedd:
18:00 HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
16:30: Fehérvár AV19–Villach (EBEL, Bled)
16:30: Csíkszeredai Sportklub–Sapientia U23 (Karcfalva)
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)–UTE (Maribor)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
??:?? HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)

augusztus 24., szombat:
16:30 Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1., Bled)
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)

augusztus 25., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék–(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1., Poprád)
??:?? Fehérvár AV19–Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga, Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
18:00 HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
15:00: Csíkszeredai Sportklub–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00: HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
18:00 Gyergyói HK–Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

augusztus 31., szombat:
15:00 Csíkszeredai Sportklub–Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00 FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok)
18:00 Gyergyói HK–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:30 UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)

szeptember 1., vasárnap:
15:00: Steaua Bucuresti–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:00: Gyergyói HK–Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)
18:30: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30: DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 4., szombat
EL 14:15 DABMAC 4-3VÉGE
EL 17:00 MISGYE 5-3VÉGE
EL 18:30 UTEFTC 2-1VÉGE
december 5., vasárnap
EL 14:15 ETOBRA 3-6VÉGE
ICEHL 17:30 LNZAVS 0-4VÉGE
EL 18:00 DABSCC 1-5VÉGE
december 6., hétfő
KHL 17:30 DMOCSZ 
    • SPORT 2
EL 18:00 DEBGYE 3-5VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 1-2VÉGE
EL 18:30 FTCSCC 6-0VÉGE
december 7., kedd
ICEHL 19:15 VICAVS 
december 8., szerda
U20 16:30 HUNITA 
december 9., csütörtök
U20 13:00 HUNUKR 
EL 17:30 BRADAB 
EL 17:30 GYEUTE 
december 10., péntek
EL 17:30 GYEDAB 
EL 17:30 SCCUTE 
EL 18:30 DEBFTC 
ICEHL 19:15 AVSG99 
    • DIGI SPORT 2
Partnerünk
Archívum