Hydro Fehérvár AV19–Villach 1-2

   

Hannu Järvenpää csapata szoros csatában alulmaradt EBEL-riválisával szemben a bledi tornán.

A két csapat jó iramban, de pontatlan játékkal kezdte a mérkőzést. A 12. percben a Villach megszerezte a vezetést: Kevin Schmidt egy támadó harmadban elhozott buli után a vasak találkozásához lőtte a korongot, Ouzas semmit sem láthatott. Sokáig úgy tűnt, a második harmad gól nélkül zárul, ám 48 másodperccel a vége előtt Miika Lahti betört a fehérvári harmadba, aztán egy váratlan fonáklövéssel betalált Ouzas botos kesztyűje mellett. A harmadik játékrész első támadásából szépített a Fehérvár: a Medvescaktól érkezett finn hátvéd, Mikko Lehtonen a bedobókör tetejéről verte be a korongot a vas alá. A székesfehérváriak öt perccel a vége előtt kettős emberelőnybe kerültek, Hannu Järvenpää időt kért. Az 5 a 3 elleni helyzettel nem élt a magyar EBEL-csapat, ahogyan a kapuslehozatal sem hozta meg az egyenlítést.

A Hydro Fehérvár AV19 2-1-re kikapott, szombaton a Villachot 8-0-ra verő francia Grenoble-lal játszik.

avshari

fotó: Soós Attila/Fehérvár AV19

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)–Gyergyói HK (Léva) 7-6 bü.
19:00: MAC Újbuda–Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor) 2-6

augusztus 7., szerda:
19:15 GKS Katowice (POL-1.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 8., csütörtök:
16:00 DEAC–JKH GKS Jastrzebie (POL-1., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 2-3
19:30 Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)–Fehérvári Titánok (Bécs) 4-8

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Nagymihály) 5-3
19:15 HC RT Torax Poruba 2011 (CZE-2.)–DEAC (Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 5-2

augusztus 10., szombat:
11:00 DEAC–Draci Sumperk (CZE_3., Torax Kupa, Ostrava-Poruba) 3-5
17:00: MAC Újbuda–Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok) 4-5
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 4-1
20:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 5-2

augusztus 11., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff) 2-4

augusztus 15., csütörtök:
15:00: Szlovákia U20–Corona Brassó (Gyetva) 6-5
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)–DEAC (Nagymihály) 4-2
18:00 Fehérvári Titánok–EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár) 6-2
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák 3-1

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)–Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice) 3-2
18:00: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom (Miskolc) 5-3
18:00: MAC Újbuda–Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok) 1-3
18:00: HC07 Detva (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva) 2-0

augusztus 17., szombat:
14:00: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)–Corona Brassó (Gyetva) 2-3 bü.
18:00 Schiller-Vasas HC–HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer) 2-5

augusztus 18., vasárnap:
18:00 Schiller-Vasas HC–HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer) 8-4

augusztus 20., kedd:
18:00 HC 07 Detva (SVK-1.)–UTE (Visegrád Kupa, Gyetva) 6-1

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)–DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 4-2

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék–Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád) 3-2
16:30: Fehérvár AV19–Villach (EBEL, Bled)
16:30: Csíkszeredai Sportklub–Sapientia U23 (Karcfalva)
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)–UTE (Maribor)
17:30 HK Trnava (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–DEAC (Nagytapolcsány)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)

augusztus 24., szombat:
16:00 Corona Brassó–Gyergyói HK (Brassó)
16:30 Fehérvár AV19–Grenoble (FRA-1., Bled)
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)–MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)

augusztus 25., vasárnap:
19:00 Cardiff Devils (GBR-1.)–MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék–(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1., Poprád)
??:?? Fehérvár AV19–Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga, Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom–MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
18:00 HC Torax Poruba (CZE-2.)–UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)–MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
15:00: Csíkszeredai Sportklub–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00: HKM Zvolen–DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC–Hokiklub Budapest (Debrecen)
18:00 Gyergyói HK–Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

augusztus 31., szombat:
15:00 Csíkszeredai Sportklub–Steaua Bucuresti (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
17:00 FTC-Telekom–Fehérvár AV19 (Szuperkupa, Tüskecsarnok)
18:00 Gyergyói HK–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:30 UTE–Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)

szeptember 1., vasárnap:
15:00: Steaua Bucuresti–Fehérvári Titánok (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)
18:00: Gyergyói HK–Csíkszeredai Sportklub (Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós)

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE–MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
19:00: JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)–FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)–Hokiklub Budapest (Léva)
18:30: FTC Telekom–GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest–HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30: DEAC–Schiller-Vasas (Debrecen)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Partnerünk