Vienna Capitals Silver–Fehérvári Titánok 4-8

   

Magabiztos győzelmet arattak a Fehérvári Titánok a Vienna Capitals farm elleni bécsi felkészülési mérkőzésen.

Amióta a Vienna Capitals farmcsapatot indít a felnőttek között, a Fehérvári Titánok megmérkőzik velük az előszezonban. Bár két év után a bécsiek a magyar bázisú Erste Ligából a hazai szervezésű Alpesi Ligába váltottak, a kapcsolat megmaradt, mindkét gárda az egymás elleni bécsi összecsapással nyitotta a felkészülési meccsek sorát. A bécsiek július végén nagyon komoly figyelmet kaptak, a Las Vegas Golden Knights stábja segítségével képességfejlesztő táborban vettek részt. Mindkét csapat jelentősen átalakult az Erste Liga tavaszi befejezése óta. Fehérváron lecserélték a komplett légiós sort és számos hazai játékos is távozott, őket a saját utánpótlásból pótolták.

Kiss Dávid vezetőedző a Gyenes (Szeles) – Mihály, Zion, Dézsi, Vas, McCutcheon – Campbell, Péter, Buzás, Horváth, Kiss – Nagy, Császár, Madácsi, Imre, Erdély – Almási, Vincze sorokat küldte jégre. Az első két harmadban jobbára az történt, amit a fehérváriak szerettek volna, az első 20 percet 2-1-re, a másodikat 4-0-ra nyerték. Az utolsó játékrészre egy kicsit alábbhagyott a Titánok lendülete, azt 3-2-re nyerték a bécsiek, végeredményben 8-4-es fehérvári győzelem született. A gólszerzők a Vienna csapatából Neubauer, Böhm, Hermanstad és Ranftl, a Fehérvári Titánoktól Madácsi 3, Dézsi 2 gólt szerzett, mellettük Zion, Nagy és McCutcheon volt még eredményes.

vic-tit

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)–Gyergyói HK (Léva) 7-6 b.
19:00: MAC Újbuda–Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Bécs) 4-8

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba)
17:00: MAC Újbuda–Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 15., csütörtök:
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály)
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Ljubljana)
??:?? Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár)
??:??: Szlovákia U20–Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice)
18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)
19:00: MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok)
??:??: HC07 Detva (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 17., szombat:
Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
??:??: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 18., vasárnap:
Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 20., kedd:
HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
16:30: Fehérvár AV19–Villach (EBEL, Bled)
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)–UTE (Maribor)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
??:?? HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)

augusztus 24., szombat:
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
??:?? Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1., Bled)

augusztus 25., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék–(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1., Poprád)
??:?? Fehérvár AV19–Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga, Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
17:00 HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

augusztus 31., szombat:
UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 1., vasárnap:
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)
FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

A Corona Brassó 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 15., csütörtök, ??:??: Szlovákia U20–Corona Brassó (Gyetva)
augusztus 16., péntek, ??:??: HC07 Detva (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)
augusztus 17., szombat, ??:??: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva)

A Csíkszeredai Sportklub 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 30-szeptember 1.: Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

A DEAC 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 7., szerda, 19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2
augusztus 8., csütörtök, 16:00: DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
augusztus 9., péntek, 19:15: HC Torax Poruba (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 10., szombat: 11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE-3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 15., csütörtök, 17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály)
augusztus 23., péntek, 18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
augusztus 30., péntek, 18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
szeptember 9., hétfő, 18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

A Dunaújvárosi Acélbikák 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 10., szombat, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
augusztus 15., csütörtök, 19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Ljubljana)
augusztus 16., péntek, 17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice)
augusztus 29., csütörtök, 18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
augusztus 30., péntek, 17:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
szeptember 3., kedd, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
szeptember 5., csütörtök, ??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

A DVTK Jegesmedvék 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 9., péntek, 17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
augusztus 16., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)
augusztus 22., csütörtök 19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
augusztus 23., péntek: 15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
augusztus 25., vasárnap: Tátra Kupa helyosztó (HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1.) (Poprád)
augusztus 30., péntek, 17:00 HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
szeptember 6., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)

A Fehérvár AV19 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 10., szombat: 20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 11., vasárnap: 19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 23., péntek: 16:30 Fehérvár AV19–Villach (EBEL) (Bled)
augusztus 24., szombat: ??:?? Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1.) (Bled)
augusztus 25., vasárnap: ??:?? Fehérvár AV19–Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga) (Bled)
augusztus 31., szombat: FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
szeptember 7-8. Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna (Székesfehérvár)

A Fehérvári Titánok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., csütörtök, 19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Bécs)
augusztus 10., szombat, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
augusztus 15., csütörtök: Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga)
augusztus 30-szeptember 1.: Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti
szeptember 5., csütörtök, ??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

Az FTC-Telekom 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 16., péntek, 18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc)
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 27., kedd, 18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
augusztus 31., szombat:FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok?)
szeptember 3., kedd: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

A Gyergyói HK 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat: 17:00: HK Levice (SVK-2.)–Gyergyói HK (Léva) 7-6 b.
augusztus 30-szeptember 1.: Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

A Hokiklub Budapest 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 30., péntek, 18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
szeptember 3., kedd, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
szeptember 6., péntek, 18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)
szeptember 9., hétfő, 17:00: Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)

A MAC Újbuda 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat, 19:00: MAC Újbuda–Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6
augusztus 10., szombat, 17:00: MAC Újbuda–Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok)
augusztus 16., péntek, 19:00: MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok)
augusztus 24., szombat: 20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
augusztus 25., vasárnap: 19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
augusztus 29., csütörtök, 18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Újbuda (Znojmo)

A Schiller-Vasas HC 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 17., szombat: Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
augusztus 18., vasárnap: Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)
augusztus 23., péntek: HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)
augusztus 28., szerda, 18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva)
augusztus 30., péntek, 18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
szeptember 9., hétfő, 18:30 DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

Az UTE 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 20., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 23., péntek, 17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)–UTE (Maribor)
augusztus 27., kedd: HC TORAX Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 28., szerda, 18:00: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 31., szombat: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd, 18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)

A Visegrád Kupa mérkőzései:

augusztus 13., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)–HC Torax Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 16., péntek: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie)
augusztus 20., kedd: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)
augusztus 21., szerda: HC Torax Poruba (CZE-2.)–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 24., szombat: Podhale Nowy Targ (POL-1.)–HC 07 Detva (SVK-1., Visegrád Kupa, Nowy Targ)
augusztus 27., kedd: HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 27., kedd: HK Nitra (SVK-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 30., péntek: HK Nitra (SVK-1.)–JKH GKS Jastrzębie (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 31., szombat: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 14., hétfő
EL 18:00 TITDEB 0-1VÉGE
    • M4 SPORT
VIS 18:00 FTCTOX 2-1VÉGE
U18Q 18:40 MACSZA 3-2VÉGE
október 15., kedd
BL 17:00 PLZZUG 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABHKB 4-2VÉGE
VIS 18:00 JASUTE 4-0VÉGE
U18Q 19:10 AVSSZA 4-3VÉGE
U18Q 19:20 FTCPHC 2-4VÉGE
október 16., szerda
U21Q 18:00 MACVAS 2-4VÉGE
U21Q 19:00 DABFTC 10-1VÉGE
U21Q 19:00 ETODHK 3-6VÉGE
BL 19:30 LIBAUG 
    • SPORT 2
U21Q 19:40 AVSUTE 7-4VÉGE
október 17., csütörtök
KHL 18:00 AKBJOK 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 MACSZG 8-0VÉGE
U18Q 18:45 UTEPHC 0-2VÉGE
U18Q 19:00 DABVAS 3-7VÉGE
U18Q 19:00 ETOSZA 1-6VÉGE
október 18., péntek
EBYSL 13:30 VASRBS 
KK 15:00 BRARIG INFO
KK 16:00 FTCTXU INFO
EBYSL 16:30 OKAAVS 
EXL 17:30 DUMMAC INFO
EL 18:00 HKBGYE INFO
EL 18:00 UTEDAB INFO
EL 18:30 DEBVAS INFO
EL 18:30 TITSCC INFO
EBEL 19:15 RBSAVS 
EBYSL 19:15 VICMAC 
U18Q 19:20 FTCSZA INFO
EBYSL 19:30 UTEHCI 
október 19., szombat
EWHL   KMHPOL 
EBYSL 10:30 VASVSV 
EBYSL 11:15 EASMAC 
EBJL 14:10 VASDHK 
EBJL 14:50 VICMIS 
EBJL 15:00 ETOEHC 
U18Q 15:10 DABSZG 
KK 16:00 FTCOLJ 
EBYSL 16:30 UTERBS 
EBYSL 16:30 VICAVS 
EWHL 17:00 BOZMAC 
U18Q 17:20 MACAVS 
EL 17:30 TITVAS 
KK 17:30 DONBRA 
EL 18:00 DABGYE 
SVK3 18:00 PHCIZH 
október 20., vasárnap
EWHL   POLKMH 
EBYSL 08:30 OKAMAC 
EBYSL 09:00 VASHCI 
EBYSL 11:00 EASAVS 
KK 13:30 CZBBRA 
EBYSL 15:00 UTEVSV 
EXL 17:00 MACNIT 
EXL 17:00 ZVOMIS 
EBEL 17:30 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
KK 18:00 RITFTC 
EL 18:30 DEBHKB 
EL 18:30 UTESCC 
U21Q 19:05 DABPHC 
Partnerünk