Hydro Fehérvár AV19?Jesenice 3-1

   

A fehérvári EBEL-csapat győzelemmel zárta a bledi felkészülési tornát.

A bledi felkészülési torna harmadik napján az Alpesi Ligában szerepelő Jesenice várt a Hydro Fehérvár AV19-re. A mérkőzés elején a Fehérvár támadott többet, igaz a Jesenicének is volt helyzete, ám a vezetést a magyar csapat ragadta magához a 7. percben. Yogan lövése még levágódott egy védő lábáról, éppen Stipsicz elé, aki egyből a felső sarokba küldte a korongot (1-0). A szlovén csapat második emberelőnyét már gólra váltotta. A 18. percben Sodja maradt egyedül a bal kapuvasnál, és egy lecsorgó korongot emelt a hálóba (1-1). A második harmad elején jött az első fehérvári létszámfölény. Ezt a 23. percben gyorsan inkább gólra cseréltek, miután egy gyönyörű figura végén Erdély szaggatta meg a hálót belülről (2-1). A szünetig hátralévő időben a fehérváriak két, a szlovénok egy emberelőnyt kaptak, ám ezeket nem tudták kihasználni. A harmadik húsz perc elején növelte előnyét a Fehérvár. A 43. percben emberelőnyben Lehtonen csaknem az alapvonalról megtalálta a talán csak egy korongnyi rést a szlovén hálóőr feje és a kapuvas között. Egészen kivételes gól volt (3-1). A lefújásig a Fehérvár kézben tartotta a játékot, de az állás már nem változott, így győzelemmel búcsúztak a tornától.

avsjes-201908

fotó: Hydro Fehérvár AV19-facebook

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)?Gyergyói HK (Léva) 7-6 bü.
19:00: MAC Újbuda?Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)?DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC?JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Bécs) 4-8

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)?DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC?Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 3-5
17:00: MAC Újbuda?Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok) 4-5
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 4-1
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 5-2

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 2-4

augusztus 15., csütörtök:
15:00: Szlovákia U20?Corona Brassó (Gyetva) 6-5
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DEAC (Nagymihály) 4-2
18:00 Fehérvári Titánok?EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár) 6-2
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák 3-1

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice) 3-2
18:00: DVTK Jegesmedvék?FTC-Telekom (Miskolc) 5-3
18:00: MAC Újbuda?Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok) 1-3
18:00: HC07 Detva (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva) 2-0

augusztus 17., szombat:
14:00: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva) 2-3 bü.
18:00 Schiller-Vasas HC?HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer) 2-5

augusztus 18., vasárnap:
18:00 Schiller-Vasas HC?HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer) 8-4

augusztus 20., kedd:
18:00 HC 07 Detva (SVK-1.)?UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 4-2

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék?Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 3-2
16:30: Fehérvár AV19?Villach (EBEL, Bled) 1-2
16:30: Csíkszeredai Sportklub?Sapientia U23 (Karcfalva) 8-1
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)?UTE (Maribor) 1-10
17:30 HK Trnava (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Nagyszombat) 2-1
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?DEAC (Nagytapolcsány) 2-5
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra) 3-2

augusztus 24., szombat:
16:00 Corona Brassó?Gyergyói HK (Brassó) 3-2
16:30 Fehérvár AV19?Grenoble (FRA-1., Bled) 3-4
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)?MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield) 5-4

augusztus 25., vasárnap:
16:30 Fehérvár AV19?Jesenice (Alpesi Liga, Bled) 3-1
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)?MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom?MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
18:00 HC Torax Poruba (CZE-2.)?UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)?MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
15:00: Csíkszeredai Sportklub?Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00: HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC?Hokiklub Budapest (Debrecen)
18:00 Gyergyói HK?Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

augusztus 31., szombat:
15:00 Csíkszeredai Sportklub?Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00 FTC-Telekom?Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok)
18:00 Gyergyói HK?Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:30 UTE?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)

szeptember 1., vasárnap:
15:00: Steaua Bucuresti?Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:00: Gyergyói HK?Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE?MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok?Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Léva)
18:30: FTC Telekom?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest?HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30: DEAC?Schiller-Vasas (Debrecen)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2