Nagy-Britannia–Kanada 0-8

   

Az A csoport újoncának enyhén szólva sem sikerült szoros meccset csinálnia a favorit ellen, de szurkolói így is vastapssal kísérték le játékosait a jégről.

A Tyler Josttal kiegészült kanadai válogatott nagyjából egyenlő arányban osztotta el góljait a britek elleni összecsapáson, az első harmadban kettőt lőttek a juharlevelesek, a másodikban és a harmadikban hármat-hármat. Turris is duplázott, de a találkozó hőse Anthony Mantha volt, aki 2+3-ig jutott. A nyolcadik után Bowns helyett Whistle érkezett az 51. percben, neki már nem is kellett kapitulálnia. A kapura lövéseket összességében 56-12-re hozta Kanada. Ahhoz képest, hogy a tengerentúliak 1924-ben 19-2-re nyertek a britek ellen, ez a differencia végül is az elmegy kategóriába illeszkedik.

Az A csoportos világbajnokság mérkőzései:

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2019. május 10., 16:15 Finnország–Kanada 3-1
2019. május 10., 16:15 Oroszország–Norvégia 5-2
2019. május 10., 20:15 USA–Szlovákia 1-4
2019. május 10., 20:15 Csehország–Svédország 5-2
2019. május 11., 12:15 Dánia–Franciaország 5-4 h.
2019. május 11., 12:15 Svájc–Olaszország 9-0
2019. május 11., 16:15 Németország–Nagy-Britannia 3-1
2019. május 11., 16:15 Lettország–Ausztria 5-2
2019. május 11., 20:15 Szlovákia–Finnország 2-4
2019. május 11., 20:15 Norvégia–Csehország 2-7
2019. május 12., 12:15 USA–Franciaország 7-1
2019. május 12., 12:15 Oroszország–Ausztria 5-0
2019. május 12., 16:15 Dánia–Németország 1-2
2019. május 12., 16:15 Olaszország–Svédország 0-8
2019. május 12., 20:15 Nagy-Britannia–Kanada 0-8
2019. május 12., 20:15 Lettország–Svájc 1-3
2019. május 13., 16:15 Oroszország–Csehország Sport 2
2019. május 13., 16:15 USA–Finnország
2019. május 13., 20:15 Szlovákia–Kanada Sport 2
2019. május 13., 20:15 Norvégia–Svédország
2019. május 14., 16:15 Nagy-Britannia–Dánia
2019. május 14., 16:15 Olaszország–Lettország
2019. május 14., 20:15 Németország–Franciaország
2019. május 14., 20:15 Svájc–Ausztria
2019. május 15., 16:15 USA–Nagy-Britannia
2019. május 15., 16:15 Svájc–Norvégia
2019. május 15., 20:15 Németország–Szlovákia Sport 2
2019. május 15., 20:15 Oroszország–Olaszország
2019. május 16., 16:15 Kanada–Franciaország
2019. május 16., 16:15 Svédország–Ausztria
2019. május 16., 20:15 Finnország–Dánia
2019. május 16., 20:15 Csehország–Lettország Sport 2
2019. május 17., 16:15 Franciaország–Szlovákia
2019. május 17., 16:15 Ausztria–Norvégia
2019. május 17., 20:15 Finnország–Nagy-Britannia Sport 2
2019. május 17., 20:15 Csehország–Olaszország
2019. május 18., 12:15 Dánia–USA
2019. május 18., 12:15 Lettország–Oroszország
2019. május 18., 16:15 Kanada–Németország
2019. május 18., 16:15 Olaszország–Norvégia
2019. május 18., 20:15 Nagy-Britannia–Szlovákia
2019. május 18., 20:15 Svédország–Svájc Sport 2
2019. május 19., 16:15 Németország–USA
2019. május 19., 16:15 Ausztria–Csehország
2019. május 19., 20:15 Franciaország–Finnország
2019. május 19., 20:15 Svájc–Oroszország Sport 2
2019. május 20., 16:15 Franciaország–Nagy-Britannia
2019. május 20., 16:15 Svédország–Lettország
2019. május 20., 20:15 Kanada–Dánia Sport 2
2019. május 20., 20:15 Ausztria–Olaszország
2019. május 21., 12:15 Finnország–Németország
2019. május 21., 12:15 Csehország–Svájc Sport 2
2019. május 21., 16:15 Szlovákia–Dánia Sport 2
2019. május 21., 16:15 Norvégia–Lettország
2019. május 21., 20:15 Kanada–USA Sport 2
2019. május 21., 20:15 Svédország–Oroszország
2019. május 23., 16:15 negyeddöntő Sport 1
2019. május 23., 16:15 negyeddöntő Sport 2
2019. május 23., 20:15 negyeddöntő Sport 2
2019. május 23., 20:15 negyeddöntő Sport 2 (22:45)
2019. május 25., 15:15 elődöntő Sport 2
2019. május 25., 19:15 elődöntő Sport 2
2019. május 26., 15:45 bronzmérkőzés Sport 1
2019. május 26., 20:15 döntő Sport 1

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 15., szerda
VB 16:15 SUINOR 4-1VÉGE
VB 16:15 USAGBR 6-3VÉGE
VB 20:15 GERSVK 3-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 RUSITA 10-0VÉGE
május 16., csütörtök
VB 16:15 CANFRA 5-2VÉGE
VB 16:15 SWEAUT 9-1VÉGE
VB 20:15 CZELAT 6-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 FINDEN 3-1VÉGE
május 17., péntek
VB 16:15 AUTNOR 3-5VÉGE
VB 16:15 FRASVK 3-6VÉGE
VB 20:15 CZEITA 8-0VÉGE
VB 20:15 FINGBR 5-0VÉGE
    • SPORT 2
május 18., szombat
VB 12:15 DENUSA 1-7VÉGE
VB 12:15 LATRUS 1-3VÉGE
VB 16:15 CANGER 8-1VÉGE
VB 16:15 ITANOR 1-7VÉGE
VB 20:15 GBRSVK 1-7VÉGE
VB 20:15 SWESUI 4-3VÉGE
    • SPORT 2
május 19., vasárnap
VB 16:15 AUTCZE 
VB 16:15 GERUSA 
VB 20:15 FRAFIN 
VB 20:15 SUIRUS 
    • SPORT 2
május 20., hétfő
VB 16:15 FRAGBR 
VB 16:15 SWELAT 
VB 20:15 AUTITA 
VB 20:15 CANDEN 
    • SPORT 2
május 21., kedd
VB 12:15 CZESUI 
    • SPORT 2
VB 12:15 FINGER 
VB 16:15 NORLAT 
VB 16:15 SVKDEN 
    • SPORT 2
VB 20:15 CANUSA 
    • SPORT 2
VB 20:15 SWERUS 
Partnerünk