Schiller-Vasas HC?HK Trnava 2-5

 

Ladányi Balázs csapata hiába vezetett korai gólokkal 2-0-ra, háromgólos vereséggel kezdte a felkészülési időszakot.

A Schiller-Vasas HC szombaton a szlovák másodosztályú HK Trnava ellen játszotta idei első edzőmérkőzését. A magyar együttes már az első percben, az első támadásból megszerezte a vezetést Turbucz Martin révén. Két perccel később már kettővel vezetett a Vasas: Bukor Rajmund egy szép fonákgóllal növelte csapata előnyét. Az első szünetre egyenlítettek a nagyszombatiak, aztán a második harmadban újabb két gólt lőttek. A HK Trnava végül 5-2-re nyert. Ladányi Balázs csapata vasárnap 18 órától szintén egy szlovák másodosztályú csapattal, a HK Levicével gyakorol.

vasas-trnava

fotó: Vasas Jégkorong-facebook

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)?Gyergyói HK (Léva) 7-6 b.
19:00: MAC Újbuda?Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)?DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC?JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Bécs) 4-8

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)?DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC?Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 3-5
17:00: MAC Újbuda?Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok) 4-5
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 4-1
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 5-2

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 2-4

augusztus 15., csütörtök:
15:00: Szlovákia U20?Corona Brassó (Gyetva) 6-5
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DEAC (Nagymihály) 4-2
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák 3-1
18:00 Fehérvári Titánok?EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár) 6-2

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice) 3-2
18:00: DVTK Jegesmedvék?FTC-Telekom (Miskolc) 5-3
18:00: MAC Újbuda?Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok) 1-3
18:00: HC07 Detva (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva) 2-0

augusztus 17., szombat:
14:00: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva) 2-3 b.
18:00 Schiller-Vasas HC?HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 18., vasárnap:
18:00 Schiller-Vasas HC?HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 20., kedd:
HC 07 Detva (SVK-1.)?UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék?Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
16:30: Fehérvár AV19?Villach (EBEL, Bled)
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)?UTE (Maribor)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?DEAC (Nagytapolcsány)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
??:?? HK Trnava (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)

augusztus 24., szombat:
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)?MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
??:?? Fehérvár AV19?Grenoble (FRA-1., Bled)

augusztus 25., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)?MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék?(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1., Poprád)
??:?? Fehérvár AV19?Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga, Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom?MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
HC Torax Poruba (CZE-2.)?UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)?MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
17:00 HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC?Hokiklub Budapest (Debrecen)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

augusztus 31., szombat:
UTE?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
FTC-Telekom?Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 1., vasárnap:
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE?MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok?Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Léva)
FTC Telekom?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest?HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30 DEAC?Schiller-Vasas (Debrecen)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2