Dukla Michalovce–DVTK Jegesmedvék 5-1

 

Tokaji Viktor csapata vereséget szenvedett Nagymihályon.

A miskolciak kapujában Kiss Bence kezdett a Dukla Michalovce otthonában, míg a két kassai mérkőzéshez képest a mezőnyjátékosok közül kisebb sérülés miatt Lövei Dávid hiányzott. A meccs negyed órás késéssel indult. A 15. percig kellett várni a gólra, ekkor kettő is született: előbb Regenda talált be emberelőnyben, aztán Zitny volt eredményes büntetőből, aminek köszönhetően 2-0-ra vezettek a nagymihályiak. A második harmad elején Valtola növelte a hazaiak előnyét, aztán Szabad szépítő találatára Mráz válaszolt 39 másodperc múlva. A 49. percben Zitny meglőtte önmaga 2., csapata 5. gólját. A DVTK Jegesmedvék 5-1-re kikaptak, három vereséggel térnek haza Szlovákiából, legközelebb szeptember 4-én játszanak, amikor a Hydro Fehérvár AV19-et fogadják.

A DVTK Jegesmedvék sorai: Kiss B. (Duschek) – Doetzel, Hadobás, Walker, Galanisz, Mihalik – Wehrs, Hyvärinen, Szabad, Miskolczi, Ritó – Kiss R., Vojtkó, Farkas M., Mattyasovszky, Galajda – Farkas O., Pecsét

A 2021/22-es szezon felkészülési mérkőzései:

2021. augusztus 6., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–DEAC (Miskolc) 4-3

2021. augusztus 10., kedd, 19:00: HDD Jesenice–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 8-3

2021. augusztus 11., szerda, 12:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 5-1

2021. augusztus 13., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–Győri ETO HC (Miskolc) 4-7
2021. augusztus 13., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Olimpia Ljubljana (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 5-1

2021. augusztus 15., vasárnap, 18:30: DEAC–MAC HKB Újbuda (Debrecen) 2-3

2021. augusztus 18., szerda, 19:15: Titánok–Győri ETO HC (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 2-3

2021. augusztus 19., csütörtök, 15:30: HC 05 Banská Bystrica–UTE (Zólyom) 5-0

2021. augusztus 20., péntek, 16:00: DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (Kassa) 3-10
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HDD Jesenice–FTC-Telekom (Jesenice) 7-0
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HKM Zvolen–UTE (Zólyom) 6-0

2021. augusztus 21., szombat, 13:30: Szlovákia U20–UTE (Zólyom) 6-1
2021. augusztus 21., szombat, 17:30: DVTK Jegesmedvék–Olimpija Ljubljana (Kassa) 3-5
2021. augusztus 21., szombat, 18:30: DEAC–Fehérvári Titánok (Debrecen) 5-4

2021. augusztus 22., vasárnap, 17:00: DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (Nagymihály) 1-5

2021. augusztus 26., csütörtök, 18:00.: HC Topolcany–DEAC (Nagytapolcsány)

2021. augusztus 27., péntek, 18:00: HK Nitra–FTC-Telekom (Nyitra)
2021. augusztus 27., péntek: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák (Újpest)

2021. szeptember 1., szerda, 18:00: MAC HKB Újbuda–HC Nové Zámky (Tüskecsarnok)
2021. szeptember 1., szerda: DAB–GYHK

2021. szeptember 3., péntek, 17:30: HC Topolcany–FTC-Telekom (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 3., péntek, 18:30: DEAC–UTE (Debrecen)
2021. szeptember 3., péntek: DAB–Titánok

2021. szeptember 4., szombat, 18:00: DVTK Jegesmedvék–Hydro Fehérvár AV19 (Miskolc)

2021. szeptember 5., vasárnap: UTE–DEAC (Újpest)

2021. szeptember 8., szerda, 18:00: FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék (Tüskecsarnok)

2021. szeptember 9., csütörtök, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)

2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Gyergyó HK (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)
2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Black Wings Linz–MAC HKB Újbuda (Linz)
2021. szeptember 10., péntek: HC Topolcany–UTE (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 10., péntek: Titánok–DAB

2021. szeptember 12., vasárnap, 19:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Ljubljana)
2021. szeptember 12.: HK Levice–UTE (Léva)

2021. szeptember 14., kedd, 18:00: HC Nové Zámky–Hydro Fehérvár AV19 (Érsekújvár)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 4., szombat
EL 14:15 DABMAC 4-3VÉGE
EL 17:00 MISGYE 5-3VÉGE
EL 18:30 UTEFTC 2-1VÉGE
december 5., vasárnap
EL 14:15 ETOBRA 3-6VÉGE
ICEHL 17:30 LNZAVS 0-4VÉGE
EL 18:00 DABSCC 1-5VÉGE
december 6., hétfő
KHL 17:30 DMOCSZ 
    • SPORT 2
EL 18:00 DEBGYE 3-5VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 1-2VÉGE
EL 18:30 FTCSCC 6-0VÉGE
december 7., kedd
ICEHL 19:15 VICAVS 
december 8., szerda
U20 16:30 HUNITA 
december 9., csütörtök
U20 13:00 HUNUKR 
EL 17:30 BRADAB 
EL 17:30 GYEUTE 
december 10., péntek
EL 17:30 GYEDAB 
EL 17:30 SCCUTE 
EL 18:30 DEBFTC 
ICEHL 19:15 AVSG99 
    • DIGI SPORT 2
Partnerünk
Archívum