Második helyen végzett U15-ös válogatottunk

Első éves serdülőink hosszabbításban kaptak ki Olaszországtól.

Szombaton véget ért a kaposvári U15-ös Négy Nemzet Torna. A bronzmérkőzés egyetlen gólt hozott, Szlovénia 1-0-ra legyőzte Ausztriát. A döntőben Magyarország Olaszországgal csapott össze. Az első harmadban keményen domináltak a magyar fiúk, 24:7-re nyerték a kapura lövési mutatót, de nem született gól. A második játékrész 1-1-es döntetlennel zárult, a harmadik húsz percben pedig a vendégek lőttek jóval többet, de a rendes játékidő végén 3-3 állt az eredményjelzőn. A hosszabbítás a 4. perc elején dőlt el, amikor Lorenzo Martina betalált Horváth Dominik kapujába. Magyarország 4-3-ra kikapott, a torna 2. helyén végzett, az ott lejátszott 5 mérkőzésen egyszer sem kapott ki a rendes játékidőben.

A kaposvári U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2016. február 11., csütörtök, 12:30: Magyarország?Ausztria 3-2
2016. február 11., csütörtök, 20:00: Magyarország?Szlovénia 3-4 h.
2016. február 12., péntek, 12:30: Magyarország?Olaszország 3-2
2016. február 12., péntek, 17.00: Magyarország?Szlovénia (elődöntő) 2-1 b.
2016. február 13., szombat, 12:30: Magyarország?Olaszország (döntő) 3-4 h.

A magyar U15-ös válogatott kerete a kaposvári tornára:

Kapusok: Farkas Roland (MAC), Horváth Bendegúz (Zalaegerszeg), Horváth Dominik (Fehérvár)
Hátvédek: Bogesic Vedran (MAC), Bulcsú Levente, Falus Ádám, Jarács Roland (UTE), Horváth Milán, Kokas Balázs, Nochta Kristof (Fehérvár), Simon Soma (Miskolc)
Csatárok: Béres Boldizsár, Birke Attila, Kaposi József, Molnár Attila (UTE), Filep Zsombor (Debrecen), Lövei Dávid (Miskolc), Mesterházy Bálint (St. Pölten, AUT), Rétfalvi Kristóf, Roczanov Zsolt, Somogyi Nátán, Szabó Zalán, Szűcs Ádám (Fehérvár)