Norvégia–Svájc 1-3

   

Az S csoport negyedik helyéről a Csehország–Norvégia mérkőzés dönt.

A svájciak végig domináltak a norvégok elleni mérkőzésen, az első harmad 17 svájci lövéséből két gól született, a hetedik percben Simon Moser megszerezte a vezetést, Roman Josi pedig emberhátrányban talált be Lars Haugen kapujába. A második harmad utolsó percében esett a harmadik svájci gól, Patrick von Gunten élete első világbajnoki gólját lőtte emberelőnyben. A záró húsz percben a norvégok csapatkapitánya, Ole-Kristian Tollefsen megszerezte csapata becsületgólját emberelőnyben, ezzel beállítva a 3-1-es végeredményt.

Norvégia–Svájc 1-3
G.: Tollefsen ill. Moser, Josi, von Gunten
Kapusok: Haugen ill. Gerber

Világbajnokság, 2013
Sorsolás
Statisztikák
Csapatok
Képek
Erőrangsor

A H-csoport állása:

Helyezés Csapat Mérkőzés Gólkülönbség Pont
1. USA 6 +10 15
2. Finnország 6 +9 14
3. Oroszország 6 +11 12
4. Szlovákia 6 -2 7
5. Németország 6 -4 7
6. Franciaország 5 -5 6
7. Ausztria 6 -7 5
8. Lettország 5 -12 3

Az S-csoport állása:

Helyezés Csapat Mérkőzés Gólkülönbség Pont
1. Svájc 6 +16 17
2. Kanada 6 +14 16
3. Svédország 6 +4 12
4. Norvégia 6 -7 9
5. Csehország 6 0 8
6. Fehéroroszország 5 -7 3
7. Dánia 5 -6 3
8. Szlovénia 6 -14 1

 

Mérkőzések:

május 3. Helsinki FRA SVK 2-6 tudósítás videó
május 3. Stockholm CZE BLR  2-0 tudósítás videó
május 3. Helsinki FIN GER  4-3 tudósítás videó
május 3. Stockholm SWE SUI  2-3 tudósítás videó
május 4. Helsinki USA AUT  5-3 tudósítás videó
május 4. Stockholm NOR SLO  3-1 tudósítás videó
május 4. Helsinki RUS LAT  6-0 tudósítás videó
május 4. Stockholm CAN DEN  3-1 tudósítás videó
május 4. Helsinki FIN  SVK  2-0 tudósítás videó
május 4. Stockholm CZE  SWE  1-2 tudósítás videó
május 5. Helsinki FRA AUT  3-1 tudósítás videó
május 5. Stockholm BLR SLO  4-3 tudósítás videó
május 5. Helsinki GER RUS  1-4 tudósítás videó
május 5. Stockholm SUI CAN  3-2 tudósítás videó
május 5. Helsinki LAT USA  1-4 tudósítás videó
május 5. Stockholm NOR DEN  3-2 tudósítás videó
május 6. Helsinki GER SVK  2-3 tudósítás videó
május 6. Stockholm SUI  CZE 5-2 tudósítás videó
május 6. Helsinki FIN  FRA  3-1 tudósítás videó
május 6. Stockholm SWE BLR 2-1 tudósítás videó
május 7. Helsinki AUT  LAT  6-3 tudósítás videó
május 7. Stockholm SLO DEN 2-3 tudósítás videó
május 7. Helsinki RUS  USA  5-3 tudósítás videó
május 7. Stockholm CAN  NOR  7-1 tudósítás videó
május 8. Helsinki AUT GER  0-2 tudósítás videó
május 8. Stockholm SLO  SUI  1-7 tudósítás videó
május 8. Helsinki USA  FIN  4-1 tudósítás videó
május 8. Stockholm NOR  SWE  1-5 tudósítás videó
május 9. Helsinki RUS  FRA  1-2 tudósítás videó
május 9. Stockholm CZE  DEN  2-1 tudósítás videó
május 9. Helsinki SVK  LAT  3-5 tudósítás videó
május 9. Stockholm SWE  CAN  0-3 tudósítás videó
május 10. Helsinki SVK  AUT  1-2 tudósítás videó
május 10. Stockholm SLO  CZE  2-4 tudósítás videó
május 10. Helsinki RUS  FIN  2-3  tudósítás videó
május 10. Stockholm BLR  CAN  1-4 tudósítás videó
május 11. Helsinki USA  FRA  4-2 tudósítás videó
május 11. Stockholm SUI  DEN  4-1 tudósítás videó
május 11. Helsinki FIN  AUT  7-2 tudósítás videó
május 11. Stockholm SWE SLO  2-0 tudósítás videó
május 11. Helsinki GER  LAT  2-0  tudósítás videó
május 11. Stockholm NOR  BLR  3-1 tudósítás videó
május 12. Helsinki USA  GER  3-0 tudósítás videó
május 12. Stockholm CAN  CZE  2-1 tudósítás videó
május 12. Helsinki SVK  RUS  1-3 tudósítás videó
május 12. Stockholm NOR  SUI  1-3 tudósítás videó
május 13. Helsinki LAT  FRA  15:15  tudósítás videó
május 13. Stockholm DEN  BLR  16:15  tudósítás videó
május 13. Helsinki AUT  RUS  19:15  tudósítás videó
május 13. Stockholm CAN  SLO  20:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki SVK  USA  11:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm BLR  SUI  12:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki FRA  GER  15:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm CZE  NOR  16:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki LAT  FIN  19:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm DEN  SWE  20:15  tudósítás videó
május 16. Helsinki   12:00  tudósítás videó
május 16. Stockholm     14:45  tudósítás videó
május 16. Helsinki     17:30  tudósítás videó
május 16. Stockholm     20:15  tudósítás videó
május 18. Stockholm 15:00 tudósítás videó
május 18. Stockholm 19:00 tudósítás videó
május 19. Stockholm 16:00 tudósítás videó
május 19. Stockholm 20:30 tudósítás videó

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., szerda
OGN 04:10 SWESUI 1-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 KORJPN 1-4VÉGE
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 SVKRUS 3-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 USASLO 2-3 HVÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:15)
U15 14:30 HUNAUT 0-1VÉGE
február 15., csütörtök
OG 04:10 FINGER 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 USACAN 1-2VÉGE
OG 08:40 NORSWE 0-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 RUSFIN 1-5VÉGE
OG 13:10 CZEKOR 2-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SUICAN 1-5VÉGE
    • M4SPORT.HU
NŐI 19:00 FRAHUN 3-1VÉGE
U19 19:00 HUNFRA 3-1VÉGE
U18 19:30 FRAHUN 4-2VÉGE
U15 20:15 ITAHUN 5-4VÉGE
február 16., péntek
OG 04:10 USASVK 2-1VÉGE
OG 08:40 RUSSLO 8-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U15 09:30 SLOHUN 4-3VÉGE
OG 13:10 FINNOR 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEGER 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45)
U18 16:00 HUNITA 3-4VÉGE
EIHC 16:30 KAZHUN 5-2VÉGE
U14 17:00 HUNATK 4-1VÉGE
NU19 19:00 HUNLAT 2-7VÉGE
NŐI 19:00 FRAHUN 2-1 HVÉGE
U18 19:00 POLHUN 5-4VÉGE
U19 19:00 HUNNOR 1-4VÉGE
február 17., szombat
OG 04:10 CANCZE 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 RUSSUI 6-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 KORSUI 0-8VÉGE
    • EUROSPORT 1
OGN 08:40 FINSWE 7-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
U18 12:15 SLOHUN 
U19 12:30 HUNAUT 5-1VÉGE
OG 13:10 RUSUSA 4-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SLOSVK 3-2 BVÉGE
U18 16:00 HUNBLR 
EIHC 16:30 ITAHUN 1-4VÉGE
U14 17:00 ATDHUN 
NŐI 17:30 FRAHUN 
NU19 19:00 HUNESP 
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 ?KOR 
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 ?JPN 
U14 09:00 HUNSDT 
U18 12:00 HUNUKR 
OG 13:10 CANKOR 
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 
EIHC 19:15 POLHUN 
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2
OGN 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 7.helyért
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OGN 08:40 5.helyért
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 1 (14:30)
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 VASMIS 
U18 18:35 UTEKMH 
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
U20   DHKPEF 
OG 04:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OG 08:40 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 3.helyért
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 1 (13:25), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 döntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
Partnerünk