A Marilyn megkezdte a BEK-felkészülést

 

A magyar bajnokcsapat 20 játékossal utazik Bolzanóba.

“Augusztus óta együtt edzünk – mondta a Marilyn HC csapatkapitánya, Szlaby Gyöngyi. – Augusztus utolsó hetében edzőtáboroztunk, majd szeptemberben két felkészülési mérkőzést játszottunk a magyar EWHL-csapattal, a KMH Budapesttel. Előbb 1-1-es, majd 2-2-es döntetlent értünk el. A bajnoki győztes keret a nyáron bővült, érkezett a Vasastól Dabasi Réka, Szelényi Lilien és Gottlibet Zóra, egy év kihagyás után újrakezdte Kocsondi Nóra, valamint Csiszer Sarolttal és Dettrich Szilviával visszatértünk Szlovákiából.

Október 16-án utazunk Bolzanóba a BEK-tornára, ahol 17-én a francia HC Neuilly-sur-Marne, 18-án az olasz Bolzano Eagles, 19-én pedig a horvát bajnok Gric Zagreb ellen lépünk jégre. Úgy gondolom, hogy a francia és az olasz bajnok kemény dió lesz, hiszen például a Bolzano nyerte tavaly az EWHL-t. A horvát bajnokot nem ismerem, de szerintem sok horvát válogatott lány játszik majd benne.”

A Marilyn HC 2014 októberi BEK-kerete:

Név Szül. év
Kapusok:
Bögi Piroska 1985
Gegesy Boglárka 1988
Védők:
Csiszer Sarolt 1992
Daróczi Vivien 1993
Kocsondi Nóra 1994
Köles Kata 1996
Szlaby Gyöngyi 1988
Támadók:
Dabasi Réka 1996
Dettrich Szilvia 1991
Gottlibet Zóra 1997
Grkovic Jelena 1997
Horváth Tifani 1996
Kiss Andrea 1996
Lakatos Boglárka 1988
Marosi Adél 1988
Pintér Hanna 1998
Pintér Lili 1996
Svajda Viktória 1995
Szelényi Lilien 1997
Victor Zsuzsanna 1981

20663583_165d31328b391a698d65e34c8da2accd_xl

Fotó: Somogyi Viktor

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk