Itt nézhetik a szombati vb-meccseket

 

Összeszedtük egy helyre az A csoportos vb nyolcadik napjának online közvetítéseit.

A Svédország–Svájc 20:15-től a Sport 2-n lesz látható.

Lettország–Oroszország (12:15):

Dánia–USA (12:15):

Kanada–Németország (16:15):

Olaszország–Norvégia (16:15):

Nagy-Britannia–Szlovákia (20:15):

Az A csoport állása:

1. Finnország 13 pont (5 mérkőzés)
2. Németország 12 (4)
3. Kanada 9 (4)
4. USA 8 (4)
5. Szlovákia 6 (5)
6. Dánia 5 (4)
7. Franciaország 1 (5)
8. Nagy-Britannia 0 (5)

A B csoport állása:

1. Oroszország 12 pont (4 mérkőzés)
2. Svájc 12 (4)
3. Csehország 12 (5)
4. Svédország 9 (4)
5. Lettország 6 (4)
6. Norvégia 3 (5)
7. Ausztria 0 (5)
8. Olaszország 0 (5)

Az A csoportos világbajnokság mérkőzései:

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2019. május 10., 16:15 Finnország–Kanada 3-1
2019. május 10., 16:15 Oroszország–Norvégia 5-2
2019. május 10., 20:15 USA–Szlovákia 1-4
2019. május 10., 20:15 Csehország–Svédország 5-2
2019. május 11., 12:15 Dánia–Franciaország 5-4 h.
2019. május 11., 12:15 Svájc–Olaszország 9-0
2019. május 11., 16:15 Németország–Nagy-Britannia 3-1
2019. május 11., 16:15 Lettország–Ausztria 5-2
2019. május 11., 20:15 Szlovákia–Finnország 2-4
2019. május 11., 20:15 Norvégia–Csehország 2-7
2019. május 12., 12:15 USA–Franciaország 7-1
2019. május 12., 12:15 Oroszország–Ausztria 5-0
2019. május 12., 16:15 Dánia–Németország 1-2
2019. május 12., 16:15 Olaszország–Svédország 0-8
2019. május 12., 20:15 Nagy-Britannia–Kanada 0-8
2019. május 12., 20:15 Lettország–Svájc 1-3
2019. május 13., 16:15 Oroszország–Csehország 3-0
2019. május 13., 16:15 USA–Finnország 3-2 h.
2019. május 13., 20:15 Szlovákia–Kanada 5-6
2019. május 13., 20:15 Norvégia–Svédország 1-9
2019. május 14., 16:15 Nagy-Britannia–Dánia 0-9
2019. május 14., 16:15 Olaszország–Lettország 0-3
2019. május 14., 20:15 Németország–Franciaország 4-1
2019. május 14., 20:15 Svájc–Ausztria 4-0
2019. május 15., 16:15 USA–Nagy-Britannia 6-3
2019. május 15., 16:15 Svájc–Norvégia 4-1
2019. május 15., 20:15 Németország–Szlovákia 3-2
2019. május 15., 20:15 Oroszország–Olaszország 10-0
2019. május 16., 16:15 Kanada–Franciaország 5-2
2019. május 16., 16:15 Svédország–Ausztria 9-1
2019. május 16., 20:15 Finnország–Dánia 3-1
2019. május 16., 20:15 Csehország–Lettország 6-3
2019. május 17., 16:15 Franciaország–Szlovákia 3-6
2019. május 17., 16:15 Ausztria–Norvégia 3-5
2019. május 17., 20:15 Finnország–Nagy-Britannia 4-0
2019. május 17., 20:15 Csehország–Olaszország 8-0
2019. május 18., 12:15 Dánia–USA
2019. május 18., 12:15 Lettország–Oroszország
2019. május 18., 16:15 Kanada–Németország
2019. május 18., 16:15 Olaszország–Norvégia
2019. május 18., 20:15 Nagy-Britannia–Szlovákia
2019. május 18., 20:15 Svédország–Svájc Sport 2
2019. május 19., 16:15 Németország–USA
2019. május 19., 16:15 Ausztria–Csehország
2019. május 19., 20:15 Franciaország–Finnország
2019. május 19., 20:15 Svájc–Oroszország Sport 2
2019. május 20., 16:15 Franciaország–Nagy-Britannia
2019. május 20., 16:15 Svédország–Lettország
2019. május 20., 20:15 Kanada–Dánia Sport 2
2019. május 20., 20:15 Ausztria–Olaszország
2019. május 21., 12:15 Finnország–Németország
2019. május 21., 12:15 Csehország–Svájc Sport 2
2019. május 21., 16:15 Szlovákia–Dánia Sport 2
2019. május 21., 16:15 Norvégia–Lettország
2019. május 21., 20:15 Kanada–USA Sport 2
2019. május 21., 20:15 Svédország–Oroszország
2019. május 23., 16:15 negyeddöntő Sport 1
2019. május 23., 16:15 negyeddöntő Sport 2
2019. május 23., 20:15 negyeddöntő Sport 2
2019. május 23., 20:15 negyeddöntő Sport 2 (22:45)
2019. május 25., 15:15 elődöntő Sport 2
2019. május 25., 19:15 elődöntő Sport 2
2019. május 26., 15:45 bronzmérkőzés Sport 1
2019. május 26., 20:15 döntő Sport 1

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 23., csütörtök
VB 16:15 CANSUI 3-2 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 RUSUSA 4-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:15 CZEGER 5-1VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
VB 20:15 FINSWE 5-4 HVÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 15:15 RUSFIN 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANCZE 5-1VÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:45 RUSCZE 3-2 BVÉGE
    • SPORT 1
VB 20:15 CANFIN 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 28., kedd
NHL 02:00 BOSSTL 4-2VÉGE
május 30., csütörtök
NHL 02:00 BOSSTL 2-3 HVÉGE
június 2., vasárnap
NHL 02:00 STLBOS 2-7VÉGE
június 4., kedd
NHL 02:00 STLBOS 4-2VÉGE
június 7., péntek
NHL 02:00 BOSSTL 1-2VÉGE
június 10., hétfő
NHL 02:00 STLBOS 1-5VÉGE
június 13., csütörtök
NHL 02:00 BOSSTL 1-4VÉGE
Partnerünk