Ők játszanak pénteken és szombaton Szlovákiával

 

Az első éves magyar ifisták válogatottja a szlovák U16-os csapattal vív két mérkőzést pénteken és szombaton.

A szakmai stáb végrehajtotta az utolsó keretszűkítést, U17-eseink az alábbi összetételben meccselnek északi szomszédainkkal.

Az U17-es válogatott 2019 novemberi kerete:

Név Klub
Kapusok
Oláh Dávid Ifj. Ocskay Gábor JA
Remete Gergő Vasas SC
Hátvédek
Balázsi Márton Péter UTE
Fülöp Bence MAC
Modok Balázs Pesterzsébeti HC
Molnár Márk DVTK Jegesmedvék
Révász Botond UTE
Sándor Bence Debreceni HK
Taskó Norbert UTE
Tóth Péter Norbert MAC
Csatárok
Ádám Zsolt MAC
Auer Olivér UTE
Cseh István UTE
Diószegi Szabó Bence Debreceni HK
Fodor Balázs Ifj. Ocskay Gábor JA
Jábor Bendegúz Ifj. Ocskay Gábor JA
Jakab Zoltán UTE
Keceli-Mészáros Mátyás Ifj. Ocskay Gábor JA
Morvay Bálint MAC
Nyergesi Dominik MAC
Rokaly-Boldizsár Richárd Kallinge/Ronneby IF (SWE)
Simon Péter UTE

Az U17-es válogatott stábja:

Vezetőedző: Gröschl Tamás
Edzők: Strenk Hunor, Don MacAdam
Kapusedző: Hajek Márk
Sportpszichológus: Soós Judit és Pankár Tibor
Fizioterapeuta: Ágoston Olivér
Felszerelés-menedzser: Mészáros László
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 18., hétfő
EL 17:40 VASSCC 1-3VÉGE
EXL 19:00 MACDUM 1-3VÉGE
november 19., kedd
BL 18:00 FRÖFBK 
    • SPORT 1
U21 18:50 DHKMAC 2-3VÉGE
EWHL 19:30 MACAJA 4-1VÉGE
U21 19:40 KMHUTE 3-7VÉGE
november 20., szerda
EWHL 13:35 KMHAJA 5-2VÉGE
U21 14:40 PHCFTC 3-1VÉGE
EBJL 15:15 OKRMAC 5-2VÉGE
MK 18:00 UTEFTC 1-3VÉGE
MK 18:30 DEBMAC 2-5VÉGE
MK 18:30 TITMIS 2-6VÉGE
EBJL 19:00 ETOOKW 7-4VÉGE
U21 19:05 DABKMH 5-3VÉGE
BL 20:00 RBMJUM 
    • SPORT 2
november 21., csütörtök
KHL 17:30 AVGAVT 
    • SPORT 1
U21 18:40 VASETO INFO
november 22., péntek
EBJL   EHLETO 
EBJL 13:40 AVSRBS 
EBJL 16:40 MISKAC 
EL 17:30 BRAFTC 
EL 17:30 SCCUTE 
EXL 17:30 BBYMAC 
EBJL 17:40 VASZNO 
EBJL 18:00 UTEVIC 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 HKBVAS 
EL 18:30 DEBGYE 
EXL 18:30 MISSBA 
EBEL 19:15 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EBJL 19:40 DHKEHC 
november 23., szombat
EWSC 09:15 AJAKMH 
U18 12:00 DABSZG 
EBJL 12:30 ETOEHL 
EBJL 12:30 MISRBS 
EBJL 14:30 AVSOKR 
EBJL 15:30 UTEKAC 
EBJL 16:20 MACVIC 
U18 17:20 KMHÓHA 
EWHL 17:25 MACHVI 
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 SCCFTC 
U21 17:40 MACETO 
EBJL 18:30 DHKZNO 
november 24., vasárnap
U21   AVSMIS 
EBJL 10:00 MISVIC 
EBJL 11:45 AVSKAC 
EBJL 12:00 UTERBS 
EBJL 13:00 DHKZNO 
EBJL 13:30 MACOKR 
EWHL 14:40 HVIMAC 
EBEL 17:30 ZNOAVS 
EL 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACZVO 
    • DIGI SPORT 2
EXL 17:30 MISNZÁ 
EL 17:40 VASGYE 
U21 18:00 FTCDAB 
Partnerünk