Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda 8-2

   

Kangyal Balázs együttese kiütéses vereséget szenvedett a szlovén fővárosban.

A MAC HKB Újbuda tartalékosan – ezen belül rendkívül fiatal kerettel – utazott el a szlovén ICEHL-újonchoz, kezdő kapusnak Farkas Rolandot nevezték, backupjaként a 2003-as Chmelik Levente öltözött, továbbá ott volt a csapatban Tóth Péter és a legutóbb a USPHL-ben játszó 18 éves amerikai védő, Kaden Varga is. Kangyal Balázs együttese nem tudott érdemi ellenállást kifejteni, a szlovénok 8 góljára 2-vel válaszolt, ezeket Strenk Olivér és Schlekmann Márk jegyezte.

A MAC HKB Újbuda összeállítása: Farkas (Chmelik) – Pozsgai, Varga, Schlekmann, Gooch, Kozma – Csollák, Tóth G., Stevens, Kreisz, Izacky – Garát, Tóth P., Ádám, Molnár, Djumic – Pápa, Ritter, Strenk.

A 2021/22-es szezon felkészülési mérkőzései:

2021. augusztus 6., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–DEAC (Miskolc) 4-3

2021. augusztus 10., kedd, 19:00: HDD Jesenice–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 8-3

2021. augusztus 11., szerda, 12:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 5-1

2021. augusztus 13., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–Győri ETO HC (Miskolc) 4-7
2021. augusztus 13., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Olimpia Ljubljana (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 5-1

2021. augusztus 15., vasárnap, 18:30: DEAC–MAC HKB Újbuda (Debrecen) 2-3

2021. augusztus 18., szerda, 19:15: Fehérvári Titánok–Győri ETO HC (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 2-3

2021. augusztus 19., csütörtök, 15:30: HC 05 Banská Bystrica–UTE (Zólyom) 5-0

2021. augusztus 20., péntek, 16:00: DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (Kassa) 3-10
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HDD Jesenice–FTC-Telekom (Jesenice) 7-0
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HKM Zvolen–UTE (Zólyom) 6-0

2021. augusztus 21., szombat, 13:30: Szlovákia U20–UTE (Zólyom) 6-1
2021. augusztus 21., szombat, 17:30: DVTK Jegesmedvék–Olimpija Ljubljana (Kassa) 3-5
2021. augusztus 21., szombat, 18:30: DEAC–Fehérvári Titánok (Debrecen) 5-4

2021. augusztus 22., vasárnap, 17:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (Nagymihály) 1-5

2021. augusztus 26., csütörtök, 18:00: HC Topolcany–DEAC (Nagytapolcsány) 8-1
2021. augusztus 26., csütörtök, 18:40: GYHK–HC Nové Zámky (Érd, zárt kapus) 0-2

2021. augusztus 27., péntek, 14:00: SC Csíkszereda–Steaua (Felcsík) 20-0
2021. augusztus 27., péntek, 16:00: HC Levice–DEAC (Léva) 3-6
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: HK Nitra–FTC-Telekom (Nyitra) 11-5
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák (Újpest) 8-1

2021. augusztus 28., szombat, 17:30: Sapientia U23–SC Csíkszereda (Felcsík) 1-9

2021. augusztus 29., vasárnap, 14:00: Háromszéki Ágyúsok–SC Csíkszereda (Felcsík) 0-7

2021. szeptember 1., szerda, 18:00: MAC HKB Újbuda–HC Nové Zámky (Tüskecsarnok) 2-4
2021. szeptember 1., szerda, 19:15: DAB–GYHK (Dunaújváros) 3-8

2021. szeptember 2. csütörtök: Háromszéki Ágyúsok–Csíkszeredeai Sportklub 0-6

2021. szeptember 3., péntek, 16:30: DAB–Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 0-5
2021. szeptember 3., péntek, 17:30: HC Topolcany–FTC-Telekom (Nagytapolcsány) 3-4 b.
2021. szeptember 3., péntek, 18:30: DEAC–UTE (Debrecen) ELMARAD
2021. szeptember 3., péntek: Győri ETO HC–GYHK (Győr) 4-7

2021. szeptember 4., szombat, 18:00: DVTK Jegesmedvék–Hydro Fehérvár AV19 (Miskolc) 1-2

2021. szeptember 5., vasárnap: UTE–DEAC (Újpest) ELMARAD

2021. szeptember 7., kedd: Fehérvári Titánok–DAB (Székesfehérvár) 2-3

2021. szeptember 8., szerda, 18:00: FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék (Tüskecsarnok) 6-1

2021. szeptember 9., csütörtök, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Székesfehérvár, emlékmérkőzés) 2-1

2021. szeptember 10., péntek, 17:30: HC Topolcany–UTE (Nagytapolcsány) 3-4
2021. szeptember 10., péntek, 18:00: Győri ETO HC–Fehérvári Titánok (Ajkai Jégcsarnok) 4-0
2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Gyergyó HK (Székesfehérvár, emlékmérkőzés) 2-0
2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Black Wings Linz–MAC HKB Újbuda (Linz) 5-2

2021. szeptember 12., 18:00: HK Levice–UTE (Léva) 3-5
2021. szeptember 12., vasárnap, 19:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Ljubljana)

2021. szeptember 14., kedd, 18:00: HC Nové Zámky–Hydro Fehérvár AV19 (Érsekújvár)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 11., szombat
SZK 17:15 DEBFTC 2-6VÉGE
    • M4 SPORT+
szeptember 12., vasárnap
KHL 09:00 AMRDMO 
    • SPORT 2
FEL 18:00 LVCUTE 3-5VÉGE
FEL 19:00 OLLMAC 8-2VÉGE
szeptember 14., kedd
FEL 18:00 NZÁAVS 2-4VÉGE
szeptember 17., péntek
EL 17:30 BRAUTE 1-2 HVÉGE
EL 17:30 GYEDAB 10-4VÉGE
EL 17:30 SCCTIT 6-1VÉGE
EL 18:00 MISETO 5-2VÉGE
EL 19:00 MACDEB 2-2ÉLŐ
ICEHL 19:15 AVSVSV 4-1ÉLŐ
    • DIGI SPORT 2
szeptember 18., szombat
EL 17:30 BRADAB 
EL 17:30 GYETIT 
EL 17:30 SCCUTE 
ICEHL 17:30 AVSVAP 
    • DIGI SPORT 2
szeptember 19., vasárnap
EL 16:30 FTCETO 
EL 17:00 MISMAC 
    • M4 SPORT+
szeptember 20., hétfő
EL 17:30 BRATIT 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 SCCDAB 
Partnerünk
Archívum