Csehország–Fehéroroszország 2-0

   

A csehek megnyerték az vébé első stockholmi meccsét 5127 néző előtt.

Csehország kezdte aktívabban a világbajnokság első S-csoportos találkozóját, ennek eredményeképpen a 12. percben Jakub Vorácek kettős emberelőnyben megszerezte a vezetést egy kapáslövéssel, ami Vitalij Belinszkij lepkés kesztyűje mellett jutott el a kapuba. A gól után csökkent a mérkőzés irama, a második találat az 50. percben esett, Radim Vrbata lőtt emberelőnyös gólt. Alexander Salak shutoutnak örülhetett, Csehország 2-0-ra nyert a kísérleti fehérorosz válogatott ellen.

Csehország–Fehéroroszország 2-0
G.:  Vorácek, Vrbata ill. –
Kapusok: Salák ill. Belinszkij

Világbajnokság, 2013
Sorsolás
Statisztikák
Képek
Erőrangsor

május 3. Helsinki Franciaország Szlovákia 2-6 tudósítás
május 3. Stockholm Csehország Fehéroroszország  2-0 tudósítás
május 3. Helsinki Finnország Németország  19:15 tudósítás
május 3. Stockholm Svédország Svájc  20:15 tudósítás
május 4. Helsinki USA Ausztria  11:15  tudósítás
május 4. Stockholm Norvégia Szlovénia  12:15  tudósítás
május 4. Helsinki Oroszország Lettország  15:15  tudósítás
május 4. Stockholm Kanada Dánia  16:15  tudósítás
május 4. Helsinki Finnország  Szlovákia  19:15  tudósítás
május 4. Stockholm Csehország  Svédország  20:15  tudósítás
május 5. Helsinki Franciaország Ausztria  11:15  tudósítás
május 5. Stockholm Fehéroroszország Szlovénia  12:15   tudósítás
május 5. Helsinki Németország Oroszország  15:15   tudósítás
május 5. Stockholm Svájc Kanada  16:15   tudósítás
május 5. Helsinki Lettország USA  19:15   tudósítás
május 5. Stockholm Norvégia Dánia  20:15   tudósítás
május 6. Helsinki Németország Szlovákia  15:15   tudósítás
május 6. Stockholm Svájc  Csehország 16:45 tudósítás
május 6. Helsinki Finnország  Franciaország  19:15   tudósítás
május 6. Stockholm Svédország Fehéroroszország 20:15   tudósítás
május 7. Helsinki Ausztria  Lettország  15:15 tudósítás
május 7. Stockholm Szlovénia Dánia 16:15  tudósítás
május 7. Helsinki Oroszország  USA  19:15  tudósítás
május 7. Stockholm Kanada  Norvégia  20:15  tudósítás
május 8. Helsinki Ausztria Németország  15:15  tudósítás
május 8. Stockholm Szlovénia  Svájc  16:15  tudósítás
május 8. Helsinki USA  Finnország  19:15  tudósítás
május 8. Stockholm Norvégia  Svédország  20:15  tudósítás
május 9. Helsinki Oroszország  Franciaország  15:15  tudósítás
május 9. Stockholm Csehország  Dánia  16:15  tudósítás
május 9. Helsinki Szlovákia  Lettország  19:15  tudósítás
május 9. Stockholm Svédország  Kanada  20:15  tudósítás
május 10. Helsinki Szlovákia  Ausztria  15:15  tudósítás
május 10. Stockholm Szlovénia  Csehország  16:15  tudósítás
május 10. Helsinki Oroszország  Finnország  19:15  tudósítás
május 10. Stockholm Fehéroroszország  Kanada  20:15  tudósítás
május 11. Helsinki USA  Franciaország  11:15  tudósítás
május 11. Stockholm Svájc  Dánia  12:15  tudósítás
május 11. Helsinki Finnország  Ausztria  15:15  tudósítás
május 11. Stockholm Svédország Szlovénia  16:15  tudósítás
május 11. Helsinki Németország  Lettország  19:15  tudósítás
május 11. Stockholm Norvégia  Fehéroroszország  20:15  tudósítás
május 12. Helsinki USA  Németország  15:15  tudósítás
május 12. Stockholm Kanada  Csehország  16:15  tudósítás
május 12. Helsinki Szlovákia  Oroszország  19:15  tudósítás
május 12. Stockholm Norvégia  Svájc  20:15  tudósítás
május 13. Helsinki Lettország  Franciaország  15:15  tudósítás
május 13. Stockholm Dánia  Fehéroroszország  16:15  tudósítás
május 13. Helsinki Ausztria  Oroszország  19:15  tudósítás
május 13. Stockholm Kanada  Szlovénia  20:15  tudósítás
május 14. Helsinki Szlovákia  USA  11:15  tudósítás
május 14. Stockholm Fehéroroszország  Svájc  12:15  tudósítás
május 14. Helsinki Franciaország  Németország  15:15  tudósítás
május 14. Stockholm Csehország  Norvégia  16:15  tudósítás
május 14. Helsinki Lettország  Finnország  19:15  tudósítás
május 14. Stockholm Dánia  Svédország  20:15  tudósítás
május 16. Helsinki   12:00  tudósítás
május 16. Stockholm     14:45  tudósítás
május 16. Helsinki     17:30  tudósítás
május 16. Stockholm     20:15  tudósítás
május 18. Stockholm 15:00 tudósítás
május 18. Stockholm 19:00 tudósítás
május 19. Stockholm 16:00 tudósítás
május 19. Stockholm 20:30 tudósítás

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk