MAC Újbuda?Traktor 2-6

   

Majoross Gergely csapata helytállt a KHL-es ellenfelével szemben.

A mérkőzés elején Bálizs hiába védett egy kapu mögüli passz utáni lövést, Jerofejevs a lecsorgó korongból vezetéshez juttatta a Traktort. Az első komolyabb MAC-lövés Pápa Márton nevéhez fűződik, Milnyikov fogta a pakkot. Az első harmadban mindkét csapat pontatlanul játszott, a Traktor alakított ki több veszélyes helyzetet, az oroszok próbáltak kombinatívan játszani, miközben a MAC támadásait megszűrték a védőik. A második cseljabinszki gólt Tyerescsenko lőtte egy tilos felszabadítást követő buli után. A játékrész vége felé egyre inkább a Traktor akarata érvényesült, a magyar együttes Bálizsnak köszönhette, hogy kétgólos hátránnyal vonult szünetre.

Az első kiállítás a középső harmad elején jött el, Pápa ült ki két percre. A hátrányt kivédekezte a MAC, sőt a kiegészülés után nem sokkal 2 az 1 elleni akció végén Josh Pitt szépített. A gólt követően felélénkült az Extraliga-csapat, hiába, egy kijátszott akció végén Tyertisnij betalált a vert helyzetben lévő Bálizsnak. Kapust cserélt a MAC, Tomás Halasz pedig gyorsan kapott két gólt: rövid időn belül előbb egy jó passz után Hyka csúsztatta el a korongot a lábai között, aztán Borodkin lőtt bombagólt egy korongjáratás végén. A játékrész végén megszületett a MAC második gólja, egy ellentámadás végén Nagy Krisztián értékesítette a ziccerét.

A záró felvonásban Fatyejev büntetésével 5 a 4 ellen játszhatott a MAC, nem élt a lehetőséggel. A kiegészülést követően Thomas betuszkolta a korongot Halasz kapujába. A folytatásban nem született gól, a csapatok már nem játszottak annyira élesen, mint előtte. A Traktor 6-2-re győzött a MAC ellen Mariborban.

mac-traktor-2

fotó: MAC Újbuda

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)?Gyergyói HK (Léva) 7-6 b.
19:00: MAC Újbuda?Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 8., csütörtök:
??:?? DEAC?JKH GKS Jastrzebie (POL-1., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)
??:?? Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Bécs)

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
??:?? DEAC?Draci Sumperk (CZE-3., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 10., szombat:
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
17:00: MAC Újbuda?Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok)
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
??:?? TORAX Kupa, Poruba – helyosztó: DEAC?Szariarka Karaganda (KAZ) /GKS Katowice (POL-1.) / HC TORAX Poruba (CZE_2.)

augusztus 11., vasárnap:
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 15., csütörtök:
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DEAC (Nagymihály)
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Ljubljana)
??:?? Fehérvári Titánok?EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár)
??:??: Szlovákia U20?Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice)
18:00: DVTK Jegesmedvék?FTC-Telekom (Miskolc)
19:00: MAC Újbuda?Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok)
??:??: HC07 Detva (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 17., szombat:
Schiller-Vasas HC?HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
??:??: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 18., vasárnap:
Schiller-Vasas HC?HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 20., kedd:
HC 07 Detva (SVK-1.)?UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék?Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
16:30: Fehérvár AV19?Villach (EBEL, Bled)
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)?UTE (Maribor)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?DEAC (Nagytapolcsány)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
??:?? HK Trnava (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)

augusztus 24., szombat:
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)?MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
??:?? Fehérvár AV19?Grenoble (FRA-1., Bled)

augusztus 25., vasárnap:
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék?(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1., Poprád)
??:?? Fehérvár AV19?Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga, Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom?MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
HC TORAX Poruba (CZE-2.)?UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)?MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
17:00 HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC?Hokiklub Budapest (Debrecen)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

augusztus 31., szombat:
UTE?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
FTC-Telekom?Fehérvár AV19 (szuperkupa, Tüskecsarnok?)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 1., vasárnap:
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE?MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok?Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Léva)
FTC Telekom?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest?HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30 DEAC?Schiller-Vasas (Debrecen)

A Corona Brassó 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 15., csütörtök, ??:??: Szlovákia U20?Corona Brassó (Gyetva)
augusztus 16., péntek, ??:??: HC07 Detva (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva)
augusztus 17., szombat, ??:??: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva)

A Csíkszeredai Sportklub 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 30-szeptember 1.: Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

A DEAC 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., csütörtök, ??:??: DEAC?JKH GKS Jastrzebie (POL-1., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 9., péntek, ??:??: DEAC?Draci Sumperk (CZE-3., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 10., szombat: ??:?? TORAX Kupa, Ostrava-Poruba – helyosztó: DEAC?Szariarka Karaganda (KAZ) /GKS Katowice (POL-1.) / HC TORAX Poruba (CZE_2.)
augusztus 15., csütörtök, 17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DEAC (Nagymihály)
augusztus 23., péntek, 18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?DEAC (Nagytapolcsány)
augusztus 30., péntek, 18:00: DEAC?Hokiklub Budapest (Debrecen)
szeptember 9., hétfő, 18:30 DEAC?Schiller-Vasas (Debrecen)

A Dunaújvárosi Acélbikák 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 10., szombat, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
augusztus 15., csütörtök, 19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Ljubljana)
augusztus 16., péntek, 17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice)
augusztus 29., csütörtök, 18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
augusztus 30., péntek, 17:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
szeptember 3., kedd, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
szeptember 5., csütörtök, ??:??: Fehérvári Titánok?Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

A DVTK Jegesmedvék 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 9., péntek, 17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
augusztus 16., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék?FTC-Telekom (Miskolc)
augusztus 22., csütörtök 19:00: HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
augusztus 23., péntek: 15:00: DVTK Jegesmedvék?Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
augusztus 25., vasárnap: Tátra Kupa helyosztó (HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1.) (Poprád)
augusztus 30., péntek, 17:00 HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
szeptember 6., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)

A Fehérvár AV19 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 10., szombat: ??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 11., vasárnap: ??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 23., péntek: 16:30 Fehérvár AV19?Villach (EBEL) (Bled)
augusztus 24., szombat: ??:?? Fehérvár AV19?Grenoble (FRA-1.) (Bled)
augusztus 25., vasárnap: ??:?? Fehérvár AV19?Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Bled)
augusztus 31., szombat: FTC-Telekom?Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
szeptember 7-8. Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna (Székesfehérvár)

A Fehérvári Titánok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., csütörtök, ??:?? Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Bécs)
augusztus 10., szombat, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
augusztus 15., csütörtök: Fehérvári Titánok?EC KAC II (Alpesi Liga)
augusztus 30-szeptember 1.: Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti
szeptember 5., csütörtök, ??:??: Fehérvári Titánok?Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

Az FTC-Telekom 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 16., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék?FTC-Telekom (Miskolc)
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 27., kedd, 18:30: FTC-Telekom?MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
augusztus 31., szombat:FTC-Telekom?Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
szeptember 3., kedd: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek: FTC Telekom?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

A Gyergyói HK 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat: 17:00: HK Levice (SVK-2.)?Gyergyói HK (Léva)
augusztus 30-szeptember 1.: Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

A Hokiklub Budapest 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 30., péntek, 18:00: DEAC?Hokiklub Budapest (Debrecen)
szeptember 3., kedd, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
szeptember 6., péntek, 18:00: HK Levice (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Léva)
szeptember 9., hétfő, 17:00: Hokiklub Budapest?HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)

A MAC Újbuda 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat, 19:00: MAC Újbuda?Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor)
augusztus 10., szombat, 17:00: MAC Újbuda?Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok)
augusztus 16., péntek, 19:00: MAC Újbuda?Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok)
augusztus 24., szombat: 20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)?MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
augusztus 25., vasárnap: ??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 29., csütörtök, 18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)?MAC Újbuda (Znojmo)

A Schiller-Vasas HC 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 17., szombat: Schiller-Vasas HC?HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
augusztus 18., vasárnap: Schiller-Vasas HC?HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)
augusztus 23., péntek: HK Trnava (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)
augusztus 28., szerda, 18:00: HK Levice (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Léva)
augusztus 30., péntek, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
szeptember 9., hétfő, 18:30 DEAC?Schiller-Vasas (Debrecen)

Az UTE 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 20., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)?UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 23., péntek, 17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)?UTE (Maribor)
augusztus 27., kedd: HC TORAX Poruba (CZE-2.)?UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 28., szerda, 18:00: HC Topolcany (SVK-2.)?UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 31., szombat: UTE?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd, 18:00: UTE?MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)

A Visegrád Kupa mérkőzései:

augusztus 13., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)?HC TORAX Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 16., péntek: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie)
augusztus 20., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)?UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 21., szerda: HC TORAX Poruba (CZE-2.)?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 24., szombat: Podhale Nowy Targ (POL-1.)?HC 07 Detva (SVK-1., Visegrád Kupa, Nowy Targ)
augusztus 27., kedd: HC TORAX Poruba (CZE-2.)?UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 27., kedd: HK Nitra (SVK-1.)?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 30., péntek: HK Nitra (SVK-1.)?JKH GKS Jastrzębie (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 31., szombat: UTE?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek: FTC Telekom?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2