JHK GKS Jastrzebie–DEAC 3-2

   

Második csehországi felkészülési mérkőzésén szoros vereséget szenvedett a DEAC.

A porubai torna csütörtöki játéknapján a DEAC ellenfele a legutóbbi lengyel bajnokság ötödik helyezettje, a JKH GKS Jastrzebie volt. Hozzájuk is jutott a legutóbbi idény dunaújvárosi légiósai közül, Artem Iossafov és Henrich Jabornik személyében. A debrecenieknél ezúttal a fiatal Gönczi Lajos kapott lehetőséget a kapuban.

Nagyon rosszul kezdődött a meccs debreceni szempontból, ugyanis a 2. percben 33 másodperc alatt két kisbüntetést is összeszedtek. Daloga akadályozásért, Kulesov kampózásért ült ki. A kettős előnyt példamutató hatékonysággal használták ki a lengyelek, a 3. perc elején éppen Jabornik kettős előnyben, a 4. perc közepén pedig Sikela a fennmaradó szimpla előny ideje alatt volt eredményes a részükről. Szerencsére ezt követően sikerült rendezni a sorokat, így a 17. percben Novotny és az Újpestről érkezett Sági asszisztjából Izacky szépített.

A második harmad kísértetiesen ugyanolyan koreográfiával kezdődött, mint az első. Phil Kiss szedett össze egy perc alatt egy kiállítást a játék késleltetéséért, amelyet az ellenfél ismét magabiztosan használt ki. Három előnyből három gólt szerzett a Jastrzebie. Szerencsére a 30. percben a debreceniek is megmutatták, hogy tudnak élni az emberelőnyökkel, Phil Kiss lövésébe ért bele Izacky, aki így a második gólját szerezte ezen a meccsen. A harmadik harmad eleji újabb debreceni emberhátrányt viszont sikerült túlélni, de újabb debreceni gól sem született. Maradt tehát a 3-2-es lengyel győzelem. Helyszíni beszámolók szerint a Jastrzebie akarata érvényesült a mérkőzés nagyobb részében, de a sok helyzetet elpuskáztak, a DEAC pedig Gönczi vezetésével jól tartotta magát hátul, így szorossá tudta tenni a végeredményt.

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)–Gyergyói HK (Léva) 7-6 b.
19:00: MAC Újbuda–Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Bécs)

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba)
17:00: MAC Újbuda–Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 15., csütörtök:
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály)
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Ljubljana)
??:?? Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár)
??:??: Szlovákia U20–Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice)
18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)
19:00: MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok)
??:??: HC07 Detva (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 17., szombat:
Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
??:??: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 18., vasárnap:
Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 20., kedd:
HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
16:30: Fehérvár AV19–Villach (EBEL, Bled)
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)–UTE (Maribor)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
??:?? HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)

augusztus 24., szombat:
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
??:?? Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1., Bled)

augusztus 25., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék–(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1., Poprád)
??:?? Fehérvár AV19–Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga, Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
17:00 HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

augusztus 31., szombat:
UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 1., vasárnap:
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)
FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

A Corona Brassó 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 15., csütörtök, ??:??: Szlovákia U20–Corona Brassó (Gyetva)
augusztus 16., péntek, ??:??: HC07 Detva (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)
augusztus 17., szombat, ??:??: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)

A Csíkszeredai Sportklub 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 30-szeptember 1.: Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

A DEAC 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 7., szerda, 19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 8., csütörtök, 16:00: DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 9., péntek, 19:15: HC Torax Poruba (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 10., szombat: 11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE-3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 15., csütörtök, 17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály)
augusztus 23., péntek, 18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
augusztus 30., péntek, 18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
szeptember 9., hétfő, 18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

A Dunaújvárosi Acélbikák 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 10., szombat, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
augusztus 15., csütörtök, 19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Ljubljana)
augusztus 16., péntek, 17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice)
augusztus 29., csütörtök, 18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
augusztus 30., péntek, 17:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
szeptember 3., kedd, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
szeptember 5., csütörtök, ??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

A DVTK Jegesmedvék 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 9., péntek, 17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
augusztus 16., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)
augusztus 22., csütörtök 19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
augusztus 23., péntek: 15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
augusztus 25., vasárnap: Tátra Kupa helyosztó (HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1.) (Poprád)
augusztus 30., péntek, 17:00 HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
szeptember 6., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)

A Fehérvár AV19 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 10., szombat: ??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 11., vasárnap: ??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 23., péntek: 16:30 Fehérvár AV19–Villach (EBEL) (Bled)
augusztus 24., szombat: ??:?? Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1.) (Bled)
augusztus 25., vasárnap: ??:?? Fehérvár AV19–Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Bled)
augusztus 31., szombat: FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
szeptember 7-8. Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna (Székesfehérvár)

A Fehérvári Titánok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., csütörtök, ??:?? Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Bécs)
augusztus 10., szombat, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
augusztus 15., csütörtök: Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga)
augusztus 30-szeptember 1.: Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti
szeptember 5., csütörtök, ??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

Az FTC-Telekom 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 16., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 27., kedd, 18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
augusztus 31., szombat:FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
szeptember 3., kedd: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

A Gyergyói HK 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat: 17:00: HK Levice (SVK-2.)–Gyergyói HK (Léva)
augusztus 30-szeptember 1.: Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

A Hokiklub Budapest 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 30., péntek, 18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
szeptember 3., kedd, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
szeptember 6., péntek, 18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)
szeptember 9., hétfő, 17:00: Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)

A MAC Újbuda 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat, 19:00: MAC Újbuda–Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor)
augusztus 10., szombat, 17:00: MAC Újbuda–Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok)
augusztus 16., péntek, 19:00: MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok)
augusztus 24., szombat: 20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
augusztus 25., vasárnap: ??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 29., csütörtök, 18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Újbuda (Znojmo)

A Schiller-Vasas HC 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 17., szombat: Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
augusztus 18., vasárnap: Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)
augusztus 23., péntek: HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)
augusztus 28., szerda, 18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva)
augusztus 30., péntek, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
szeptember 9., hétfő, 18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

Az UTE 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 20., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 23., péntek, 17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)–UTE (Maribor)
augusztus 27., kedd: HC TORAX Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 28., szerda, 18:00: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 31., szombat: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd, 18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)

A Visegrád Kupa mérkőzései:

augusztus 13., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)–HC Torax Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 16., péntek: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie)
augusztus 20., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 21., szerda: HC Torax Poruba (CZE-2.)–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 24., szombat: Podhale Nowy Targ (POL-1.)–HC 07 Detva (SVK-1., Visegrád Kupa, Nowy Targ)
augusztus 27., kedd: HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 27., kedd: HK Nitra (SVK-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 30., péntek: HK Nitra (SVK-1.)–JKH GKS Jastrzębie (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 31., szombat: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 2., hétfő
EBJL 17:15 VASETO 5-4 HVÉGE
EL 18:00 FTCBRA 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U21 19:10 UTEPHC 7-0VÉGE
december 3., kedd
EXL 18:00 MISNIT 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 NZÁMAC 5-3VÉGE
U21 19:00 ETODHK 2-11VÉGE
EBEL 19:45 HCBAVS 3-0VÉGE
december 4., szerda
KHL 17:30 CSZDMO 
    • SPORT 2
EBJL 19:00 ETOVAS 3-12VÉGE
U21 19:40 KMHPHC 1-3VÉGE
december 5., csütörtök
KHL 15:00 SZJMMG 
    • SPORT 2
EBJL 18:30 MISMAC 5-4VÉGE
EL 18:30 DEBSCC 1-3VÉGE
UPV 19:00 H20K20 5-4 HVÉGE
december 6., péntek
EBJL 14:00 ZNODHK 2-4VÉGE
EL 17:30 BRADAB 2-0VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 DUMMIS 3-6VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 4-1VÉGE
EXL 18:00 DTRMAC 8-2VÉGE
december 7., szombat
EBJL 12:30 EHCVAS 
EBJL 12:45 ZNODHK 
EBJL 13:40 AVSMAC 
U18 13:40 AVSMAC 
U18 14:00 SZEDAB 
EBJL 17:15 KACMIS 
EL 17:30 BRAHKB 
EL 17:30 GYEDAB 
EBJL 17:50 VICUTE 
SVK3 18:00 SENPHC 
U18 19:50 ÓHAKMH 
december 8., vasárnap
EBJL 11:30 EHLDHK 
EXL 17:00 LMIMAC 
EBEL 17:30 AVSG99 
    • DIGI SPORT 2
EBJL 17:30 OKRETO 
EXL 17:30 MISNZÁ 
UPV 18:00 H20K20 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:30 UTESCC 
U21 18:30 FTCPHC 
Partnerünk