HK Nitra–FTC-Telekom 3-2

   

Az Erste Liga-bajnok nagyon szépen helytállt idei első Visegrád Kupa-mérkőzésén, pontot azonban nem sikerült szereznie.

Az Extraliga ezüstérmese két harmadon keresztül nem tudott mit kezdeni az FTC-Telekommal, sőt: Fodor Szabolcs együttese a 27. percben Nagy Gergő révén megszerezte a vezetést, így a második szünetben 0-1 állt a táblán. Az utolsó játékrészben viszont magára talált a HK Nitra, és bő tíz perc alatt három találatot elérve fordított. A zöld-fehérek ekkor sem adták fel, Roczanov révén felzárkóztak, ám egyenlíteniük már nem sikerült, hiába próbálkoztak a kapuslehozatallal is, 3-2 lett a végeredmény.

A Visegrád Kupa mérkőzései:

augusztus 13., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–HC Torax Poruba (CZE-2., Visegrád Kupa, Gyetva) 3-1
augusztus 16., péntek, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Jastrzębie) 3-0
augusztus 20., kedd, 18:00: HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1
augusztus 21., szerda, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba) 3-1
augusztus 23., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra) 3-2
augusztus 24., szombat, 18:00: Podhale Nowy Targ (POL-1.)–HC 07 Detva (SVK-1., Visegrád Kupa, Nowy Targ)
augusztus 27., kedd, 18:00: HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)
augusztus 27., kedd, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 30., péntek, 18:00: HK Nitra (SVK-1.)–JKH GKS Jastrzębie (POL-1., Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 31., szombat, 18:30: UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
szeptember 3., kedd, 19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)
szeptember 6., péntek, 18:30: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 29., csütörtök
EL 19:00 UTEDEB 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 30., péntek
EL 18:30 MISFTC 0-1VÉGE
EL 18:40 BJAFHA 6-0VÉGE
ICEHL 19:15 AVSASI 5-2VÉGE
október 1., szombat
SHL 15:15 HVJOSK 
    • SPORT 2
október 2., vasárnap
EL 16:30 BRASCC 0-1VÉGE
EL 17:00 DABFTC 2-4VÉGE
EL 17:30 FHAUTE 3-2VÉGE
ICEHL 17:30 OLLAVS 4-3 HVÉGE
EL 17:40 BJADEB 9-3VÉGE
október 4., kedd
BL 18:00 KATAVS 2-4VÉGE
október 5., szerda
MK 18:30 JMADAB 
MK 18:45 ÚJASZG 
MK 20:40 IKOWRM 
október 7., péntek
EL 17:30 BRADAB 
EL 17:30 GYEDEB 
EL 17:30 SCCMIS 
EL 18:00 UTEBJA 
EL 18:30 FTCFHA 
NL 19:45 GSEZSC 
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum