Ausztria–Magyarország 3-9

   

A magyar U15-ös válogatott veretlenül, 17-5-ös gólkülönbséggel nyerte meg a St. Pölten-i tornát.

Szombat délután úgy lépett jégre U15-ös válogatottunk, hogy biztosan tornagyőztes. A főleg 2000-ben született játékosokat összegyűjtő válogatott komolyan vette Ausztria elleni mérkőzést is és 9-3-as verésben részesítette a házigazdát. A magyar válogatott 42-21-re nyerte a kapura lövési mutatót, Vértes Nátán 2+2 ponttal zárt. Az U16-os csapat sikere után az egy évvel fiatalabb korosztály is tornagyőzelemmel zárta a válogatott hétvégét.

A St. Pölten-i U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 18., 11.00: Magyarország–St. Pölten U17 3-4

2014. december 18., 19.10: Magyarország–Szlovénia 2-1
2014. december 19., 15.40: Magyarország–Olaszország 6-1
2014. december 20., 13.40: Magyarország–Ausztria 9-3

Az U15-ös válogatott St. Pölten-i játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Márkus Levente 2000 UTE
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Horváth László 2000 Győr
Nagy Zalán 2000 Debrecen
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Csatárok:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Galántai Richárd 2000 Pesterzsébet
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Páterka Bence 2000 UTE
R. Szabó András 2000 Miskolc
Rácz Kristóf 2000 Debrecen
Tóth András 2000 MAC
Vértes Nátán 2000 Fehérvár
Zsigmond Áron Sándor 2000 HSC Csíkszereda


A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Máthé Csaba
Edző: Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Felszerelésmenedzser: Nagy József

 

A kaposvári U16-os torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 18., 12.30: Magyarország–Ausztria 4-3
2014. december 18., 20.00: Magyarország–Szlovénia 8-5
2014. december 19., 12.30: Magyarország–Olaszország 3-5
2014. december 19., 20.00: Magyarország–Szlovénia 11-5
2014. december 20., 12.30: Magyarország–Ausztria 5-3

Az U16-os válogatott kaposvári  játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bobák Gergő 1999 Fehérvár
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Molnár András 1999 UTE
Pokornyi Dávid 2000 UTE
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Daadou Ádám 1999 Iserlohn (GER)
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Horváth Bálint 1999 IF Troja Ljungby (SWE)
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Szalma Zsolt 1999 UTE


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Mercz Orsolya

 

A zlíni női U18-as Négy Nemzet Torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2014. december 19., 18.15: Csehország–Magyarország 7-1
2014. december 20., 15.00: Szlovákia–Magyarország
2014. december 21., 11.00: Magyarország–Lengyelország

A női U18-as válogatott zlíni játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Maruyama Yumi 2000 KMH
Poltzer Renáta 1997 KMH
Védők:
Fodor Lili Eszter 1999 Marilyn
Galántai Maja 1998 Marilyn
Holzer Bernadett 1998 KMH
Mayer Fruzsina 2000 Vasas U14
Odnoga Lotti 1999 KMH
Pál Vanda 1997 KMH
Szűcs Anita 1999 Sportország
Vakán Laura Tamara 2000 Marilyn
Támadók:
Egyedi Noémi 1998 KMH
Gottlibet Zóra 1998 Marilyn
Grkovic Jelena 1997 Marilyn
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Sportország
Pavuk Petra 1998 KMH
Páterka Lilla 1999 Sportország
Pintér Hanna 1998 Marilyn
Szelényi Lilien 1997 Marilyn
Szick Dorka 2000 Marilyn
Ungár Rebeka 1997 KMH

A csapatoknál a női klubokat tüntettük fel, akinek nincs, annál a fiúcsapatot.

A magyar női U18-as stáb, 2014/15:

Edzők: Buzás Norbert, Marton Tibor
Kapusedző: Zuzana Tomciková
Csapatvezető: Jasó Judit
Felszerelésmenedzser: Medgyes László

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE INFO
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk