DVTK Jegesmedvék–Hydro Fehérvár AV19 1-2

 

A miskolciak és a fehérváriak izgalmas felkészülési meccset vívtak egymással.

A hazaiaknál kisebb sérülések miatt nem szerepelt Vojtkó, Galajda, és Galanisz a korábbi mérkőzésekhez képest. Helyettük két fiatal tűnt fel a keretben: a 20 éves hátvéd, Szilágyi Soma, valamint a Vasas utánpótlásából érkezett 18 éves csatár, Károly Róbert. A jó iramú, izgalmas, kiállításokban bővelkedő találkozó első gólját a vendégek szerezték, Erdély Csanád kotorta be közelről a korongot emberelőnyben. A meccs közepén 5 a 3 ellen nőtt a fehérváriak előnye, Nilsson módosította 2-0-ra az állást. Az 55. percben egy kimaradt hazai emberelőnyt követően megszületett a szépítő gól: Miskolczi bekotorta az első Jegesmedvék-találatot. A Hydro Fehérvár AV19 2-1-re győzött, Duschek és Kornakker is remekül védett.

A DVTK Jegesmedvék sorai: Duschek (Kiss B.) – Szirányi, Hadobás, Walker, Károly, Mihalik – Farkas O., Kiss R., Szabad, Miskolczi, Ritó – Wehrs, Lövei, Mattyasovszky, Szilágyi, Farkas M. – Pecsét, Hyvärinen, Doetzel.

A Hydro Fehérvár AV19 összeállítása: Kornakker (Tirronen) – Atkinson, Nilsson, Fournier, Campbell,  Shaw, Szabó D., Szabó B., Dobmayer, Hári, Erdély, Petan, Kuralt, Terbócs, Magosi, Mihály, Jacobs, Rétfalvi, Németh, Ambrus.

misavs_sa

fotó: Soós Attila/Hydro Fehérvár AV19

A 2021/22-es szezon felkészülési mérkőzései:

2021. augusztus 6., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–DEAC (Miskolc) 4-3

2021. augusztus 10., kedd, 19:00: HDD Jesenice–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 8-3

2021. augusztus 11., szerda, 12:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 5-1

2021. augusztus 13., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–Győri ETO HC (Miskolc) 4-7
2021. augusztus 13., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Olimpia Ljubljana (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 5-1

2021. augusztus 15., vasárnap, 18:30: DEAC–MAC HKB Újbuda (Debrecen) 2-3

2021. augusztus 18., szerda, 19:15: Fehérvári Titánok–Győri ETO HC (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 2-3

2021. augusztus 19., csütörtök, 15:30: HC 05 Banská Bystrica–UTE (Zólyom) 5-0

2021. augusztus 20., péntek, 16:00: DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (Kassa) 3-10
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HDD Jesenice–FTC-Telekom (Jesenice) 7-0
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HKM Zvolen–UTE (Zólyom) 6-0

2021. augusztus 21., szombat, 13:30: Szlovákia U20–UTE (Zólyom) 6-1
2021. augusztus 21., szombat, 17:30: DVTK Jegesmedvék–Olimpija Ljubljana (Kassa) 3-5
2021. augusztus 21., szombat, 18:30: DEAC–Fehérvári Titánok (Debrecen) 5-4

2021. augusztus 22., vasárnap, 17:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (Nagymihály) 1-5

2021. augusztus 26., csütörtök, 18:00: HC Topolcany–DEAC (Nagytapolcsány) 8-1
2021. augusztus 26., csütörtök, 18:40: GYHK–HC Nové Zámky (Érd, zárt kapus) 0-2

2021. augusztus 27., péntek, 14:00: SC Csíkszereda–Steaua (Felcsík) 20-0
2021. augusztus 27., péntek, 16:00: HC Levice–DEAC (Léva) 3-6
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: HK Nitra–FTC-Telekom (Nyitra) 11-5
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák (Újpest) 8-1

2021. augusztus 28., szombat, 17:30: Sapientia U23–SC Csíkszereda (Felcsík) 1-9

2021. augusztus 29., vasárnap, 14:00: Háromszéki Ágyúsok–SC Csíkszereda (Felcsík) 0-7

2021. szeptember 1., szerda, 18:00: MAC HKB Újbuda–HC Nové Zámky (Tüskecsarnok) 2-4
2021. szeptember 1., szerda, 19:15: DAB–GYHK (Dunaújváros) 3-8

2021. szeptember 2. csütörtök: Háromszéki Ágyúsok–Csíkszeredeai Sportklub 0-6

2021. szeptember 3., péntek, 16:30: DAB–Fehérvári Titánok (Dunaújváros) 0-5
2021. szeptember 3., péntek, 17:30: HC Topolcany–FTC-Telekom (Nagytapolcsány) 3-4 b.
2021. szeptember 3., péntek, 18:30: DEAC–UTE (Debrecen) ELMARAD
2021. szeptember 3., péntek: Győri ETO HC–GYHK (Győr) 4-7

2021. szeptember 4., szombat, 18:00: DVTK Jegesmedvék–Hydro Fehérvár AV19 (Miskolc) 1-2

2021. szeptember 5., vasárnap: UTE–DEAC (Újpest) ELMARAD

2021. szeptember 8., szerda, 18:00: FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék (Tüskecsarnok)

2021. szeptember 9., csütörtök, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)

2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Gyergyó HK (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)
2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Black Wings Linz–MAC HKB Újbuda (Linz)
2021. szeptember 10., péntek: HC Topolcany–UTE (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 10., péntek: Fehérvári Titánok–DAB

2021. szeptember 12., vasárnap, 19:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Ljubljana)
2021. szeptember 12.: HK Levice–UTE (Léva)

2021. szeptember 14., kedd, 18:00: HC Nové Zámky–Hydro Fehérvár AV19 (Érsekújvár)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 10., vasárnap
EL 14:15 UTEDEB 4-0VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 16:30 BRAGYE 4-5VÉGE
EL 16:30 FTCMIS 2-1VÉGE
EL 17:00 DABTIT 1-0VÉGE
EL 17:30 ETOMAC 1-5VÉGE
ICEHL 17:30 AVSDEC 1-3VÉGE
    • DIGI SPORT 1
október 14., csütörtök
EL 17:30 BRAMIS 7-2VÉGE
EL 17:30 GYEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 5-0VÉGE
EL 18:40 TITUTE 4-3 BVÉGE
október 15., péntek
EL 17:30 BRADEB 4-2VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 4-1VÉGE
ICEHL 19:15 HCIAVS 1-4VÉGE
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 
EL 14:15 TITETO 
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA 
ICEHL 19:45 HCBAVS 
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 
EL 17:30 GYEMIS 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 18:30 UTEMAC 
Partnerünk
Archívum