Fehéroroszország–Szlovénia 4-3

   

Délnyugati szomszédunk megszorongatta a 2002-es olimpiai elődöntőst.

A tizennegyedik percben Tomaz Razingar révén megszerezték a vezetést a szlovének, négy perccel később pedig Ilja Kaznadej egyenlített. A második harmadban egyetlen gól esett, a mérkőzés felénél Alekszandr Kitarov találatával Fehéroroszország vezetett. A záró húsz perc sok izgalmat hozott, Marcel Rodman egalizált, három perccel később Andrej Filicskin újra vezetéshez jutatta a fehéroroszokat, öt perccel a vége előtt Robert Sabolic lőtte rá Vitalij Belinszkijre a korongot a kapu mögül, de csak 27 másodpercig örülhettek a szlovének, Alekszej Ugarov góljával ugyanis újra vezetett Fehéroroszország. A végén Robert Kristan lekorcsolyázott, több gól nem esett, Fehéroroszország 4-3-ra nyert.

Fehéroroszország–Szlovénia 4-3
G.: Kazdanej, Kitarov, Filicskin, Ugarov ill. Razingar, M. Rodman, Sabolic
Kapusok: Belinszkij ill. Kristan

Világbajnokság, 2013
Sorsolás
Statisztikák
Csapatok
Képek
Erőrangsor

május 3. Helsinki FRA SVK 2-6 tudósítás videó
május 3. Stockholm CZE BLR  2-0 tudósítás videó
május 3. Helsinki FIN GER  4-3 tudósítás videó
május 3. Stockholm SWE SUI  2-3 tudósítás videó
május 4. Helsinki USA AUT  5-3 tudósítás videó
május 4. Stockholm NOR SLO  3-1 tudósítás videó
május 4. Helsinki RUS LAT  6-0 tudósítás videó
május 4. Stockholm CAN DEN  3-1 tudósítás videó
május 4. Helsinki FIN  SVK  2-0 tudósítás videó
május 4. Stockholm CZE  SWE  1-2 tudósítás videó
május 5. Helsinki FRA AUT  3-1 tudósítás videó
május 5. Stockholm BLR SLO  4-3 tudósítás videó
május 5. Helsinki GER RUS  15:15 tudósítás videó
május 5. Stockholm SUI CAN  16:15 tudósítás videó
május 5. Helsinki LAT USA  19:15 tudósítás videó
május 5. Stockholm NOR DEN  20:15 tudósítás videó
május 6. Helsinki GER SVK  15:15 tudósítás videó
május 6. Stockholm SUI  CZE 16:45 tudósítás videó
május 6. Helsinki FIN  FRA  19:15 tudósítás videó
május 6. Stockholm SWE BLR 20:15 tudósítás videó
május 7. Helsinki AUT  LAT  15:15 tudósítás videó
május 7. Stockholm SLO DEN 16:15  tudósítás videó
május 7. Helsinki RUS  USA  19:15  tudósítás videó
május 7. Stockholm CAN  NOR  20:15  tudósítás videó
május 8. Helsinki AUT GER  15:15  tudósítás videó
május 8. Stockholm SLO  SUI  16:15  tudósítás videó
május 8. Helsinki USA  FIN  19:15  tudósítás videó
május 8. Stockholm NOR  SWE  20:15  tudósítás videó
május 9. Helsinki RUS  FRA  15:15  tudósítás videó
május 9. Stockholm CZE  DEN  16:15  tudósítás videó
május 9. Helsinki SVK  LAT  19:15  tudósítás videó
május 9. Stockholm SWE  CAN  20:15  tudósítás videó
május 10. Helsinki SVK  AUT  15:15  tudósítás videó
május 10. Stockholm SLO  CZE  16:15  tudósítás videó
május 10. Helsinki RUS  FIN  19:15  tudósítás videó
május 10. Stockholm BLR  CAN  20:15  tudósítás videó
május 11. Helsinki USA  FRA  11:15  tudósítás videó
május 11. Stockholm SUI  DEN  12:15  tudósítás videó
május 11. Helsinki FIN  AUT  15:15  tudósítás videó
május 11. Stockholm SWE SLO  16:15  tudósítás videó
május 11. Helsinki GER  LAT  19:15  tudósítás videó
május 11. Stockholm NOR  BLR  20:15  tudósítás videó
május 12. Helsinki USA  GER  15:15  tudósítás videó
május 12. Stockholm CAN  CZE  16:15  tudósítás videó
május 12. Helsinki SVK  RUS  19:15  tudósítás videó
május 12. Stockholm NOR  SUI  20:15  tudósítás videó
május 13. Helsinki LAT  FRA  15:15  tudósítás videó
május 13. Stockholm DEN  BLR  16:15  tudósítás videó
május 13. Helsinki AUT  RUS  19:15  tudósítás videó
május 13. Stockholm CAN  SLO  20:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki SVK  USA  11:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm BLR  SUI  12:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki FRA  GER  15:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm CZE  NOR  16:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki LAT  FIN  19:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm DEN  SWE  20:15  tudósítás videó
május 16. Helsinki   12:00  tudósítás videó
május 16. Stockholm     14:45  tudósítás videó
május 16. Helsinki     17:30  tudósítás videó
május 16. Stockholm     20:15  tudósítás videó
május 18. Stockholm 15:00 tudósítás videó
május 18. Stockholm 19:00 tudósítás videó
május 19. Stockholm 16:00 tudósítás videó
május 19. Stockholm 20:30 tudósítás videó

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk