29 junior készülhet a bledi tornára

 

Jarmo Tolvanen kapitány a megszokottnál kevesebb U20-as játékost hívott be bő keretébe.

Az U18-as válogatott után az U20-as együttes keretét is kijelölte a nemzeti együttes szakmai stábja. Jarmo Tolvanen csapata jelenleg 4 kapusból, 10 hátvédből és 15 csatárból áll, közülük 2 hálóőrtől és 5 mezőnyjátékostól búcsúznak el a budapesti felkészülés során. Az ifjúságiakhoz hasonlóan a juniorok is hétfőn találkoznak, és kedden derül ki, kik léphetnek jégre a Négy Nemzet Tornán. Az U20-as együttes Bledben Franciaországgal, Olaszországgal és Szlovéniával méri össze erejét csütörtöktől szombatig.

Magyarország mérkőzései a bledi junior Négy Nemzet Tornán:

2017. november 9., csütörtök, 16:00: Magyarország–Franciaország
2017. november 10., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország
2017. november 11., szombat, 15:30: Magyarország–Szlovénia

Magyarország bő kerete a bledi tornára:

Név Klub
Kapusok
Garbacz Máté Vasas
Nagy Kristóf MAC
Szeles Martin Fehérvár
Tóth Balázs Linz (AUT)
Hátvédek
Bugár Gábor Boden (SWE)
Bukor Rajmund Vasas
Fejes Nándor MAC
Kiss Roland UTE
Pokornyi Dávid UTE
Sándor Flórián Fehérvár
Sarcia Antonio MAC
Szabó Bence Fehérvár
Szabó Dávid Fehérvár
Vas Márk Fehérvár
Csatárok
Császár Hunor Fehérvár
Horváth Bálint Rögle (SWE)
Kiss Patrik Fehérvár
Kreisz Brúnó KalPa (FIN)
Lőczi Árpád MAC
Majoross Barnabás MAC
Mihály Ákos Fehérvár
Molnár Dávid MAC
Nagy Ákos Fehérvár
Péter Andor Fehérvár
Révész Marcell Zürich (SUI)
Szalma Zsolt UTE
Szita Donát Fehérvár
Tóth Gergely MAC
Vértes Nátán Fehérvár

Az U20-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Jarmo Tolvanen
Edző: Fodor Szabolcs
Edző: Mayer Péter
Edző:
 Kiss Dávid
Kapusedző: Várady Csaba
Fizioterapeuta: Bagonya Imre
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Szilágyi Levente

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS INFO
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk