Elértük, amiért jöttünk

 

Több jégkorongozó is nyilatkozott az utolsó vb-mérkőzést követően a Sport Tv helyszíni stábjának.

A divízió 1/A-s világbajnokság végeredménye:

1. Szlovénia 12 pont
2. Magyarország 9
3. Litvánia 6
4. Dél-Korea 3
5. Románia 0

A ljubljanai divízió 1/A-s világbajnokság programja:

2022. május 3., kedd, 15:30: Magyarország–Dél-Korea (Sport 1) 5-1
2022. május 3., kedd, 19:00: Szlovénia–Litvánia (Sport 1) 4-2

2022. május 4., szerda, 15:30: Magyarország–Litvánia (Sport 1) 2-1
2022. május 4., szerda, 19:00: Románia–Szlovénia (Sport 1) 1-9

2022. május 5., csütörtök, 15:30: Románia–Dél-Korea (Sport 1) 1-4

2022. május 6., péntek, 15:30: Dél-Korea–Litvánia (Sport 1) 3-5
2022. május 6., péntek, 19:00: Szlovénia–Magyarország (Sport 1) 5-1

2022. május 7., szombat, 15:30: Litvánia–Románia (AMC Mikro) 5-4

2022. május 8., vasárnap, 15:30: Magyarország–Románia (Sport 1) 4-2
2022. május 8., vasárnap, 19:00: Dél-Korea–Szlovénia (Sport 2) 1-4

A magyar válogatott világbajnoki kerete:

Név Klub
Kapusok  
Arany Gergely FTC-Telekom
Hetényi Zoltán DEAC
Rajna Miklós UTE
Hátvédek
Fejes Nándor Gyergyói Hoki Klub
Garát Zsombor MAC HKB Újbuda
Horváth Milán Hydro Fehérvár AV19
Kiss Roland DVTK Jegesmedvék
Scott Macaulay MAC HKB Újbuda
Pozsgai Tamás MAC HKB Újbuda
Szirányi Bence DVTK Jegesmedvék
Csatárok
Erdély Csanád Hydro Fehérvár AV19
Hári János Hydro Fehérvár AV19
Kóger Dániel FTC-Telekom
Rasmus Kulmala FTC-Telekom
Magosi Bálint Hydro Fehérvár AV19
Nagy Gergő FTC-Telekom
Papp Kristóf Michigan State University (USA)
Sárpátki Tamás Gyergyói Hoki Klub
Sebők Balázs Ilves (FIN)
Sofron István SC Csíkszereda
Terbócs István Hydro Fehérvár AV19
Tóth Richárd MAC HKB Újbuda
Vas János HC Presov (SVK)

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Sean Simpson
Edzők: Szilassy Zoltán, Fodor Szabolcs
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatorvos: Rybaltovszki Henrik
Fizioterapeuták: Bors Attila, Antal Dénes
Erőnléti edző: Puskás Sándor
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezető: Szilágyi Levente
GM: Vas Márton

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 13., péntek
VB 15:20 FRASVK 2-4VÉGE
VB 15:20 USALAT 4-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINNOR 5-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 GERCAN 3-5VÉGE
május 14., szombat
VB 11:20 DENKAZ 9-1VÉGE
VB 11:20 SWEAUT 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 CZEGBR 5-1VÉGE
VB 15:20 SUIITA 5-2VÉGE
VB 19:20 LATFIN 1-2VÉGE
VB 19:20 SVKGER 1-2VÉGE
május 15., vasárnap
VB 11:20 ITACAN 1-6VÉGE
VB 11:20 NORGBR 4-3 BVÉGE
VB 15:20 AUTUSA 2-3 HVÉGE
VB 15:20 FRAKAZ 2-1VÉGE
VB 19:20 CZESWE 3-5VÉGE
    • SPORT 2 (23.00)
VB 19:20 DENSUI 0-6VÉGE
május 16., hétfő
VB 15:20 LATNOR 3-2VÉGE
VB 15:20 SVKCAN 1-5VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINUSA ÉLŐ
    • SPORT 2
VB 19:20 FRAGER ÉLŐ
május 17., kedd
VB 15:20 CZEAUT 
VB 15:20 ITADEN 
VB 19:20 SUIKAZ 
VB 19:20 SWEGBR 
május 18., szerda
VB 15:20 FRAITA 
VB 15:20 NORAUT 
VB 19:20 FINSWE 
    • SPORT 2
VB 19:20 SUISVK 
Partnerünk
Archívum