Magyarország–Románia 9-3

 

A magyar U18-as válogatott a harmadik mérkőzését is megnyerte a győri tornán.

Magyarország ifjúsági együttese a Sille Tamás által irányított Románia ellen lépett jégre a Győrben zajló négycsapatos torna zárásaként. Svasznek Bence csapata úgy győzött 9-3-ra, hogy mindegyik gólt más-más játékos lőtte, valamint mindösszesen öt olyan mezőnyjátékos volt, aki nem szerzett pontot. A magyar válogatott mindegyik mérkőzésén győzött, így százszázalékos teljesítménnyel nyerte meg a tornát.

Az U18-as válogatott mérkőzései a győri tornán:

Augusztus 24., csütörtök, 18:30: Magyarország–Lengyelország 3-0
Augusztus 25., péntek, 18:30: Magyarország–Ukrajna 6-3
Augusztus 26., 14:30: Magyarország–Románia 9-3

Az U18-as válogatott kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Gergely Hunor 2006 UTE JA
Hajdu Martin 2006 FEHA19
Pásztor Viktor 2006 Tuto (FIN)
Hátvédek
Balogh Ádám 2006 FEHA19
Borsos Barna 2005 BJA
Horváth Dániel 2006 FEHA19
Léhi Kristóf 2006 Lehel HC
Mártonffy Máté 2006 Vasas SC
Mátyás Máté 2006 UTE JA
Mura Milán 2006 DVTK JJSA
Palla Félix 2006 FEHA19
Szongoth Döme 2006 ERC Ingolstadt (GER)
Csatárok
Almás Zétény 2006 UTE JA
Dobos Boldizsár 2006 BJA
Hiezl Martin 2007 Vasas SC
Karaisaridis Georgios 2006 FEHA19
Kuminka Zsombor 2006 Lehel HC
Lőczi Barnabás 2006 UTE JA
Mayer Marcell 2007 UTE JA
Molnár Botond Levente 2006 Lidingo Vikings (SWE)
Nagy András 2006 UTE JA
Palla Xavér 2006 FEHA19
Pallag-Bozsák Róbert 2006 Tuto (FIN)
Sári Barnabás 2006 FEHA19
Schwartz Gergő 2006 Tuto (FIN)
Szongoth Domán 2008 KooKoo (FIN)
Tardi Máté 2007 Mount St.Charles Acad. (USA)
Vörös Henrik 2006 DVTK JJSA

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Svasznek Bence
Edzők: Tokaji Viktor, Strenk Hunor
Kapusedző: Kecskeméti Áron
Fizioterapeuta: Szirányi Daniel
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Imre Lajos

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 5., kedd
ICEHL 19:15 AVSVOR 5-4VÉGE
AL 21:00 IKOWRM 4-1VÉGE
december 6., szerda
AL 19:40 FTCSZG 9-2VÉGE
AL 20:00 VASLHL 4-8VÉGE
december 7., csütörtök
EL 17:30 BRADAB 3-2VÉGE
december 8., péntek
EL 17:30 GYEDAB 3-6VÉGE
EL 18:30 MISDEB 3-4 BVÉGE
EL 18:40 BJAFTC 3-2 HVÉGE
ICEHL 19:15 AVSASI 4-2VÉGE
AL 20:30 LHLOHA 8-4VÉGE
AL 20:45 WRMETO 2-9VÉGE
december 9., szombat
AL 19:00 SZGIKO 
AL 19:30 SPCFTC 
december 10., vasárnap
ICEHL 16:00 PUSAVS 
VB20 16:00 HUNKAZ 
EL 16:30 BRAGYE 
EL 17:00 UTEDEB 
EL 17:30 SCCDAB 
EL 18:00 MISFTC 
december 11., hétfő
VB20 19:30 HUNAUT 
Partnerünk
Archívum