Kijelölték az U18-as válogatott bő keretét

 

A magyar ifjúsági válogatott előbb a Tüskecsarnokban készül, majd a keretszűkítés után három meccset játszik Kaposváron, kiváló ellenfelekkel.

Glen Williamson és a szakmai stábja megnevezte azt a 4 kapust, 20 védőt és 23 csatárt, akik közül a legjobbak részt vehetnek majd a kaposvári Négy Nemzet Tornán. Az edzőtábort november 6-án, hétfőn a Tüskecsarnokban kezdi a 47 jégkorongozó, majd a kedd délutáni szűkítés után Kaposvárra utazik a végleges keret.

A november 9-ei nyitónapon a magyar csapat az olaszokkal mérkőzik 18:30-tól, pénteken Ausztria, szombaton Szlovénia lesz az ellenfél, utóbbi meccset 15:30-tól játsszák.

Magyarország mérkőzései a kaposvári ifjúsági Négy Nemzet Tornán:

2017. november 9., csütörtök, 18:30: Magyarország–Olaszország
2017. november 10., péntek, 18:30: Magyarország–Ausztria
2017. november 11., szombat, 15:30: Magyarország–Szlovénia

Magyarország bő kerete a kaposvári tornára:

Név Klub
Kapusok
Gönczi Lajos Debrecen
Horváth Bendegúz Zalai Titánok
Horváth Dominik Fehérvár
Márkus Levente UTE
Hátvédek
Ambrus Ervin Győr
Balajthy Dániel Fehérvár
Blazsej Krisztián UTE
Druja Benjamin MAC
Egyedi Zsolt UTE
Falus Ádám Zürich Lions Novitz (SUI)
Fekete Botond UTE
Galántai Richárd MAC
Hajdú Botond Fehérvár
Horváth Milán Fehérvár
Jakabfy Csongor Győr
Jarács Roland MAC
Kruppa Nándor MAC
Modok Levente Pesterzsébet
Sábián Balázs Fehérvár
Seregély Máté OHA (CAN)
Sólyom Csongor Győr
Szántó Olivér Zalai Titánok
Szécsi Patrik KMH
Szécsi Roland KMH
Csatárok
Almási Márk Fehérvár
Bogesic Vedran MAC
Csatádi Gergely UTE
Csicsák Erik MAC
Dézsi Bence Fehérvár
Farkas Márton TUTO (FIN)
Fehérgyarmati Balázs UTE
Filep Zsombor Debreceni HK
Horváth László Győr
Kedves Tamás MAC
Kemény Patrik Győr
Kovács Alex Fehérvár
Kovács Sebestyén UTE
Kozma Ferenc Debreceni HK
Lövei Dávid DVTK
Marosi Máté KMH
Pápa Barnabás UTE
Páterka Bence UTE
Rácz Kristóf Debrecen
Rétfalvi Kristóf Fehérvár
Sárdi Máté Dukla Trencín (SVK)
Szolga Bertalan HJK (FIN)
Zsigmond Áron UTE

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 20., hétfő
ROM 17:30 PROSCC 2-5VÉGE
EL 20:00 TITDAB 0-2VÉGE
    • M4 SPORT
november 21., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 7-6VÉGE
U18 18:15 SZDVAS 1-6VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 1-7VÉGE
november 22., szerda
U20 14:00 PEFETO 4-3 BVÉGE
U20 15:00 DHKKMH 3-1VÉGE
U18 17:20 ETOOKR 2-4VÉGE
MK 18:00 DABMAC 1-5VÉGE
MK 18:00 FTCVAS 7-4VÉGE
MK 18:30 MISKMH 5-0VÉGE
MK 18:30 TITUTE 0-1VÉGE
november 23., csütörtök
U18 14:30 DHKAVS 1-2VÉGE
U18 16:00 PEFUTE 3-1VÉGE
U18 18:00 GEPMAC 0-27VÉGE
U18 18:00 ZEGKMH 1-0 HVÉGE
U20 18:40 KMHETO 9-4VÉGE
U20 18:40 MACUTE 8-4VÉGE
U20 19:30 ZNOAVS 2-6VÉGE
november 24., péntek
ROM 17:00 STEPRO 
ROM 17:30 GALSST 
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
november 25., szombat
ROM 10:00 SSTGAL 
DEBL 11:15 GEPMRL 
EWHL 13:00 KMHSST 
U18 16:10 OKWAVS 
ROM 17:00 STEPRO 
U18 17:40 VASZAS 
U18 18:00 KMHRBS 
U18 18:00 MISKAC 
U18 18:20 UTEVSV 
november 26., vasárnap
U18 12:00 MACZAS 
DEBL 12:35 KMHSPG 
U20 13:30 VICETO 
U20 13:40 OHCAVS 
U18 14:00 MISVSV 
DEBL 14:35 MRLGGV 
U20 14:50 KMHEHL 
U20 15:10 VASHDJ 
U20 15:30 VSVDHK 
EL 17:00 DABBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 TITSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:00 MISVC2 
U20 18:20 UTESLJ 
november 27., hétfő
EL 18:00 FTCSCC 
EL 20:00 UTEBRA 
    • M4 SPORT
november 28., kedd
U20   AVSUTE 
U20 16:40 DHKMAC 
VIS 18:00 NITAVS 
    • SPORT 1 (11. 29, 14:30)
VIS 18:30 MISPOP 
    • SPORT 1
   H I R D E T É S
Partnerünk