Oroszország–Lettország 6-0

   

A címvédő kiosztotta az idei torna eddigi legnagyobb verését.

A mérkőzés első harmada az orosz NHL-esek és KHL-esek összeszokásával telt, a játékrész egyetlen gólja Jevgenyij Birjukov bombájából született. A második harmad elején Armands Berzins végleges kiállítást kapott, az ebből adódó ötperces emberelőnyt nem tudták kihasználni az oroszok. Öt az ötre viszont beindult az orosz masina, Jevgenyij MedvegyevAlekszandr Radulov és Jevgenyij Rjaszenszkij is betalált Maris Jucers kapujába. A harmadik harmadban Edgars Masalskis váltotta Jucerst, de Ilja Kovalcsuk az első lövésből felavatta, négy perccel később pedig Kirill Petrov is megszerezte a gólját. Több találat nem született, Ilja Brizgalov shutoutnak örülhetett, Oroszország nyert 6-0-ra.

Oroszország–Lettország 6-0
G.: Birjukov, Medvegyev, Radulov, Rjaszenszkij, Kovalcsuk, Petrov ill. 
Kapusok: Brizgalov ill. Jucers, 40:00-tól Masalskis

Világbajnokság, 2013
Sorsolás
Statisztikák
Csapatok
Képek
Erőrangsor

május 3. Helsinki FRA SVK 2-6 tudósítás videó
május 3. Stockholm CZE BLR  2-0 tudósítás videó
május 3. Helsinki FIN GER  4-3 tudósítás videó
május 3. Stockholm SWE SUI  2-3 tudósítás videó
május 4. Helsinki USA AUT  5-3 tudósítás videó
május 4. Stockholm NOR SLO  3-1 tudósítás videó
május 4. Helsinki RUS LAT  6-0 tudósítás videó
május 4. Stockholm CAN DEN  16:15  tudósítás videó
május 4. Helsinki FIN  SVK  19:15  tudósítás videó
május 4. Stockholm CZE  SWE  20:15  tudósítás videó
május 5. Helsinki FRA AUT  11:15  tudósítás videó
május 5. Stockholm BLR SLO  12:15 tudósítás videó
május 5. Helsinki GER RUS  15:15 tudósítás videó
május 5. Stockholm SUI CAN  16:15 tudósítás videó
május 5. Helsinki LAT USA  19:15 tudósítás videó
május 5. Stockholm NOR DEN  20:15 tudósítás videó
május 6. Helsinki GER SVK  15:15 tudósítás videó
május 6. Stockholm SUI  CZE 16:45 tudósítás videó
május 6. Helsinki FIN  FRA  19:15 tudósítás videó
május 6. Stockholm SWE BLR 20:15 tudósítás videó
május 7. Helsinki AUT  LAT  15:15 tudósítás videó
május 7. Stockholm SLO DEN 16:15  tudósítás videó
május 7. Helsinki RUS  USA  19:15  tudósítás videó
május 7. Stockholm CAN  NOR  20:15  tudósítás videó
május 8. Helsinki AUT GER  15:15  tudósítás videó
május 8. Stockholm SLO  SUI  16:15  tudósítás videó
május 8. Helsinki USA  FIN  19:15  tudósítás videó
május 8. Stockholm NOR  SWE  20:15  tudósítás videó
május 9. Helsinki RUS  FRA  15:15  tudósítás videó
május 9. Stockholm CZE  DEN  16:15  tudósítás videó
május 9. Helsinki SVK  LAT  19:15  tudósítás videó
május 9. Stockholm SWE  CAN  20:15  tudósítás videó
május 10. Helsinki SVK  AUT  15:15  tudósítás videó
május 10. Stockholm SLO  CZE  16:15  tudósítás videó
május 10. Helsinki RUS  FIN  19:15  tudósítás videó
május 10. Stockholm BLR  CAN  20:15  tudósítás videó
május 11. Helsinki USA  FRA  11:15  tudósítás videó
május 11. Stockholm SUI  DEN  12:15  tudósítás videó
május 11. Helsinki FIN  AUT  15:15  tudósítás videó
május 11. Stockholm SWE SLO  16:15  tudósítás videó
május 11. Helsinki GER  LAT  19:15  tudósítás videó
május 11. Stockholm NOR  BLR  20:15  tudósítás videó
május 12. Helsinki USA  GER  15:15  tudósítás videó
május 12. Stockholm CAN  CZE  16:15  tudósítás videó
május 12. Helsinki SVK  RUS  19:15  tudósítás videó
május 12. Stockholm NOR  SUI  20:15  tudósítás videó
május 13. Helsinki LAT  FRA  15:15  tudósítás videó
május 13. Stockholm DEN  BLR  16:15  tudósítás videó
május 13. Helsinki AUT  RUS  19:15  tudósítás videó
május 13. Stockholm CAN  SLO  20:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki SVK  USA  11:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm BLR  SUI  12:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki FRA  GER  15:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm CZE  NOR  16:15  tudósítás videó
május 14. Helsinki LAT  FIN  19:15  tudósítás videó
május 14. Stockholm DEN  SWE  20:15  tudósítás videó
május 16. Helsinki   12:00  tudósítás videó
május 16. Stockholm     14:45  tudósítás videó
május 16. Helsinki     17:30  tudósítás videó
május 16. Stockholm     20:15  tudósítás videó
május 18. Stockholm 15:00 tudósítás videó
május 18. Stockholm 19:00 tudósítás videó
május 19. Stockholm 16:00 tudósítás videó
május 19. Stockholm 20:30 tudósítás videó

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk