24 játékos készülhet a Sárközy Tamás Emléktornára

   

Újonc és visszatérő is van a férfiválogatott novemberi keretében.

Sean Simpson szövetségi kapitány és a szakmai stáb kihirdette a Sárközy Tamás Emléktornán résztvevő válogatott keretét. A szövetség hivatalos oldalának híre szerint három kapus, nyolc hátvéd és 13 csatár kapott meghívót, a csapat november 8-tól készül együtt Budapesten.

Újra tagja a névsornak Galló Vilmos, aki az augusztusi olimpiai selejtezőn nem szerepelhetett. Először játszhat magyar színekben Rasmus Kulmala, aki a finnekkel junior-vb-t nyert, 2017 óta Magyarországon játszik, és most szeretné megnézni az edzői stáb, hogy milyen játékra képes válogatott szinten.

A Sárközy Tamás Emléktorna programja:

November 11., csütörtök, 19:00 Magyarország–Olaszország
November 12., péntek, 15:00 Olaszország–Ukrajna
November 13., szombat, 16:00 Magyarország–Ukrajna

A magyar válogatott novemberi kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Arany Gergely 1996 FTC-Telekom
Hetényi Zoltán 1988 DEAC
Rajna Miklós 1991 UTE
Hátvédek
Fejes Nándor 1999 Gyergyói HK
Garát Zsombor 1997 MAC HKB Újbuda
Horváth Milán 2001 Fehérvár AV19
Kiss Dániel 1991 UTE
Kiss Roland 1999 DVTK Jegesmedvék
Scott Macaulay 1990 MAC HKB Újbuda
Pozsgai Tamás 1988 MAC HKB Újbuda
Szirányi Bence 1988 DVTK Jegesmedvék
Csatárok
Erdély Csanád 1996 Fehérvár AV19
Galló Vilmos 1996 Lulea HF (SWE)
Hári János 1992 Fehérvár AV19
Rasmus Kulmala 1994 FTC-Telekom
Magosi Bálint 1989 Fehérvár AV19
Mihály Ákos 1999 Fehérvár AV19
Nagy Gergő 1989 FTC-Telekom
Nagy Krisztián 1994 SaPKo (FIN)
Sebők Balázs 1994 Ilves Tampere (FIN)
Sofron István 1988 SC Csíkszereda
Szita Donát 1998 Rungsted (DEN)
Terbócs István 1996 Fehérvár AV19
Vas János 1984 HC Presov (SVK)

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Sean Simpson
Edzők: Szilassy Zoltán, Fodor Szabolcs
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatorvos: Dr. Majzik Ernő
Fizioterapeuták: Bors Attila, Antal Dénes
Fitneszedző: Puskás Sándor
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezetők: Szilágyi Levente
GM: Vas Márton

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 4., szombat
EL 14:15 DABMAC 4-3VÉGE
EL 17:00 MISGYE 5-3VÉGE
EL 18:30 UTEFTC 2-1VÉGE
december 5., vasárnap
EL 14:15 ETOBRA 3-6VÉGE
ICEHL 17:30 LNZAVS 0-4VÉGE
EL 18:00 DABSCC 1-5VÉGE
december 6., hétfő
KHL 17:30 DMOCSZ 
    • SPORT 2
EL 18:00 DEBGYE 3-5VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 1-2VÉGE
EL 18:30 FTCSCC 6-0VÉGE
december 7., kedd
ICEHL 19:15 VICAVS 
december 8., szerda
U20 16:30 HUNITA 
december 9., csütörtök
U20 13:00 HUNUKR 
EL 17:30 BRADAB 
EL 17:30 GYEUTE 
december 10., péntek
EL 17:30 GYEDAB 
EL 17:30 SCCUTE 
EL 18:30 DEBFTC 
ICEHL 19:15 AVSG99 
    • DIGI SPORT 2
Partnerünk
Archívum