29 junior készülhet a bledi tornára

 

Jarmo Tolvanen kapitány a megszokottnál kevesebb U20-as játékost hívott be bő keretébe.

Az U18-as válogatott után az U20-as együttes keretét is kijelölte a nemzeti együttes szakmai stábja. Jarmo Tolvanen csapata jelenleg 4 kapusból, 10 hátvédből és 15 csatárból áll, közülük 2 hálóőrtől és 5 mezőnyjátékostól búcsúznak el a budapesti felkészülés során. Az ifjúságiakhoz hasonlóan a juniorok is hétfőn találkoznak, és kedden derül ki, kik léphetnek jégre a Négy Nemzet Tornán. Az U20-as együttes Bledben Franciaországgal, Olaszországgal és Szlovéniával méri össze erejét csütörtöktől szombatig.

Magyarország mérkőzései a bledi junior Négy Nemzet Tornán:

2017. november 9., csütörtök, 16:00: Magyarország–Franciaország
2017. november 10., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország
2017. november 11., szombat, 15:30: Magyarország–Szlovénia

Magyarország bő kerete a bledi tornára:

Név Klub
Kapusok
Garbacz Máté Vasas
Nagy Kristóf MAC
Szeles Martin Fehérvár
Tóth Balázs Linz (AUT)
Hátvédek
Bugár Gábor Boden (SWE)
Bukor Rajmund Vasas
Fejes Nándor MAC
Kiss Roland UTE
Pokornyi Dávid UTE
Sándor Flórián Fehérvár
Sarcia Antonio MAC
Szabó Bence Fehérvár
Szabó Dávid Fehérvár
Vas Márk Fehérvár
Csatárok
Császár Hunor Fehérvár
Horváth Bálint Rögle (SWE)
Kiss Patrik Fehérvár
Kreisz Brúnó KalPa (FIN)
Lőczi Árpád MAC
Majoross Barnabás MAC
Mihály Ákos Fehérvár
Molnár Dávid MAC
Nagy Ákos Fehérvár
Péter Andor Fehérvár
Révész Marcell Zürich (SUI)
Szalma Zsolt UTE
Szita Donát Fehérvár
Tóth Gergely MAC
Vértes Nátán Fehérvár

Az U20-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Jarmo Tolvanen
Edző: Fodor Szabolcs
Edző: Mayer Péter
Edző:
 Kiss Dávid
Kapusedző: Várady Csaba
Fizioterapeuta: Bagonya Imre
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Szilágyi Levente

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 1-6VÉGE
U20 09:40 HCIETO 2-4VÉGE
DEBL 12:30 KMHGEP 7-1VÉGE
U20 14:40 VASG99 2-1VÉGE
U20 15:00 ZNODHK 4-3VÉGE
KK 16:00 GRNNOM 0-4VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 SCCBRA 3-2 BVÉGE
EL 18:00 FTCVC2 8-3VÉGE
U20 19:00 VICUTE 2-3VÉGE
KK 20:00 MISRIT 1-3VÉGE
november 20., hétfő
EL 20:00 TITDAB 0-2VÉGE
    • M4 SPORT
november 21., kedd
U18 18:15 SZDVAS 1-6VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 1-7VÉGE
november 22., szerda
U20 14:00 PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
U18 17:20 ETOOKR 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   GEPMAC 
U20   ZNOAVS 
U18 14:30 DHKAVS 
U18 15:30 PEFUTE 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 KMHETO 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
november 25., szombat
DEBL   GEPMRL 
U18   OKWAVS 
U18   UTEVSV 
U18   VASZAS 
EWHL 13:00 KMHSST 
U18 18:00 KMHRBS 
U18 18:00 MISKAC 
november 26., vasárnap
DEBL   KMHSPG 
DEBL   MRLGGV 
U20   OHCAVS 
U20   UTESLJ 
U20   VICETO 
U20   VSVDHK 
U18 12:00 MACZAS 
U18 14:00 MISVSV 
U20 14:50 KMHEHL 
U20 15:10 VASHDJ 
EL 17:00 DABBRA 
EL 17:30 TITSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:00 MISVC2 
november 27., hétfő
EL 18:00 FTCSCC 
EL 20:00 UTEBRA 
    • M4 SPORT
november 28., kedd
U20   AVSUTE 
U20 16:40 DHKMAC 
VIS 18:00 NITAVS 
    • SPORT 1 (11. 29, 14:30)
VIS 18:30 MISPOP 
    • SPORT 1
   H I R D E T É S
Partnerünk