Lettország–Franciaország 3-1

   

Győzelmükkel a lettek elkerültek a csoport utolsó helyéről.

A 15. percben Martins Cipulis kihasználta az első lett emberelőnyt, ezzel vezetéshez juttatva csapatát. A 26. percben Cipulis passzával kiugrott Janis Sprukts, a lett támadó nem hibázott, Cristobal Huet tehetetlen volt. A harmadik harmad negyedik percében pedig Julien Desrosiers gólját kétszer vizsgálták videobíróval, előbb nem ítéltek gólt, majd pedig a helyi kivetítőn megismételték az esetet, ami miatt a franciák kérték az újravizsgálást. Másodjára már megadták a találatot, ám csak a szépítésre volt elég, ugyanis három és fél perccel a mérkőzés vége előtt Lauris Darzins betalált, ezzel beállítva a 3-1-es végeredményt.

Lettország–Franciaország 3-1
G.: Cipulis, Sprukts, Darzins ill. Desrosiers
Kapusok: Gudlevskis ill. Huet

Világbajnokság, 2013
Sorsolás
Statisztikák
Csapatok
Képek
Erőrangsor

A H-csoport állása:

Helyezés Csapat Mérkőzés Gólkülönbség Pont
1. USA 6 +10 15
2. Finnország 6 +9 14
3. Oroszország 6 +11 12
4. Szlovákia 6 -2 7
5. Németország 6 -4 7
6. Lettország 6 -10 6
7. Franciaország 6 -7 6
8. Ausztria 6 -7 5

Az S-csoport állása:

Helyezés Csapat Mérkőzés Gólkülönbség Pont
1. Svájc 6 +16 17
2. Kanada 6 +14 16
3. Svédország 6 +4 12
4. Norvégia 6 -7 9
5. Csehország 6 0 8
6. Fehéroroszország 5 -7 3
7. Dánia 5 -6 3
8. Szlovénia 6 -14 1

 

Mérkőzések:

május 3. Helsinki FRA SVK 2-6 tudósítás videó
május 3. Stockholm CZE BLR  2-0 tudósítás videó
május 3. Helsinki FIN GER  4-3 tudósítás videó
május 3. Stockholm SWE SUI  2-3 tudósítás videó
május 4. Helsinki USA AUT  5-3 tudósítás videó
május 4. Stockholm NOR SLO  3-1 tudósítás videó
május 4. Helsinki RUS LAT  6-0 tudósítás videó
május 4. Stockholm CAN DEN  3-1 tudósítás videó
május 4. Helsinki FIN  SVK  2-0 tudósítás videó
május 4. Stockholm CZE  SWE  1-2 tudósítás videó
május 5. Helsinki FRA AUT  3-1 tudósítás videó
május 5. Stockholm BLR SLO  4-3 tudósítás videó
május 5. Helsinki GER RUS  1-4 tudósítás videó
május 5. Stockholm SUI CAN  3-2 tudósítás videó
május 5. Helsinki LAT USA  1-4 tudósítás videó
május 5. Stockholm NOR DEN  3-2 tudósítás videó
május 6. Helsinki GER SVK  2-3 tudósítás videó
május 6. Stockholm SUI  CZE 5-2 tudósítás videó
május 6. Helsinki FIN  FRA  3-1 tudósítás videó
május 6. Stockholm SWE BLR 2-1 tudósítás videó
május 7. Helsinki AUT  LAT  6-3 tudósítás videó
május 7. Stockholm SLO DEN 2-3 tudósítás videó
május 7. Helsinki RUS  USA  5-3 tudósítás videó
május 7. Stockholm CAN  NOR  7-1 tudósítás videó
május 8. Helsinki AUT GER  0-2 tudósítás videó
május 8. Stockholm SLO  SUI  1-7 tudósítás videó
május 8. Helsinki USA  FIN  4-1 tudósítás videó
május 8. Stockholm NOR  SWE  1-5 tudósítás videó
május 9. Helsinki RUS  FRA  1-2 tudósítás videó
május 9. Stockholm CZE  DEN  2-1 tudósítás videó
május 9. Helsinki SVK  LAT  3-5 tudósítás videó
május 9. Stockholm SWE  CAN  0-3 tudósítás videó
május 10. Helsinki SVK  AUT  1-2 tudósítás videó
május 10. Stockholm SLO  CZE  2-4 tudósítás videó
május 10. Helsinki RUS  FIN  2-3  tudósítás videó
május 10. Stockholm BLR  CAN  1-4 tudósítás videó
május 11. Helsinki USA  FRA  4-2 tudósítás videó
május 11. Stockholm SUI  DEN  4-1 tudósítás videó
május 11. Helsinki FIN  AUT  7-2 tudósítás videó
május 11. Stockholm SWE SLO  2-0 tudósítás videó
május 11. Helsinki GER  LAT  2-0  tudósítás videó
május 11. Stockholm NOR  BLR  3-1 tudósítás videó
május 12. Helsinki USA  GER  3-0 tudósítás videó
május 12. Stockholm CAN  CZE  2-1 tudósítás videó
május 12. Helsinki SVK  RUS  1-3 tudósítás videó
május 12. Stockholm NOR  SUI  1-3 tudósítás videó
május 13. Helsinki LAT  FRA  3-1 tudósítás videó
május 13. Stockholm DEN  BLR  16:15  tudósítás videó
május 13. Helsinki AUT  RUS  19:15  tudósítás videó
május 13. Stockholm CAN  SLO  20:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki SVK  USA  11:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm BLR  SUI  12:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki FRA  GER  15:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm CZE  NOR  16:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki LAT  FIN  19:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm DEN  SWE  20:15  tudósítás videó
május 16. Helsinki   12:00  tudósítás videó
május 16. Stockholm     14:45  tudósítás videó
május 16. Helsinki     17:30  tudósítás videó
május 16. Stockholm     20:15  tudósítás videó
május 18. Stockholm 15:00 tudósítás videó
május 18. Stockholm 19:00 tudósítás videó
május 19. Stockholm 16:00 tudósítás videó
május 19. Stockholm 20:30 tudósítás videó

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
OG 04:10 CZEUSA 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 RUSFIN 
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
U18   MACAVS 
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
U20   G99VAS 
U20   MACAVS 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
Partnerünk