DEAC–Draci Sumperk 3-5

   

A debreceniek hiába fordítottak a csehek elleni mérkőzésen, nyeretlenül zárták a Torax Kupát.

A Torax Kupa utolsó napján az egyaránt nyeretlen DEAC és Draci Sumperk egymás ellen zárta a tornát. A magyar együttesnek nem volt sok ideje pihenni, ugyanis pénteken 19:15-től játszottak a házigazda ellen. A cseh harmadosztályú csapat az első harmad végén megszerezte a vezetést, aztán a második játékrész elején fordított az Erste ligás együttes: előbb Hári Norbert, aztán Molnár Dávid talált be a cseheknek. A második szünetig két gólt szereztek a csehek. A 43. percben Hári újra egyenlített, hiába, a Draci Sumperk 5 perccel később 18 másodperc alatt kétszer is betalált Gönczi kapujába.

A DEAC 5-3-ra kikapott, négy vereséggel zárta a Torax Kupát. A debreceni játékosoknak nincs sok idejük pihenni: csütörtökön a szlovák Extraliga újonca, a Dukla Michalovce vár rájuk.

A DEAC 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 7., szerda, 19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2
augusztus 8., csütörtök, 16:00: DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
augusztus 9., péntek, 19:15: HC Torax Poruba (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2
augusztus 10., szombat: 11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE-3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 3-5
augusztus 15., csütörtök, 17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály)
augusztus 23., péntek, 18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
augusztus 30., péntek, 18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
szeptember 9., hétfő, 18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)–Gyergyói HK (Léva) 7-6 b.
19:00: MAC Újbuda–Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Bécs) 4-8

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 3-5
17:00: MAC Újbuda–Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 15., csütörtök:
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály)
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Ljubljana)
??:?? Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár)
??:??: Szlovákia U20–Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice)
18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)
19:00: MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok)
??:??: HC07 Detva (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 17., szombat:
Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
??:??: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 18., vasárnap:
Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 20., kedd:
HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
16:30: Fehérvár AV19–Villach (EBEL, Bled)
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)–UTE (Maribor)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
??:?? HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)

augusztus 24., szombat:
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
??:?? Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1., Bled)

augusztus 25., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék–(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1., Poprád)
??:?? Fehérvár AV19–Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga, Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
17:00 HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

augusztus 31., szombat:
UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 1., vasárnap:
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)
FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 21., szerda
U20 19:15 HUNLIF 4-6VÉGE
augusztus 22., csütörtök
U18 15:30 ITASVK 0-5VÉGE
U20 16:00 HUNVAX 1-4VÉGE
NŐI 18:00 HUNGER 1-5VÉGE
FEL 19:00 KOSMIS 4-2VÉGE
U18 19:00 HUNPOL 7-3VÉGE
augusztus 23., péntek
FEL 15:00 MISCRA 3-2VÉGE
U18 15:30 SVKPOL 3-1VÉGE
U20 15:45 HUNFRA 4-2VÉGE
FEL 16:30 AVSVSV 1-2VÉGE
FEL 17:00 STOUTE 1-10VÉGE
FEL 17:30 TRNVAS 2-1VÉGE
FEL 18:00 NITFTC 3-2VÉGE
FEL 18:00 TOPDEB 2-5VÉGE
NŐI 18:00 SUIGER 3-2VÉGE
U18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
augusztus 24., szombat
U18 12:00 POLITA 3-4 HVÉGE
U18 15:30 HUNSVK INFO
U20 16:15 HUNAUT INFO
FEL 16:30 AVSGRN 
NŐI 17:20 HUNSUI INFO
FEL 20:00 SHSMAC 
augusztus 25., vasárnap
FEL   AVS
FEL   MIS
U20   HUN
FEL 19:00 CRDMAC 
augusztus 27., kedd
FEL 18:00 PRBUTE 
FEL 18:30 FTCNZÁ 
Partnerünk