Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok 0-5

   

A két Fejér megyei szomszédvár idei első mérkőzését a fiatal fehérvári alakulat nyerte idegenben.

Az első harmadban még nem született találat, a másodikat 2-0-ra nyerték a vendégek, majd a harmadikban bebiztosították egyértelmű sikerüket. A gólokat Ambrus Csongor, Nochta, Csiszer, Parragi és Dobmayer szerezték.

A Dunaújvárosi Acélbikák így álltak fel: Pinczés B. (Ollári) – Pozsár, Erdély, Szappanos, Dudkin, Lőczi – Benke, Bobcek, Pinczés O., Németh P., Szűcs – Szécsi, Farkas, Somogyi, Horváth, Németh Á. – Druja, Gebei, Marosi, Tamás, Bubnov.

A Fehérvári Titánok összeállítása: Horváth (Szeles) – Hercsel, Dobmayer, Parragi, Fekete, Ambrus Cs. – Dolinar, Nochta, Németh, Lundin, Keceli – Fodor, Kucsma, Nagy, Alapi, Dézsi – Csiszer, Szabó Cs., Mayer, Kaposi.

dabtit

fotó: Anda Fábián/DAB

A 2021/22-es szezon felkészülési mérkőzései:

2021. augusztus 6., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–DEAC (Miskolc) 4-3

2021. augusztus 10., kedd, 19:00: HDD Jesenice–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 8-3

2021. augusztus 11., szerda, 12:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 5-1

2021. augusztus 13., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–Győri ETO HC (Miskolc) 4-7
2021. augusztus 13., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Olimpia Ljubljana (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 5-1

2021. augusztus 15., vasárnap, 18:30: DEAC–MAC HKB Újbuda (Debrecen) 2-3

2021. augusztus 18., szerda, 19:15: Titánok–Győri ETO HC (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 2-3

2021. augusztus 19., csütörtök, 15:30: HC 05 Banská Bystrica–UTE (Zólyom) 5-0

2021. augusztus 20., péntek, 16:00: DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (Kassa) 3-10
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HDD Jesenice–FTC-Telekom (Jesenice) 7-0
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HKM Zvolen–UTE (Zólyom) 6-0

2021. augusztus 21., szombat, 13:30: Szlovákia U20–UTE (Zólyom) 6-1
2021. augusztus 21., szombat, 17:30: DVTK Jegesmedvék–Olimpija Ljubljana (Kassa) 3-5
2021. augusztus 21., szombat, 18:30: DEAC–Fehérvári Titánok (Debrecen) 5-4

2021. augusztus 22., vasárnap, 17:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (Nagymihály) 1-5

2021. augusztus 26., csütörtök, 18:00: HC Topolcany–DEAC (Nagytapolcsány) 8-1
2021. augusztus 26., csütörtök, 18:40: GYHK–HC Nové Zámky (Érd, zárt kapus) 0-2

2021. augusztus 27., péntek, 14:00: SC Csíkszereda–Steaua (Felcsík) 20-0
2021. augusztus 27., péntek, 16:00: HC Levice–DEAC (Léva) 3-6
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: HK Nitra–FTC-Telekom (Nyitra) 11-5
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák (Újpest) 8-1

2021. augusztus 28., szombat, 17:30: Sapientia U23–SC Csíkszereda (Felcsík) 1-9

2021. augusztus 29., vasárnap, 14:00: Háromszéki Ágyúsok–SC Csíkszereda (Felcsík) 0-7

2021. szeptember 1., szerda, 18:00: MAC HKB Újbuda–HC Nové Zámky (Tüskecsarnok) 2-4
2021. szeptember 1., szerda, 19:15: DAB–GYHK (Dunaújváros) 3-8

2021. szeptember 2. csütörtök: Háromszéki Ágyúsok–Csíkszeredeai Sportklub 0-6

2021. szeptember 3., péntek, 16:30: DAB–Titánok (Dunaújváros)
2021. szeptember 3., péntek, 17:30: HC Topolcany–FTC-Telekom (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 3., péntek, 18:30: DEAC–UTE (Debrecen) ELMARAD
2021. szeptember 3., péntek: Győri ETO HC–GYHK (Győr)

2021. szeptember 4., szombat, 18:00: DVTK Jegesmedvék–Hydro Fehérvár AV19 (Miskolc)

2021. szeptember 5., vasárnap: UTE–DEAC (Újpest) ELMARAD

2021. szeptember 8., szerda, 18:00: FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék (Tüskecsarnok)

2021. szeptember 9., csütörtök, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)

2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Gyergyó HK (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)
2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Black Wings Linz–MAC HKB Újbuda (Linz)
2021. szeptember 10., péntek: HC Topolcany–UTE (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 10., péntek: Titánok–DAB

2021. szeptember 12., vasárnap, 19:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Ljubljana)
2021. szeptember 12.: HK Levice–UTE (Léva)

2021. szeptember 14., kedd, 18:00: HC Nové Zámky–Hydro Fehérvár AV19 (Érsekújvár)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 28., vasárnap
EL 14:00 MACMIS 3-1VÉGE
EL 17:30 SCCBRA 8-1VÉGE
ICEHL 17:30 KACAVS 3-1VÉGE
EL 18:30 FTCDEB 4-1VÉGE
EL 18:30 UTEETO 2-1VÉGE
november 29., hétfő
KHL 17:30 SZKSZE 
    • SPORT 2
november 30., kedd
MK 18:00 MISMAC 1-2VÉGE
MK 18:30 FTCUTE TÖRÖLVE
december 2., csütörtök
EL 17:00 TITGYE 2-5VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2ÉLŐ
EL 18:30 FTCBRA 2-1ÉLŐ
december 3., péntek
EL 17:00 MACBRA 
EL 18:30 DEBTIT 
EL 19:00 ETOSCC 
ICEHL 19:15 AVSZNO 
    • DIGI SPORT 2
Partnerünk
Archívum