HK Levice?Gyergyói HK 7-6

   

A gyergyószentmiklósiak izgalmas mérkőzésen büntetőkkel alulmaradtak a szezonbeli első felkészülési mérkőzésükön.

A Gyergyói HK szombaton Léván lépett jégre. Strömberg együttese az első harmad után 1-1-re állt szlovák másodosztályú ellenfelével szemben, aztán a második játékrész után a szlovákok 4-2-re vezettek. A harmadik húsz percben 6-4-es hátrányban is voltak a gyergyóiak, de döntetlenre mentették a találkozót. A büntetőkből a HK Levice jött ki jobban, a Gyergyói HK 7-6-ra alulmaradt. Az Erste Liga-csapatban Zagidullin mesterhármast szerzett, Bushbacher, Péter és Antal 1-1 gólt lőtt.

A gyergyószentmiklósiak legközelebb augusztus 30. és szeptember 1. között játszanak edzőmérkőzéseket a Gyilkostó Kupán.

Gyergyói HK: Jordon Cooke (Ruczuj Gellért) ? Jereme Tendler, Andreas Valdix, Phil Bushbacher, Góga Attila, Kozma Zsolt ? Albert Zagidullin, Dmitrij Pesztunov, Csergő Hunor, Igor Bobcek Tyimur Raszulov ? Antal Zsombor, Péter Zsolt, Mircea Constantin, Nagy Csaba, Orbán Szilárd ? Sára Tibor, Benedek Roland, Elekes-Darabont Hunor, Ferencz Csibi Róbert Florin Creanga

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)?Gyergyói HK (Léva) 7-6 b.
19:00: MAC Újbuda?Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor)

augusztus 8., csütörtök:
??:?? DEAC?JKH GKS Jastrzebie (POL-1., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)
??:?? Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Bécs)

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
??:?? DEAC?Draci Sumperk (CZE-3., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 10., szombat:
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
17:00: MAC Újbuda?Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok)
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
??:?? TORAX Kupa, Poruba ? helyosztó: DEAC?Szariarka Karaganda (KAZ) /GKS Katowice (POL-1.) / HC TORAX Poruba (CZE_2.)

augusztus 11., vasárnap:
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 15., csütörtök:
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DEAC (Nagymihály)
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Ljubljana)
??:?? Fehérvári Titánok?EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár)
??:??: Szlovákia U20?Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice)
18:00: DVTK Jegesmedvék?FTC-Telekom (Miskolc)
19:00: MAC Újbuda?Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok)
??:??: HC07 Detva (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 17., szombat:
Schiller-Vasas HC?HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
??:??: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 18., vasárnap:
Schiller-Vasas HC?HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 20., kedd:
HC 07 Detva (SVK-1.)?UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék?Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
16:30: Fehérvár AV19?Villach (EBEL, Bled)
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)?UTE (Maribor)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?DEAC (Nagytapolcsány)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
??:?? HK Trnava (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)

augusztus 24., szombat:
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)?MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
??:?? Fehérvár AV19?Grenoble (FRA-1., Bled)

augusztus 25., vasárnap:
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék?(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1., Poprád)
??:?? Fehérvár AV19?Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga, Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom?MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
HC TORAX Poruba (CZE-2.)?UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)?MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
17:00 HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC?Hokiklub Budapest (Debrecen)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

augusztus 31., szombat:
UTE?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
FTC-Telekom?Fehérvár AV19 (szuperkupa, Tüskecsarnok?)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 1., vasárnap:
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE?MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok?Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Léva)
FTC Telekom?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest?HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30 DEAC?Schiller-Vasas (Debrecen)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2